Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Yesterday
 2. Last week
 3. Earlier
 4. Merhabalar ben de yeni katıldım
 5. kaleminiz çok iyi, hikayenin sonunda gözyaşlarımı tutamadım. emeğinize yüreğinize sağlık...
 6. nerede işime yarar bilmiyorum ama öğrendiğim için oldukça mutlu olduğum bir yazı
 7. kaleminiz çok güzel hikayelerinizi çok beğendim emeğinize sağlık...
 8. harika bir yazı olmuş emeğinize sağlık
 9. Gelmiş Geçmiş en iyi 10 korku filmi: The Exorcist (1973) Hereditary (2018) The Conjuring (2013) The Shining (1980) The Texas Chainsaw Massacre (1974) The Ring (2002) Halloween (1978) Sinister (2012) INSIDIOUS (2010) IT (2017)
 10. Her insanın hayatında özel anlar yada özel günler olur ve özel günleri iyi bir organizasyonla ömrünün sonuna kadar güzel bir anı olarak saklamak ister. İnsanlar için evlilik özel birşeydir ve bu adımı atarken evliliğin ilk adımı olan nişan merasimi özel bir etkinlik olarak görülmekte ve buda güzel bir nişan organizasyonu ile mümkündür. Her insanın hayatında bir çok özel gün ve etkinlikler bulunmaktadır bu tip özel zamanlarda özel organizasyonlar ve çeşitli eşyalara süslemeler ihtiyaç duyulur, örneğin bir işletmeniz var ve yılbaşı etkinliği için belirli bir aktivite hazırladınız ve profesyonel şekilde yılbaşı ışık süsleme hizmetine ihtiyacınız var işte bu gibi etkinliklerde profesyonel bir firmadan hizmet almanız gerekmektedir ve bu hizmeti sizlere en iyi şekilde verebilecek bir firma var oda Tanya organizasyon firmasıdır. İstanbul merkezli olan bu organizasyon firması bir çok etkinliğinize hem etkinlik malzemeleri olarak hem organizasyon oluşturup düzenleyerek sizlere destek olabilmekte, bünyesindeki tecrübeli ve uzman personeli ile her daim memnuniyet garantisi ile hizmet vermektedir. Tanya organizasyon sadece organizasyon hizmeti vermekle kalmayıp bir çok etkinlik için özel malzemelerde sunmaktadır mesela nişanınız için gerekli olan tüm nişan malzemeleri çok çeşitli seçenekler ile sizlere sunabilmektedir. Tanya organizasyon yalnız Türkiye için değil tüm Avrupa ülkeleri için çeşitli etkinlik malzeme ihtiyaçlarınada cevap vermektedir sizlerde profesyonel bir organizasyon ihtiyacı istiyorsanız yada konsept etkinlik malzemelerine ihtiyacınız var ise aşağıdaki web adreslerini ziyaret ederek iletişim kurabilir detaylı bilgi alabilirsiniz. Web: www.tanyaorganizasyon.com
 11. Site Adı: KimGarage Site Adresi : www.kimgarage.com Site İçeriği & Amacı : Karavanlar, tatile yeni bir soluk katmaktadır. Karavanların tatil masraflarını kıstığını da söyleyebiliriz. Çünkü lüks otellere yüksek meblağlar yatırmak istemeyen bireyler, daha uygun fiyatlı tatiller yapmak istemektedir. Karavan tatilleri de uygun fiyatla dilediğiniz yeri gezip görebileceğiniz türden seyahatlerdir. Antalya karavan kiralama hizmetinden yararlanarak, ülkemizde turistik olan yerleri aileniz ya da sevdiklerinizle gezebilirsiniz. Karavanların farklı kişi sayılarına uygun olan modelleri bulunmaktadır. Aynı zamanda, karavan lükslüğünü de kiralayan kişiler belirleyebilmektedir. Yapacağınız tatilin süresine, kişi sayısına ve ihtiyaçlarınıza uygun olan karavanlara yönelebilirsiniz. Karavan kiralama şirketleri arasında yer alan bu firma, son derece uygun fiyatlıdır. Dolayısıyla bütçenize uygun bir şekilde karavanları kiralama şansına sahipsiniz. Genellikle, tatil yapmadan önce, bireyler ayıracakları bütçeyi ayarlamak istemektedir. Dolayısıyla kiralık karavan fiyatları, tatil tutkunları tarafından araştırılmaktadır. Uygun fiyatlar ile karavan tatili yapmak istiyorsanız, site üzerinde yer alan alternatif karavanları kiralayabilirsiniz. Farklı türde karavan modellerinin seçenekler arasında yer aldığını söyleyebiliriz. Aynı zamanda, Antalya kiralık karavan fiyatları son derece bütçe dostu oranlara sahiptir. Genellikle, karavanın içinde, yatak, buzdolabı, televizyon ve benzeri beyaz eşya ürünleri yer almaktadır. Dolayısıyla, tatil süreniz süresince, bütün temel ihtiyaçlarınızı karavanınızın içinde giderebilirsiniz. Bütün ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz donanımlı karavan modelleri, sitenin ana sayfası üzerinde yerini almıştır.
 12. Site Adı: Dekorasyon, Sofra ve Mutfak Ürünleri Mağazası Site Adresi : www.dekorarya.com Site İçeriği & Amacı : Yemek yerken, sunumun güzel olması, iştah açıcı bir unsurdur. Dolayısıyla yemek türüne uygun olarak servis sunum tabaklarının şık bir şekilde seçilmesi önemlidir. Öncelikle, lezzetli yemekleri şık bir şekilde sunmak istiyorsanız yemek takımları uyumlu bir şekilde tercih edilmesi gerekmektedir. Site üzerinde yer alan yemek takımları, 6’lı ve 12’li olarak tasarlanmaktadır. Kalabalık aileler için 12’li yemek takımları uygun bir seçim olacaktır. Yemek takımlarıyla da güzel sunumlar yapabilmeniz mümkündür. Aynı zamanda, yemek takımlarına ek olarak servis sunum tabakları da kullanılarak, yemek masalarında ahenkli görünümler oluşturabilirsiniz. Yemek masalarını süsleyen detaylar sadece yemek takımları değildir. Bunun yanı sıra, mumluk şamdan takımları da şık yemek masalarına hoşluk katmaktadır. Mumlukların farklı yemek masası stillerine uygun tasarımları bulunmaktadır Bu nedenle, bireyler diledikleri mumluk türünü kendi zevkleri doğrultusunda satın alabilirler. Sunum yapmak, yemeğin iştahlı bir şekilde tüketilmesine olanak sağlar. Dolayısıyla farklı özelliklerde ve formlarda tasarlanan sunum tabakları bireylerin zevklerine sunulmaktadır. Yemek masalarını süsleyen sunum tabaklarının yanı sıra, salon aksesuar setleri de platformun ürün grupları içinde yerini alır. Salon aksesuarları, sehpalara, yemek masalarına ve salonun diğer bölümlerine yerleştirilebilmektedir. Örneğin, salon konsol takımlarının üzerine yerleştirebileceğiniz konsol setleri seçenekler arasında yerini almaktadır. Genellikle, lux salon konsol setleri, kullanıcılar tarafından dikkat çeken ürünlerdir. Bu ürünlerin lux olmasının yanı sıra, şıklığı ve işlevselliği de son derece yüksektir. Evinizin farklı bölümlerinde kullanabileceğiniz ve aksesuar olarak yerleştirebileceğiniz ürün gruplarını site üzerinde bulabilmeniz mümkündür. Mutfak ortamında, ev hanımlarının yemek yaparken sık kullandığı baharat takımları farklı tasarımlar ile satışa sunulmaktadır. Baharat takımlarının şıklığı kadar işlevselliği de olukça fazladır. Bu nedenle, kullanışlılığı yüksek olan baharat takımları, ev hanımlarının dikkatini çekmektedir. Sitenin ürün kategorileri arasında; sofrada, mutfakta, çay ve kahve servislerinde, dekorasyon ve aksesuar olarak ürün grupları yer almaktadır. Aynı zamanda, ev hanımlarının olmazsa olmaz kullandıkları küçük ev aletleri de seçenekler arasında yerini alan ürünlerdir.
 13. Site Adresi : uygarev.com Site Adı : Uygar Ev Site İçeriği & Amacı : Hemen hemen her salonda, salon konsol takımları bulunmaktadır. Çünkü konsol takımları, salona hava katan ve birçok ihtiyacı da gideren mobilyalardır. Çoğu ev hanımı ise konsol takımlarının üzerine şık görünümlü aksesuarlar koymak isterler. Salon konsol takımı üzerine yerleştirebileceğiniz çeşitli aksesuar seçeneklerini site üzerinden temin edebilirsiniz. Görünüm itibariyle son derece şık ve gösterişli aksesuar modelleri kategoriler arasında yerini almaktadır. Salon aksesuar setleri, farklı salon tarzlarına hitap edecek çeşitliliktedir. Klasik ve spor tarzdaki salonlar için uygun olan aksesuar modelleri seçenekler arasında yerini almaktadır. Aynı zamanda, aksesuarların renk aralığı da farklı mobilya tonlarına hitap etmektedir. Bu anlamda, son derece dekoratif aksesuarlar bulabilmeniz mümkündür. Çünkü salonlar için özel olarak tasarlanan aksesuar modelleri, dekoratif yanı yüksek olan ürünlerdir. Bunun yanı sıra, şamdanlık, şekerlik ve benzeri amaçlarla kullanıma uygun olan aksesuarlar da vardır. İsteğinize bağlı olarak, tasarlanan aksesuarları vazo olarak da kullanabilirsiniz. Ürünleri kullanım şekli tamamen bireylerin kişisel tercihine bağlıdır. Site üzerinde, kahvaltı setleri ürünlerini de bulabilmeniz mümkündür. Kahvaltı setleri farklı kişi sayılarına özel olarak üretilmektedir. Aynı zamanda, setlerin üstünde yer alan işleme ve renkler, farklı mutfak zevklerine sahip olan bireylere hitap eder. Kahvaltı setleriyle uyumlu bir şekilde kullanabileceğiniz servis tepsileri de son derece dekoratiftir. Görünümü, şıklığı ve kullanışlılığı sayesinde misafirlerinizi çay saatlerinde gönlünüze göre ağırlayabilirsiniz. Ev dekorasyonunun yanı sıra, yemek pişirmek için de tasarlanan ürün grupları site üzerinde yerini almaktadır. Örneğin fırın kabı modelleri bu ürünler arasında yerini alır. Fırın kapları, farklı büyüklükler, boyutlar ve formlarda tasarlanan ürünlerdir. Bu nedenle, farklı yemek gruplarını fırın kaplarında pişirebilmeniz mümkündür. Sıraladığımız ürünlerin yanı sıra, sofra, sunum, kahve ve çay ürünleri, ev dekorasyon ürünleri, banyo ürünleri, küçük ev aletleri, mutfak eşyaları gibi ürünler de kategoriler arasında yerini almaktadır. Her ürünün kullanıcıların ihtiyaçlarına hitap eden özelliklerde olduğunu söyleyebiliriz. Dolayısıyla site üzerinde, kendi ihtiyaçlarınızı gidermek amacıyla uygun ürün gruplarını bulabilirsiniz.
 14. Site Adı: Eleksa Site Adresi : www.eleksa.com.tr Site İçeriği & Amacı : Busbar ürünleri, elektrik dağılımını standart ya da standart olmayan aralıklarla, akım almaya uygun olan pencereler yardımıyla gücü sisteme aktarırlar. EAE busbar sistemleri, prefabrik bir yapıya sahip olan uygulamalardır. Elektrik akımı ise baralar aracılığıyla iletilmektedir. Modüler yapıda olan bu sistemler, fonksiyonel ve esnek şekilde ön plana çıkmaktadır. Busbar sistemler, fabrika, bina ve benzeri mekanlarda meydana gelebilen değişimlere rahatlıkla çözüm sağlar. Aynı zamanda, site üzerinde EAE kablo kanalı ürünlerini de bulabilmeniz mümkündür. Kablo kanalları, haberleşme ve enerji dağılımı için kullanılan tesisatlarda, elektrik kablolarını güvenle taşır. Aynı zamanda, bu kablolar, güvenli bir şekilde desteklenerek sabitlenebilmektedir. Birbirleriyle de uyumlu olan bu kabloların basit bir şekilde kullanımı mümkündür. Sitenin müşteri yükünü azaltmak için uygun ürün gruplarını sunduğunu söyleyebiliriz. EAE bayileri üzerinden enerji dağılım ürünlerine ihtiyaçlarınız doğrultusunda sahip olabilirsiniz. Bireylerin ihtiyaçlarına uygun ürün ve ürün grupları özenli bir şekilde araştırılmaktadır. Böylece Elektrik Ticaret ürünleri, çeşitli projelere değer katmaktadır. Site üzerinden satın alacağınız ürünlerin aynı zamanda, ekonomik çözümler sunduğunu da söyleyebiliriz. Zamandan da tasarruf etmek istiyorsanız, siteden dilediğiniz ürünü sipariş edebilirsiniz. Çünkü hızlı bir şekilde ihtiyaçlarınıza yanıt verilecektir. Alternatif marka seçenekleri üzerinden projeleriniz için çeşitli ürün gruplarını satın alabilirsiniz. Bütün bu ürünler, en ekonomik şekilde müşterilere sunulmaktadır.
 15. Site Adı: Romantik Hediye | Sevgiliye Hediye, Sevgiliye Kitap, Aşk Romanı, Patlayan Kutu Site Adresi : www.romantikhediye.com Site İçeriği & Amacı : Kişiye özel hazırlanan hediyeler, her zaman dikkat çekici olmuştur. Özellikle, özel günlerde bu tarzda tasarlanan hediyelerin büyük anlamlar içerdiğini söyleyebiliriz. Dolayısıyla romantik hediye kategorisinde kişiye özel hazırlanan romanlar da yerini almaktadır. Bu ürünler, kişisel olduğu için hediyenin verildiği kişiye büyük oranda mutlu etmektedir. Aynı zamanda, kitap severler için en romantik hediyeler listesinde kişiye özel romanlar yerini almaktadır. Kişiselleştirilmiş başucu kitaplar, okumaya doyulamayacak özelliklere sahiptir. Sevginizin gücünü ve büyüklüğünü sevgiliye kitap hediyesi ile taçlandırabilirsiniz. Farklı hediyeler ile sevdiğinizle aranızda özel bağlar kurmak için kitap armağanını gözden geçirebilirsiniz. Aşkınızın anlam kazanması ve ölümsüzleşmesi için kitap hediyesi uygun bir seçim olacaktır. En romantik sevgiliye hediye seçenekleri arasında, kişiye özel hazırlanan kitaplar yer almaktadır. Gerçek bir roman okur gibi, sevdiğinizin yazar kaleminden çıkmış gibi okuyacağı hediyeler site çalışanları tarafından hazırlanmaktadır. Hitabınız ile aşkınızı anlatma şansını da bu kitaplar sayesinde elde edebilirsiniz. Adeta aşkınızı bu kişiye özel romanla anlatmak için mutlaka kişiye özel aşk romanları ürünlerinden yararlanmalısınız. İlişkinizi daha da sağlamlaştırmak için bu hediyelerin son derece anlamlı olacağını söyleyebiliriz. Sayfaların dolu dolu olduğu ve her sayfada bir sürprizle karşılaştırmak isteyeceğiniz sevdiğinizin yüzündeki tebessümü bu kitaplar sayesinde görebilirsiniz.
 16. Tüm tente çeşitleri ve markaları için tamir, bakım ve servis hizmetimiz bulunmaktadır. Tente marka ve türü farketmeksizin her türlü tente bakımı, tamiratı, periyodik bakımı ve teknik servisi hizmetlerimizden haftanın her günü zaman ve saat sınırlaması olmadan yapılmaktadır. Ankara tente servisi firmamız, tente tamiri konusunda profesyonel çözümler sunmaktadır. Motorlu veya manuel her türlü tente tamiri ihtiyaçlarınız için haftanın her günü 7×24 saat tamir servisimiz bulunmaktadır. Ankara geneli tüm bölgelere, iş yerinizin durumuna göre gerekirse mesai saatleri haricinde akşam ve gece saatlerinde tente tamir işlerinizi yapmaktayız. https://www.kahramantente.com
 17. Site Adı: Steroid Satın al Kapıda Ödeme Steroid Sipariş Ver Site Adresi : steroidfitim.com Site İçeriği & Amacı : Steroid olarak bilinen ürünler, spor yapan ve zinde kalmak isteyen bireyler tarafından kullanılmaktadır. Bu ürünün kullanım talimatları, beslenme detayları, antrenman programı ve benzeri unsurlara da site üzerinde yer verilmektedir. Bu platform, üyeleri için büyük avantajlar sağlamaktadır. Dolayısıyla steroid satın al butonuna tıklayarak, dilediğiniz ürünü sipariş edebilirsiniz. Bu platformda yer alan ürünler, üyelere farklı alternatifler şeklinde sunulmaktadır. Aynı zamanda, spor tutkunları, kendileri için en kaliteli ve iyi kürleri site üzerinde bulabilirler. Steroid sipariş ederek, spor yaparken, verimliliğinizi artırabilirsiniz. Çünkü sporun yanı sıra, çeşitli kürlerin de tüketilmesi, sporcular için verimli olmaktadır. Steroidler, hazır bir şekilde satışa sunulan ürünlerdir. Bu ürünler, 4 haftalık süreçten 16 haftaya kadar süregelen programlar şeklinde kullanılabilmektedir. Aynı zamanda, paketin içinde sporcular için beslenme programları ve yapacakları antrenman şekillerine de yer verilmiştir. Sporcular için yapılan beslenme programı ve spor aktivitesi kişiye özeldir. Başlangıç kürlerinin bitiminde, site ekibinden bilgi alabilmeniz mümkündür. Çünkü sporcular için Whatsapp hattı 7 gün 24 saat çalışıp bilgi vermektedir. İsteğe bağlı olarak, kapıda ödeme steroid satın al işlemiyle ödemenizi ürününüz geldikten sonra da yapabilirsiniz. Sitede çeşitli hacim kütle kürleri, yağ yakım kürleri, tablet hacim kürleri gibi ürünlere yer verilmiştir. Dolayısıyla farklı ihtiyaçlara yön veren ürünlerin bu platform üzerinde kategorize edildiğini söyleyebiliriz. Örneğin, büyümeye yardımcı olan genotropin de sitenin ana sayfasında yerini alır. Sporcular, genotropin satın al sekmesi üzerinden, kendileri için sipariş oluşturabilirler. Buna benzer ürün gruplarının site üzerinde alıcılarını beklediğini söyleyebiliriz. Peptide Sciences gibi içerikler de satışa sunulan ürünlerdir. Bu yöndeki ihtiyaçlarınız için sitenin ana sayfasındaki kategorileri kontrol edebilirsiniz.
 18. Selamlar, Tezim için yardımınızı rica ediyorum, eğer aramızda terapi alan var ise aşağıdaki anketi doldurabilirler mi? Link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeKd2blWdQ2m_4wjx9B58JkkgbJPCy2kYiRjjugIiopTkTzWA/viewform Anketi doldurduktan sonra sizinle iletişime geçeceğiz ve müsaitliğinize göre 40 dakikalık bir görüşme yapmak istiyoruz. Zor bir yardım isteği ancak yardımcı olacak arkadaş olur ise süper olur Şimdiden değerli vaktinizi ayırdığınız ve yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.
 19. Web Site İsmi : Emremetkasap.com Site Başlığı : Toptan Köfte ve Toptan Sucuk - Emremetkasap.com Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Aralık 2021 Site Tanıtımı : Toptan köfte ihtiyaçlarınız için, gönül rahatlığıyla Emrem Et Kasap ile irtibat kurabilirsiniz. Emrem Et Kasap, müşterilerine gerek toptan, gerekse de perakende et satışı gerçekleştirir. Buradan en avantajlı fiyatlarla üst düzey kalitede köfte, hamburger köftesi ve sucuk siparişlerinizi iletebilirsiniz. Günlük taze kesim et arayanlar, hiç vakit kaybetmeden emremetkasap.com isimli internet adresini ziyaret edebilir. Buradan firma yetkililerine ulaşarak, siparişlerinizi kolayca verme şansınız olacaktır. Hem lezzetli, hem taze hem de ekonomik fiyatlara sahip toptan hamburger köftesi satın almayı arzu edenler, Emrem Et Kasap'tan asla şaşmamalıdır. Toptan köfte ve toptan sucuklarıyla büyük beğeni toplayan firma, çok sayıda işletmenin bir numaralı tercihi olmuştur. Müşterilerine lezzetli etler sunmayı arzu eden işletmeler, buradan toptan köfte alabilir. İşletmeniz için ya da bireysel olarak toptan sucuk almak istediğiniz anda, artık hangi adrese başvurmanız gerektiğini biliyorsunuz. Firmaya ulaşmak adına, emremetkasap.com adresindeki iletişim formunu doldurabilirsiniz. Arzu edenler, aşağıdaki WhatsApp hattına da mesaj göndererek Emrem Et Kasap ile görüşme gerçekleştirebilir. WhatsApp : 0533 665 75 74
 20. Yenilebilir Kahve Bardağı Cupffee ‘Sıfır atık’ felsefesiyle yola çıkılarak hayata geçirilen fikirlerden en yeni ve en ilginç olanı: Yenilebilir bardaklar! Doğa dostu ‘Cupffee’ bardakları sıcacık içeceğinizi bitirdikten sonra yiyebiliyorsunuz. Tamamen vegan ve organik bir ürün olan bu bardaklar, insan sağlığına büyük önem veriyor; yapay renklendirici, tatlandırıcı veya koruyucu madde içermiyor. Dünya genelinde her gün milyonlarca plastik ve kâğıt bardağın çöpe gittiğini, çöplüklerde biriken tonlarca atığın hem toprağa hem de okyanuslara karışarak gezegenimizi biraz daha kirlettiğini, dünyayı paylaştığımız canlıları ölüme sürüklediğini biliyor muydunuz? Daha yeşil ve daha temiz bir dünya için plastik atıkları azaltmak zorundayız. Sağlıklı ve kaliteli bir hayat sürdürmek adına çevremizin yaşanabilir olmasını mümkün kılmalıyız. Yenilebilir bardak ‘Cupffee’ de işte bu düşünceden yola çıkılarak yaratıldı. KURABİYE KADAR ÇITIR Cupffee bardakları ile günün her saatinde sıcacık içeceklerinizi yudumlayabilir, ardından kurabiye kadar çıtır bardakları yiyebilirsiniz. Sıcak ve soğuk içecekler için dayanıklı olarak tasarlanan Cupffee bardaklar, 45 dakika boyunca da gevrek kalır. SAĞLIKLI BİR LEZZET Cupffee’nin en dikkat çekici özelliklerinden biri de vegan olması. Bitkisel bazlı bardaklar, lif, vitamin ve mineral içeriyor, bu nedenle sindirimi çok kolay. Aynı zamanda tamamen organik olan ürün, sadece 56/105 kcal ve vücudun ihtiyacı olan besin değerlerine sahip. Üstelik GDO ve mikroplastik içermiyor, içeriğinde yapay renklendirici, tatlandırıcı veya koruyucu madde bulunmuyor. TATLI VE DONDURMALAR İÇİN DE UYGUN Cupffee bardaklarıyla çay, kahve, latte, cappuccino, espresso, salep ve sıcak çikolata içebileceğiniz gibi bu ürünleri tatlı ve dondurma için de kullanabilirsiniz. Sağlıklı yaşam alışkanlıklarına mükemmel şekilde uyan Cupffee bardaklar, sürdürülebilir bir gelecek için çabalayan herkesin gönlünde taht kuracak. Doğada 14 gün içinde kendi kendine yok olabilen Cupffee, şimdilik sadece bardak olarak tasarlandı. Yakında çatal, kaşık ve pipet olarak da tüketicilerle buluşacak. Web: https://www.cupffeeturkey.com (Cupffeeturkey.com) Instagram: https://www.instagram.com/cupffeeturkiye/ (cupffeeturkiye) Twitter: https://twitter.com/cupffeeturkey (cupffeeturkey)
 21. Site Adı: Ücretli Ücretsiz Kedi Köpek İlanları Site Adresi : www.patiilan.com Site İçeriği & Amacı : Kedi ve köpekler, insanlar için en sevdiği sevimli dostlarıdır. Cins kedi ve köpeklerin sahiplendirilebildiği bu platform üzerinden gönül rahatlığıyla sevimli dost edinebilirsiniz. Sitenin ana sayfasına giriş yaptığınızda, kedi ilanları ya da köpek ilanları olarak farklı cinslerin resimlerini görebilirsiniz. Kedilerin farklı cinslerdeki türleri, sitede sıralı bir şekilde yer almaktadır. Sevilen türleri sitedeki kategorileri kontrol ederek sahiplenebilmeniz mümkündür. Aynı şekilde, köpek ilanları listesini kontrol ederek de büyük ya da küçük köpek ırklarına sahip olabilirsiniz. Platformun ana sayfasında, kedi ve köpeklerin yaşları, mevcut durumları ve diğer özellikleri konusunda detaylı bilgiler verilmektedir. Bu nedenle, zorlanmadan kendinize yakın gördüğünüz bir hayvana sahip olabilirsiniz. Özellikle, değerli ırkların site üzerinde daha fazla sahiplendirildiğini söyleyebiliriz. Örneğin, toy poodle cinsi köpekler, köpek severler tarafından sık sahiplenilen türlerdir. Kedi ve köpeklerin yanı sıra, farklı türdeki evcil hayvanları da bu platformdan sahiplenebilirsiniz Örnek verilecek olursa; kuş, balık, sürüngen, kemirgen, kümes hayvanları gibi türler sitede sahiplerini beklemektedir. Bu platform üzerinden kedi köpek otelleri, pet taksi, köpek eğitmenleri, köpek kuaförleri ve kayıp ilanları gibi konular üzerinden de hizmet alabilirsiniz. Dolayısıyla bu sitenin son derece kapsamlı bir platform olduğunu söyleyebiliriz. Aynı zamanda, güvenerek kedi ya da köpek türlerini bu platform üzerinden sahiplenebilirsiniz.
 22. Web site adı : ipekyoluepin.com Sitenin başlığı : ipekyoluepin.com ile epin satın al Sitenin kayıt edildiği tarih : Ocak 2022 Site ile ilgili tanıtım mesajı : Herkese merhaba. Bugün sizlere ipekyoluepin.com adı altında faaliyetlerine başlayan bir epin satış sitesi tanıtacağım. Bu site, çok kısa zaman içerisinde adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır. Zira site içerisindeki ürünler, piyasaya göre oldukça avantajlı fiyatlarla satışa sunulmaktadır. En ekonomik fiyatlarla epin ihtiyacını gidermek isteyen herkes, bu siteden gönül rahatlığıyla yararlanabilir. Türkiye'nin en kaliteli epin ve oyun satış sitesi sloganıyla faaliyetlerine merhaba diyen ipekyoluepin.com adresi, bu sloganın hakkını en iyi şekilde vermek adına maksimum çabayı göstermektedir. Gerek müşteri ilişkilerine verdiği önem, gerek birbirinden avantajlı fiyatları, gerekse de ürün çeşitliliği bakımından İpek Yolu Epin adresi, sektöründe zirvelere oynayacak bir potansiyele sahiptir. Siz de hemen epin satın al linkine tıklayın. Ve buradan epin siparişlerinizi kolaylıkla iletin. Sunulan ürün ve hizmetlerden memnun kalırsanız, dostlarınıza da mutlaka tavsiye ediniz. Site içerisinde bilhassa PUBG Mobile UC fiyatları çok caziptir. Hatta son yapılan ekstra indirimlerle beraber, daha ucuz PUBG Mobile UC bulma şansınız yoktur. Keyifli alışverişler diliyoruz.
 23. Site Adı: Art Psikoloji – Art Psikoloji Site URL: artpsikoloji.net Site Açıklama: Çocuklar, geleceğin en değerli hazineleridir. Bu nedenle, onların psikolojisi ve ruh sağlığının düzgün olması, ileriki nesillerin daha başarılı ve sağlıklı olmasına yardımcı olur. Çocukları olumsuz yönde etkileyebilecek birçok faktör bulunmaktadır. Çocukların psikolojik durumunun anne karnında yaşanan olumsuzluklardan da kaynaklı olabileceğini söyleyebiliriz. Mersin pedagog hizmeti ile çocuklarınızın yaşadığı psikolojik problemlerin çözümü mümkündür. Çocuk atölye odası kısmında uzman pedagoglar eşliğinde her türlü problem, çocukların ruh sağlığına uygun olarak çözüme kavuşturulur. Bunun yanı sıra, yetişkinler için de Mersin psikolog hizmetinin sunulduğunu da söyleyebiliriz. Çocuklarınız ve sizin için daha sağlıklı ve rahat bir ruh sağlığına sahip olmak adına, sunulan psikolog hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Çocuklar için ebeveynlerin nasıl hareket etmesi konusunda da uzman psikologlar sizlere yardımcı olmaktadır. Genellikle, çocuklar, taşınma, ayrılık, aile içi şiddet, otizm ve benzeri problemlerden etkilenebilmektedir. Her sorunun kaynağına inilerek, çözüm yolu uzman pedagoglarca aranmaktadır. Yetişkinler için Mersin en iyi psikolog hizmetinin bu platformda sunulduğunu da söyleyebiliriz. Çeşitli konularda sunulan psikolog hizmetleri, bireylerin problemlerinin derinine inmektedir. Bireyler isteğe bağlı olarak, Mersin psikolojik danışmanlık hizmetinden de yararlanabilirler. Bu anlamda, psikolog ya da pedagoglar ile ön görüşme yapma imkanına da sahipsiniz. Sunulan hizmetler arasında; dil ve konuşma terapileri, çocuk temelli terapiler, aile ve ilişki terapileri, cinsel terapiler, ergen ve yetişkin terapileri yer almaktadır. Bu terapiler, yetişkinler ve çocuklar için son derece verimli geçmektedir. Yetişkin kaynaklı olarak çocukların yaşadıkları sorunlar ve ruhsal problemler profesyonel bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. Bu platformdan alacağınız hizmetler sayesinde, kendiniz ve çocuğunuzun çok iyi hissedeceğini söyleyebiliriz. Çünkü psikolog ve pedagogların yaklaşımları, son derece profesyoneldir.
 24. Site Başlık: PFI Site URL : pfi.it/tr Site Açıklama: Soğuk oda kapıları, dayanıklı, hızlı ve enerji tasarrufu sağlamaktadır. Her türden endüstriyel kullanıma uygun olarak kapı tasarımı yapılmıştır. Bu anlamda, tasarlanan soğuk oda kapısı modelleri, son derece işlevseldir. Tesislerin birbirinden izole hale getirilmesi adına, soğuk oda kapılarına ihtiyaç duyulmaktadır. Çok soğuk derecelere bile dayanıklı olan farklı soğuk oda kapıları üretilmiştir. Bunun yanı sıra, hidrolik rampa ve benzeri malzemeler de sitenin ana sayfası üzerinde yer almaktadır. Kapıların özel perde imalatları, son derece hızlı bir şekilde çalışmaktadır. Aynı zamanda, kapıların hızlı bir şekilde açılıp kapanmasını sağlamaktadır. Böylece toz, nem, sıcağa karşı da soğuk oda kapıları muhteşem bir koruma sağlar. İzolasyon yapan sarmal kapılar arasında; seksiyonel kapı modelleri de yer almaktadır. Bu kapılar, enerjiden tasarruf etmenize yardımcı olurken, işletmelerin maliyetlerini azaltır. Trafik akışını yeniden yapılandırmaya yardımcı olan kapı tasarımları da yapılmıştır. Böylece hızı yüksek olan kapılar, güvenilir bir şekilde kullanılmaktadır. Tasarlanan kapılar, bütün uluslararası standartlara uygun şekilde imal edilmiştir. Özellikle tasarlanan hızlı PVC sarmal kapı modelleri, dikkat çeken özelliklere sahiptir. Bakım gerektirmeyen şekilde tasarlanan kapı tasarımları kullanıcıların dikkatini çekmektedir. Bütün izolasyon sistemli sarmal kapılar, titiz bir çalışmayla üretilmektedir. Kendi kendini tamir etme özelliğine sahip olan kapılar da seçenekler arasında yerini almaktadır. Soğutma alanında en büyük yardımcınız olacak ürünleri site üzerinde bulabilmeniz mümkündür. Çünkü bu platform, soğuk zincir çözümleri konusunda farklı ürünlere seçenekler arasında yer verilmiştir. Aynı zamanda, yükleme ve boşaltma sistemleri de sitenin ana sayfasında yerini almaktadır. Bu site, dünya çapında servis imkanını da müşterilerine sunmaktadır. Seçenekler arasında yer alan ürünlerden bazıları; hızlı sarmal branda kapılar, soğuk oda kapıları da sitenin ana sayfasında yer almaktadır.
 25. PCR Testi | Anadoluevdesaglik.com Pcr testi yaptırmak istediğinizde Anadoluevdesaglik.com ekibimiz her zaman sizin yanınızda olup ihtiyaçlarınıza ve gereksinimlerinize uygun çözümler sunmak için çalışmaktadır. Sağlık ekibimiz ile her zaman ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üretmek için varız. PCR testi yaptırmak istediğiniz zamanlarda size özel çözümlerimiz ile çalışmaktayız. Siz de bu bağlamda aklınıza takılan ve sağlık konusunda sormak istediğinizi hemen bize sorarak, gerektiğinde evinizde test uygulaması yaptırarak kolayca çözüm elde edebilirsiniz. Size özel hizmet ve profesyonellikle bizler her zaman yanınızda olmaktan büyük gurur duymaktayız. PCR testi ve daha fazla sağlık için sizin yanınızdayız.
 26. Site Başlığı: Motokaravan - Çekme Karavan - Karavan Ustası Site URL: karavanustasi.net Site Açıklama: Karavanlar, tatil tutkunlarının gezilerine eşlik eden araçlardır. Farklı konsept ve dizaynlara sahip olan karavan tasarımları site üzerinde yerini almıştır. Karavanlar, tatil yapmak isteyen kişi sayısına uygun olarak tasarlanmıştır. Dolayısıyla bireyler, kendi ihtiyaçlarına uygun olan karavan modeline sahip olabilirler. Kamplarda, doğa gezilerinde, şehir gezilerinde ve benzeri tatil seçenekleri için karavanların önemi büyüktür. Bu anlamda, karavan yapan firmalar arasında siteyi ilk sırada önerebiliriz. Çünkü çeşitli ihtiyaçlara ve konseptlere uygun olan karavan seçenekleri, site üzerinde yer almaktadır. Doğada ve gideceğiniz her mekânda üstün konfor elde etmek adına karavanları kullanmanız gerekmektedir. İç ve dış tasarım olarak, karavanların farklı tip görünümleri vardır. Aynı zamanda, işlevsellik olarak da her karavanın farklı kullanım yapısına sahip olduğunu söyleyebiliriz. Sitenin ana sayfası üzerinde, farklı özelliklere ve tasarımlara sahip karavan modellerine yer verilmiştir. Her karavanın büyüklüğü, tasarımı, işlevselliği, markası ve benzeri nitelikleri birbirinden farklıdır. Bu durum, karavan fiyatları üzerinde de etkili olmaktadır. Çünkü karavanın lükslüğü, içindeki malzemelerin kalitesi ve kullanım kolaylığı gibi etmenler, fiyatların değişmesine neden olur. Site üzerinde, genel olarak uygun fiyatlı ve bütçe dostu karavan tasarımlarına imza atılmıştır. Bu durum ise tatil tutkunlarının bütçesine ve tatil ihtiyaçlarına hitap eden niteliklerin başında gelmektedir. Özellikle, en seçkin karavan üreticileri sitede hizmet vermektedir. Karavan modelleri ve yapılandırıcıları da sizlere bu anlamda büyük kolaylık sağlayacaktır. Seçimleriniz konusunda siteye güvenerek, ihtiyaçlarınıza uygun bir modele yönelebilirsiniz. Karavanların yanı sıra, karavan aksesuarları, tenteleri, mobilyaları ve benzeri eşyaları da site üzerinde bulabilmeniz mümkündür. Bu eşyalar ve ekipmanlar sayesinde, tatilinizi verimli bir şekilde yapabileceğinizden emin olabilirsiniz.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...