Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Yesterday
 2. Sanat ve tasarım kavramları birbirine çok yakın olarak nitelendirilseler de, düşünce olarak birbirinden uzak, uygulama açısındansa yakı kavramlardır. Bir sanatçı, sanatını eda ederken maddiyat düşünmeden tamamen verime odaklanır ve ortaya en iyi hayal gücü ve yaratıcılığını kullanarak bir eser çıkartmaya çalışır. Tasarımda ise ortada bir emek bulunmaktadır. Fakat bu emek, genel olarak karşılığında gelecek olan maddiyat beklentisiyle ortaya çıkmaktadır. Sanat ve Tasarım İle İlgili İçerikler Umutium.com, belirli periyotlar halinde güncellenen, kullanımı son derece kolay bir blog sitesidir. Sanat ve tasarım ile ilgili içerikler yayınlanan bu sitede, ayrıca farklı kategorilerde güncel yazılar da bulmak mümkün. Bunun yanı sıra adobe programları eğitimi sayfasına da göz atabilirsiniz. Sanat ve tasarımla ilgili yazılar bir tık uzağınızda, umutium.com ‘da sizleri bekliyor.
 3. Stilex jel deride oluşan rahatsızlıkları gidererek etkin bir koruma sağlamaktadır.
 4. İnstagram takipçi beğeni satın alma sitesi arıyorsanız hoş geldiniz. Instagram ve TikTok sosyal medya platformunda temel olarak paylaşımlar çoğunlukla görsel ve video aracılığı ile yapılmaktadır. Fakat bunların dışında zaman içerisinde sistemlerin farklı kullanım özellikleri eklenmiştir. Instagram üzerinden hikâye bölümü ve video ekleme gibi işlemler de yapılmaktadır. Dünya geneline bakıldığında Instagram sosyal medya uygulamalarında çok açık bir şekilde pek çok insan tarafından kullanıldığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu platformların gücünü kullanarak her zaman farklı yerlerde olan insanlarla en iyi şekilde etkileşimler sağlanmaktadır. Ancak bunu başarabilmek için ilk önce bu alanda öne çıkmak ve insanların Instagram hesaplarına erişiminin sağlanması gerekir. Çünkü takipçi sayıları ne kadar fazla olursa o ölçüde hesabın büyümesi, gelişmesi ve bu alanda popüler bir hale gelmesi mümkün olmaktadır. İnstagram Takipçi Beğeni Satın Al Instagram platformu üzerinde takipçi satın al hilesi için en temel yollardan biri her zaman bu alanda düzenli şekilde paylaşımlar yapmaktır. Farklı türde paylaşımlar ve gönderiler zaman içerisinde belirli bir ölçüde takipçinin kazanılması olanağı sağlamaktadır. Ancak bu işlemler biraz zaman alacağından dolayı uzun vadeli düşünmek ve bu hedefler doğrultusunda düzenli paylaşımlarda bulunması gerekir. Günümüzde Instagram hesap sahiplerinin hedeflerine daha hızlı bir şekilde ulaşabilmesi için farklı türden imkân ve olanaklar da ortaya çıkmıştır. Doğrudan Instagram takipçisi satın alma işlemi bunlardan biridir. Normalden daha hızlı bir şekilde takipçi kazanabilmeye fırsat veren bu yöntem ile Instagram hesabı sahipleri istedikleri sayıda takipçilerini kısa bir sürede elde edebilmektedir. Takipçi Kitlesi sitesi hesapların gelişimini daha da hızlandırmaktadır ve bu alanda popüler bir site haline gelmiştir. Instagram Türk beğeni satın al hizmetinin en güzel özelliklerinden biri istenilen miktarda seçim yapabilmektir.
 5. Last week
 6. Site Adı: Boyser Servis Aksesuar ve Yedek Parça Online Mağaza Hızlı Gönderi Yetkili Servis Site Adresi : www.boyserservis.com Site İçeriği & Amacı : Sıcak yaz aylarında en çok kullanılan eşyalardan biri de Vantilatör ürünleridir. Maliyet açısından uygun olması sebebiyle vantilatörlere karşı olan ilgi bir hayli fazladır. Yaz mevsiminin sıcak bunaltıcı havasında serinlemek için birçok yönteme başvurulur. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilen ise vantilatör seçimidir. Dijitsu vantilatör gerek kalitesi ile gerekse uygun fiyat güvencesiyle ilgi gören ürünlerden biridir. Vantilatör ürünlerini birçok marka üretmektedir. Bu markalar arasında Moulinex, Essenso ve UFO vantilatör modelleri kullanıcılar tarafından yazın çok fazla tercih edilmektedir. Vantilatör sayesinde yazın sıcak ve bunaltıcı havalarında serinlemek mümkündür. Bundan dolayı mutlaka her evde bir adet vantilatör veya klima bulunmaktadır. Her ne kadar klima daha fazla tercih edilse de klimalarda vantilatörlerin geliştirilmiş bir üst seviyesidir. Boyserservis firması olarak vantilatör yedek parçalarını kaliteli müşterilerimize sunmaktayız. Çünkü vantilatörler modelleri belli bir zaman sonra bozulabilir. Çünkü her elektronik alet gibi vantilatör modelleri de belli bir zaman sonra sorunlar yaşatabilmektedir. Ancak çözümü basittir. Genellikle vantilatör arızalarında daha çok parça değişimi yapılmaktadır. Bu hususta da sitemiz müşterilerine kolaylık sağlamaktadır. Sitemiz içerisinde Essenso ve UFO vantilatör ürünlerinin yedek parçaları bulunmaktadır. Sitemiz içerisinde genellikle tüm ürünler kaliteli ve sağlam yedek parçalardan oluşmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını dikkate alarak hizmet sunmaktayız. Sitemiz üzerinden yedek parça model ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz.
 7. Site Adı: Odafiyat.com - İstediğiniz oda uygun fiyata Site Adresi : www.odafiyat.com Site İçeriği & Amacı : Türkiye'nin her yerinden tatil yapmak isteyenler için Yalova'yı tercih edecek olanlara mükemmel bir tatil önerimiz var Rizom Tatil Köyü denize sıfır harika kumsalı ve yemyeşil orman kenarında kurulan mükemmel bir tatil köyü! Ailenizle beraber Nezih bir ortamda huzurlu bir tatil yaşamak istiyorsanız hemen rezervasyon için sitemizi arayabilirsiniz. Her şey dahil konsepti ile odalarımızda tatil yapmak için en uygun fiyatlar ve ödeme kolaylıkları hakkında bilgi almak için iletişim numaramız ile bize ulaşabilir ya da internet sayfamıza girerek hayalinizdeki tatili gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul'a 1 saat mesafede deniz kenarında yemyeşil orman eşliğinde mükemmel bir tatil imkânı için Yalova İslami Oteller arasında yapacağınız tercih ile ailenize ve kendinize güzel bir dinlenme fırsatı sağlayabilirsiniz. Birçok hastalığa şifa verdiği bilinen kaplıcaları ile Yalova alternatif tatil seçeneğiniz için doğru bir adres olabilir. Hem deniz kenarında hem de yemyeşil ormana yakın bir tatil arıyorsanız size Black Bird Termal Otel seçeneğini öneriyoruz. Üstelik ailenizle birlikte nezih, sakin ve huzurlu bir ortamda kafa dinleyerek yılın tüm yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz. Böyle bir tatil hayali kuruyorsanız hemen site adresimizi ziyaret ederek bütçenize uygun ödeme seçenekleri ile tatil yapabilirsiniz. Sitemizdeki otellerin tamamında her şey dahil fiyat konsepti bulunuyor. Bu konsept ile ayrıca yemek parası ya da nerede yemek yiyeceğim derdine düşmüyorsunuz. Yalova Termal Otelleri hakkında fiyat edinmek ve erken rezervasyon avantajlarını görmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
 8. Bir çok işletmenin günümüzde en büyük ihtiyaçlarından biride çeşitli ambalaj ürünleridir. Bu neden ile en uygun fiyata kaliteli koli imalatçıları bulmak için arayış içerisine girmektedirler. Ambalaj deninde ilk akla gelen koliler olsada daha bir çok ambalaj çeşiti bulunmaktadır. Üretim gerçekleştiren imalatçılar sürekli olarak yüksek miktarlarda boş koli ihtiyacı duymakta ve uygun fiyatlara bunları temin etmeye gayret etmektedir çünkü; üretilen bir ürünün nakliye ve teslimat sırasında zarar görmesini engellemek gerekmektedir bunun için ise uzun yıllardır kullanılan kolileme sistemi hala en çok kullanılan yöntemdir. Haayambalaj sektördeki ihtiyaçları görmüş ve buna göre kendini yapılandırarak ambalaj sektörüne yeni bir nefes olmuştur. Uzun yıllardır bu sektörde olan firma güncel ve modern yapısı ile sürekli kendini güncellemiş ihtiyaçlar doğrultusunda çözümler üretme yoluna gitmiştir. Haayambalaj ambalaj ihtiyacı olan firmalara daha kolay ulaşabilmek ve ürünlerini ve çeşitliliğini sergilemek için online web sitesi üzerinden sipariş verme olanığını aktif ederek daha erişilebilir ve ürünlerin gözle görülebilir hale getirmiştir. Bildiğiniz üzere sadece üreticiler değil aynı zamanda perakende satıcılarda bir çok ürünü için kargolama ihtiyacı duyarlar ve ürünlerin sevkiyat sırasında zarar görmemesi için çeşitli koruyucu ürünler temin etmek isterler bunlar beyaz koli, koruyucu dolgu malzemeleri ve kağıt dolgular gibi çeşitli ambalaj ürünlerine ihtiyaç duyarlar, bu ürünlerde dahil olmak üzere hemen hemen tüm ambalaj ürünlerini Haayambalaj in web sitesi üzerinden kolayca temin edebilmektesiniz. Her ebat ve her boyda ambalaj ürünlerini kolayca bulabileceğiniz web adreslerini aşağıda sizlere sunuyorum. Web: www.haayambalaj.com
 9. Site Adı: Almanya | Almanya'da yaşam ile ilgili aradığınız her şey - Vasistdas.de Site Adresi : vasistdas.de Site İçeriği & Amacı : Avrupa'nın en eski devletlerinden biri olan Almanya birçok Türk vatandaşı tarafından merak edilen ülkeler arasında yer alıyor. Özellikle bu ülkede iş bulup çalışmak isteyenler ya da eğitimini burada sürdürmek isteyenler Almanya'da yaşam konusunda bilgi edinmek istiyorlar. Özellikle yaşam standartları, maaşları, kira giderleri ve diğer konularda Almanya hakkında bilgi almak isteyen herkes için sitede birçok detaylı bilgi yer almaktadır. Ortalama olarak 3 Milyon Türk vatandaşının Almanya'da yaşadığı düşünülürse bu ülkenin Avrupa'da tercih edilen ülkeler arasında ilk sırada yer aldığını söyleyebiliriz. Bu modern ülkede geçici ya da sürekli olarak yaşamayı düşünüyorsanız Almanya hakkında her şey için sitemizden bilgi almanız mümkün! Eğitim hayatlarına Almanya'da devam etmek isteyen öğrenciler, bu ülke ile ilgili en çok Almanya'daki eğitim kurumları, burslar ve kalınacak yurtlar konusunda bilgi edinmek istiyor. Bu konulardaki tüm bilgilere ise Vasistdas.de adresinden kolayca ulaşabilirler. Ayrıca iş hayatını Almanya'da sürdürmek isteyen bireyler içinde nerede çalışabilecekleri, maaş bilgileri, ev kirası giderleri, giyim kuşam gibi masrafların ne tuttuğu gibi konularda sitede birçok bilgi vardır. Almanya'daki sosyal yaşam ve kültürel etkinliklerle ilgili de bilgi edinmek için mutlaka Vasistdas.de ziyaret etmenizi öneriyoruz. Yaş ortalaması oldukça yüksek olan Almanya'nın özellikle işçi alımı konusunda genç nüfusa öncelik tanıdığını biliyoruz. Bu nedenle Almanya'da çalışmak isteyenler için her türlü bilgi en iyi şekilde sitede yer almakta ve sürekli olarak güncel olarak eklenmektedir. Sizde vasistdas.de sitesini ziyaret ederek Almanya’da yaşam için bilgi edinebilirsiniz.
 10. Gmail giriş nasıl yapılır? Gmail ve Hotmail neden bu kadar çok kullanılıyor? Mail ile haberleşmek günümüzde en sık başvurulan yöntemler arasında yer almakta. Bu yöntem, whatsapp gibi anlık mesajlaşma uygulamalarına göre biraz daha yavaş kalsa da, genellikle firmalar, veya çok sayıda farklı sebep nedeniyle insanlar gmail ve hotmaili sıkça kullanıyor. Gmail ve Hotmail Neden Bu Kadar Çok Kullanılıyor? Bunun en büyük sebeplerinden bir tanesi de büyük bir alt yapıya sahip olmaları. Hotmail, Microsof’un. Gmail ise Google’ın. 2 devasa kuruluş tarafından yönetilen bu mail sistemleri son derece stabil bir şekilde kullanılmakta. Kullanıcıların şifreleri, özel bilgileri ise titizlikle korunmaktadır. Ortada var olan güvenilirlik de kullanımın en büyük sebeplerinden bir tanesi olarak biliniyor. Gmail Giriş Nasıl Yapılır? Gmail giriş, emailkaydol.mobi sitesinde var olan bağlantı aracılığıyla yapılabilir. Giriş yapamıyorsanız, şifrenizi unuttuysanız gmail şifremi unuttum aracılığıyla şifrenizi yenilemeniz mümkün. Gmail ile birlikte ayrıca Hotmail de kullanabilirsiniz. Şayet bir Hotmail hesabınız yok ise, Hotmail kaydol aracılığıyla kendinize bir Hotmail hesabı oluşturabilirsiniz.
 11. Son zamanların en popüler satış sitesine mutlaka uğramalısınız. Sıfır veya ikinci el ürünler piyasadan daha uyguna burada kolayca ve güvenilir şekilde satılmaktadır. Emlak, Konut, Araç, Otomobil, Vasıta, Yedek Parça, İş Makineleri, Sanayi, Ustalar ve Hizmetler, Yardımcı Arayanlar, Özel Ders Verenler, Freelancer İşler, Şirket Satışları, Toplu Satış, İş İlanları gibi birçok kategoride satışlar yapılmaktadır. Almak istediğiniz ürüne tıkladığınızda onunla ilgili birçok detaya ulaşabilirsiniz ve satın almaya karar verseniz telefonunu göster veya ilan sahibene mesaj gönder kısmını kullanarak ürünü kolayca satın alabilirsiniz. Binlerce ürün sizi bekliyor. Mutlaka tıklayın. Tags: Satmam Lazım, Sıfır ve ikinci el alım satım sitesi Site Adresi: https://www.satmamlazim.com
 12. Ekonomik API – Döviz Api Döviz api linkine girerek merak ettiğiniz sürekli gündemde olan döviz, altın, emtia, bist vb hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu kısımda döviz ve altın değerlerinin gün içindeki maksimum ve minimum değerleri ile bir önceki günün değerlerini veren apidir. Bu sitedeki amaç sürekli olarak yabancı sitelerin kontrolü altında dövizi kontrol etmek yerine tek bir sitede döviz ve altın vb takip ederek karışık verilerle uğraşmadan hazır bir şekilde aldığınız verileri kendi işinizde uygulamaktır. Anlık döviz kurları hakkında bilgi sahibi olup yatırımlarınızı güvenli bir şekilde ortaya koymanızı sağlamak ve aynı zamanda müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak birincil amaçlarıdır. Nosyapi.com sitesine girerek detayları inceleyebilir içinize yatkın olan ve işinize yarayacak veri setine ulaşabilirsiniz.
 13. Site Adı: Türkiye'nin En Büyük Kadın Giyim Tedarik Sistemi Site Adresi : www.yokyok.net Site İçeriği & Amacı : Web siteniz, pazaryeri entegrasyon sayfanız ya da Instagram ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarınızdan ürün yayınlayarak para kazanmak isterseniz XML komisyonlu satış veren firmalar üyeliğiyle komisyon karşılığı para kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Sayfası üzerinden bayilik açarak 50 binden fazla ürünün reklamını yayınlayarak satış yapıp bunun karşılığında gelir elde edebilirsiniz. Sitedeki ürünler arasında kadın giyim, iç giyim, kozmetik, ayakkabı-çanta, büyük beden, oyuncak, elektronik, gözlük, aksesuar, erkek ürünleri, hediyelik eşya, takı gibi yüzlerce ürün çeşidi bulunuyor. Yok yok üzerinden XML bayiliği alarak bu ürünleri kendi internet sitenizden pazarlayabilirsiniz. Bunun için herhangi bir kargolama, fatura tutma gibi ek işlerle uğraşmanıza gerek yok. Siz sadece aldığınız siparişi yok yok üzerinden veriyorsunuz. Bu yolla satmış olduğunuz her ürün için % 25 komisyon alacaksınız. Peki XML bayilik sistemine nasıl üye olabilirsiniz? Bunun için öncelikle yok yok ana sayfası üzerinden üyelik talebinde bulunmanız gerekiyor. Ücretsiz bir kayıt işleminden sonra bayilik için aylık, yıllık ya da ömür boyu bayilik seçeneklerinden birine karar vermeniz gerekiyor. Komisyonlu satışlarda ise herhangi bir ücret ödemenize gerek yok. Bayilik teklifiniz kabul edildikten sonra site içerisindeki ürünleri kendi internet sayfanızdan ya da sosyal medya hesaplarınızdan pazarlayacaksınız. Siparişleri ise yok yok üzerinden vermeniz gerekiyor. Komisyonlu satış seçeneğinde site size kazancınızı haftalık olarak gönderiyor. Siz kazancınızı site üzerinden sürekli olarak takip edebiliyorsunuz. Detaylı bilgi için siteyi ziyaret edebilir ya da sitenin Whatsapp hattı üzerinden bilgi alabilirsiniz.
 14. Sitemiz siz değerli ziyaretçileri için bilim ve teknoloji, sağlık, borsa, kripto para, pratik bilgiler, teknik analiz, 5n1k gibi konularda araştırma yapılarak sizlere en güncel haliyle sunulmaktadır. Her gün yeni içerikler eklenerek sizler bilinmeyen birçok şeyi öğretiyoruz. Sitede çok faydalı bulunan içerikleri çok seviceksiniz. Bayanlar ve erkeklere hitap edicek özgün makaleler sitede yer almaktadır. Chainlink (LINK) Coin Nedir? Özellikleri Nedir? Bitcoin’e nasıl yatırım yapabilirim? IBAN’ın hangi bankaya ait olduğunu nasıl anlarız? IBAN Numarasından Hesap Numarası Nasıl Bulunur? VIX Endeksi (Korku Endeksi) Nedir? WhatsApp Web masaüstü nasıl kullanılır? Ücretsiz ve Telifsiz 43 Stok Fotoğraf Sitesi En İyi 10 Kitap Listesi Pompei Kavmi Neden Helak Oldu ? İşte sitede yer alan konulardan sadece birkaçı bunlardır daha fazlası için hemen tıkla. Site Adresimiz: https://bilhaber.com
 15. Site Adı: Malatya Oto Kiralama , Malatya Rent A car, Malatya Araç Kiralama Site Adresi : www.malatyadoganotokiralama.com Site İçeriği & Amacı : Yükselen araba fiyatları nedeniyle insanlar artık oto kiralama yolunu tercih ediyorlar. Satın alınan araçların yıl içindeki maliyete düşünülürse oto kiralama ücretleri insanlara gayet uygun görünüyor. Malatya oto kiralama bu noktada Türkiye'nin her yerinde yaşayan insanlara araç kiralama hizmeti sunuyor. Sadece Malatya'da değil Türkiye'nin birçok yerinde temsilcisi bulunan firmamız ile ihtiyacınız olan lüks araçlar size bir telefon kadar yakın! Yerli ve yabancı otomobil modellerimiz yakıt cimrisi özelliği ile kesenizi çok fazla yormuyor. Türkiye'nin her yerine yapacağınız ziyaretler için firmamızı arayarak istediğiniz özellikteki araçları kiralayabilirsiniz. Üstelik dileyen müşterilerimiz şoförlü araç kiralama seçeneğinden de faydalanabiliyor. En az bir gün olmak kaydıyla dilediğiniz zaman diliminde firmamızdan araç kiralayarak seyahatlerinizi güven ve konforla gerçekleştirebilirsiniz. Malatya rent a car firmamızı arayarak ya da internet sitemizi ziyaret ederek aracı kaç gün kiralamak istediğini belirtirseniz firmamız size fiyat tekliflerini sunacaktır. Kabul etmeniz durumunda kiralama sözleşmemizi imzalayarak aracınızı dilediğiniz an teslim alabilir ya da bizim size getirmemizi isteyebilirsiniz. Filomuzdaki tüm otomobillerin gerekli bakımları yapılmış olup sizin güvenle seyahat etmenizi amaçlıyoruz. Üstelik tüm araçlarımız yakıt konusunda oldukça cimri! Aracı olmayan ya da uzun yola aracıyla çıkmak istemeyen herkes Malatya araç kiralama firmamızı arayarak dilediği özelliklerde bir araç talep edebilir. 7/24 müşteri hizmetlerimizi arayarak fiyatlar hakkında bilgi alabilir ve dilediğiniz araç kiralamak için rezervasyon işlemlerini başlatabilirsiniz.
 16. Site Adı: Trendylodi Site Adresi : www.trendylodi.com Site İçeriği & Amacı : Mutfak gereçleri ev hanımlarının en vazgeçilmez ihtiyaçları arasında yer alır. Trendylodi sitesinde bayanların en çok kullandıkları mutfak gereçleri modelleri en uygun fiyatlarla satılmaktadır. Tencere, tava, kaşık, çatal, blender, su ısıtıcısı, çaydanlık gibi yüzlerce mutfak eşyası için sitemizi ziyaret ederek ihtiyacınız olan ürünleri sipariş edebilirsiniz. Mutfakta işinizi kolaylaştıracak her ürün sitemizde bulunmaktadır. Mutfak organizasyonu için mutfak gereçlerini doğru kullanmak da önemlidir. En kullanışlı ve ekonomik yönden uygun olan mutfak gereçlerini sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Siz de hemen sitemizden mutfak alışverişinizi yapabilirsiniz. Bu saydığımız ürünler dışında yine bayanların çok kullandığı ev tekstili ürünleri de sitemiz bünyesinde bayanların ziyaretini bekliyor. Halı, kilim, nevresim takımı, perde, yatak örtüsü gibi en çok kullanılan ev tekstili ürünlerimiz garantili olarak satışa sunuluyor. Tüm ürünlerimiz birçok renk ve modelle bayanların ihtiyaçlarına karşılık verecek kalitede üretilmektedir. Sitemiz üzerinden mutfak gereçleri ve ev tekstili ürünleri dışında bayanlar için kıyafet satışı da yapılmakta! Sezonun en çok tercih edilen kadın giyim modelleri firmamız tarafından satılan ürünler arasında yer alıyor. Yaz mevsiminin geldiği şu günlerde gardırobunu yenilemek isteyen bayanlar sitemizi ziyaret ederek onlarca kıyafet türünden beğendikleri için sipariş verebilir. Sitemizde satışa sunulan her ürün garantili, dayanıklı ve uzun ömürlü olup son modaya uygun çeşitleri ile beğeninize sunulmaktadır. Tüm ürünlerimiz peşin ve kredi kartı seçenekleri ile siz müşterilerimizi bekliyor.
 17. Site Adı : Teknobilgisayarcı Site adresi : https://teknobilgisayarci.blogspot.com/ Site içeriği : Teknoloji Haberleri ve incelemleri paylaşıldığı blog türü Kullanılan yazılıma ait detaylar : Blogspot Teknobilgisayarcı sitesinde barındırdığı teknoloji haberleri , oyun haberleri ile birlikte incelemelerde bulunarak paylaşım sağlayacaktır. Paylaşımlarını deneyimleriyle birlikte kullanıcılara paylaştırararak hizmetini südürecektir. Kullanıcıların en çok aradığı haberleri ilgi çekici paylaşımı sağlanacaktır. İçerik paylaşımlarımız günlük olarak yapılmaya özen gösterilerek ziyaretçilerimizi teknoloji ilgili bilgiler verilmesi yapılacaktır. İlgili yorumlarınızı eksik etmeyi unutmayın.
 18. Site Adı: Türkiye'nin Web Tasarım Ajansı Penta Yazılım ® | Web Site Tasarımı Site Adresi : www.pentayazilim.com Site İçeriği & Amacı : Ticaretlerini internet üzerinden online satış yaparak sürdürmek isteyen firmalar kurumsal web tasarım ajansları ile dijital ortama taşınıyorlar. Çünkü çağımızda tüm alışverişler internet üzerinden gerçekleşiyor firmalar milyonlarca üyeye kolayca ulaşabilmek için web sitesi aracılığı ile pazarlama dönemine geçiyor. Bu sayede firmalar hem rekabet piyasasında rakiplerine göre bir adım daha öne geçiyorlar hem de firmalarının reklamını milyonlarca insana ulaşılabiliyorlar. Peki profesyonel web tasarım için ne yapmalısınız? Öncelikle kaliteli, güvenilir ve sürekli hizmet sağlayan bir ajans bulmak zorundasınız. Çünkü dijital yazılımla uğraşan ajansların çoğu sizin web sitenizi kurduktan sonraki süreçte size destek sağlamıyor. Bu da ileride yaşayacak mağduriyetler durumunda yeni bir ajans ile çalışmanız ve ekstra masraf etmeniz anlamına geliyor. Bu noktada adresi üzerinden ajansımıza ulaşarak firma internet sitesi kurulumu, web tasarım işleri, e-ticaret gibi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Ajansımız sitenizin kurulum aşamasından sonra da size destek sunmaya devam ediyor. Özellikle web sitenizin tanıtım çalışmaları, Google'da firmanızın yukarı sıralarda yer alması ve SEO konusunda destek sağlayan çalışmalar noktasında güvenle hizmet almaya devam ediyorsunuz. Sitemizi ziyaret ederek ya da müşteri hizmetleri numaramızı arayarak web tasarım konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz. Web tasarım ajansı aracılığı ile her bütçeye uygun paket hizmetlerimiz ile firmanızı internete taşımak ve kurumsal bir firma olma yolunda ilk adımı atmak için bizimle temasa geçebilirsiniz.
 19. Tartan zemin kaplama, son derece sağlıklı olan ve zararlı maddeler içermeyen bir zemin kaplama türüdür. Tartan zemin kaplamaların pek çok kullanım alanı mevcut olsa da en çok voleybol, basketbol, tenis gibi spor sahalarında ve çocuk oyun alanlarında kullanılmaktadır. Bunlara ek olarak tartan zemin kaplamalar yürüyüş yollarının kaplanmasında da kullanılmaktadır. Tüm bu yerlerin ortak bir özelliği vardır: bu yerlerdeki insanlar düştüklerinde herhangi bir zarar görmemeleri için zeminleri tartan zemin ile kaplanmıştır. Çocukların oyun parklarında rahatça ve güvenle oynayabilmeleri için, sporcuların da düştüklerinde sakatlanmamaları için tartan zemin kaplama bu tarz yerlerde kullanılmaktadır. Darbe emici özelliğinin olması sebebi ile en çok tartan zemin tercih edilmektedir.
 20. Youtube müzik videoları mp3 e nasıl çevrilir? Müzik sever çok sayıda kişi için mp3 formatında müzik bulmak son derece zor olabiliyor. Bu tür müzikler usb belleklere, cd’lere yüklenerek araçlarda, portatif mp3 çalarlarda, cep telefonlarında kolay bir şekilde dinlenebiliyor. Son derece basit olan youtube mp3 çevir sayesinde sadece birkaç saniye içerisinde 1 müzik videosunu mp3 formatına çevirmek, indirmek ve dinlemek mümkün. Youtube müzik videolarını mp3 formatına çevirmekteki ana amaç, arka planda yer alan görüntü yığınını ortadan kaldırarak sadece ses formatını dışa yansıtmaktır. Dinleyici gözüyle önemli olan müzik bu sayede sorunsuz ve aynı zamanda çok hızlı bir şekilde dışa yansıtılır. Müzik zevkiniz doğrultusunda dilediğiniz müzik videolarını kolay bir şekilde sizler de mp3 çevir sitesi aracılığıyla indirebilirsiniz. Peki nasıl? Yazımızın devamına hemen göz atabilirsiniz. Youtube Müzik Videoları Mp3 E Nasıl Çevrilir? Youtube’da yer alan müzik videolarını mp3 formatına çevirmek ve indirmek son derece kolay. Buna imkan tanıyan en iyi sitelerden bir tanesi ise Youtubemp3cevir.com web sitesi olarak biliniyor. Youtube, şarkı açısından tabir-i caizse sınırsız bir içeriğe sahiptir. Dünya genelinde bilinen veya az bilinmeyen olsun neredeyse tüm şarkılara kolay bir şekilde erişmeniz mümkündür. Sizler de hemen istediğiniz müzik videosunu mp3 olarak indirmek isterseniz youtube mp3 çevirme sitesi olan youtubemp3cevir.com web sitesine giriş yapabilirsiniz. Youtube videolarını mp3 e çevirmek son derece hızlıdır.
 21. Earlier
 22. Site Adı: Whynot? Site Adresi : shop.whynotpaint.com Site İçeriği & Amacı : Yaz mevsimine girerken evinizin boyasını yenilemek istiyorsanız istediğiniz pigmentte ve renkte boyayı sitemiz üzerinde bulabilirsiniz. Duvar boyaları, su bazlı, yağlı, silinebilir ve benzeri seçeneklere ayrılmaktadır. Bunun yanı sarı duvar zeminine uygun olan boya seçenekleri de sitemizde mevcuttur. İç cephe boyası olarak, mekandaki konseptlere uyum sağlayacak renkler bulunmaktadır. Yaşam alanlarınızı yenileyebileceğiniz boya seçeneklerini en kalite marka olanaklarıyla hizmetinize sunmaktayız. Kendi dekorasyon fikirlerinizi tamamlayacak ve kullanımı kolay boya modellerini sitemizde bulabilirsiniz. Dış cephe için üretilen boyaların yanı sıra iç cephe için özel olan boyalar mekanınıza ışık saçacak özelliklerdedir. Aynı zamanda, ev için duvar renkleri seçimi yaparken, doğru malzemeler satın aldığınızda görsel olarak harika sonuçlar alırsınız. Sitemizde yer alan pigmentler, seçkin renklerden oluşmaktadır. Genellikle, akrilik boya üzerinden hayal edilen renkler tercih edilmektedir. Bu boya seçeneğinin sık tercih edilmesi, farklı zeminlerde kullanılabilmesinden kaynaklıdır. Sizin için sitemizde yüzlerce rengi ve farklı dekorasyonlara uyum sağlayacak seçenekleri sunuyoruz. Akrilik boyaların yanı sıra ahşap boyama işlemi için de farklı kıvamda boyalarımız mevcuttur. Sitemiz üzerinden duvar boyası satın al seçeneği ile aradığınız rengi bulmak için kısa bir araştırma yapmanız yeterli olacaktır. Hayal ettiğiniz dekorasyon modelini mükemmel bir şekilde yapmanız için geniş ürün yelpazesini hizmetinize sunmaktayız. Kolay sürülen, kire dayanıklı olan ve çizilmelere karşı dayanıklı boyaları sitemiz üzerinden kontrol edebilirsiniz.
 23. Ürün ve hizmetlerin üretim, dağıtım, satış, kasko, reklam ve ödeme yapma işlemlerinin tamamının bilgisayar ortamı üzerinden yapılmasına denir. E ticaret, ticari işlemlerin birinden yahut fazlasının çevrimiçi ortamda uygulanması yolu ile tanıtım ve piyasa araştırması, satış ve ödeme, teslimat olmak üzere üç adımdan oluşur. E ticaret, bütün dünyada ticaretin serbestleştirilebilmesi yönelimi ile beraber, iki binli yıllardan itibaren başlayan ve bilgi iletişimini kolaylaştırılan teknolojik devamlılığın bir parçası olarak ortaya atılmıştır. Geleneksel satış çeşitlerine, web kullanımını da ekleyen şirketler, sadece belli bir kitleye satış yapabilmenin ilerisine geçip, üretimi ve yaratıcılığı artıran küresel e-ticaret networkleri kurma şansını elde etmesi ile başlamıştır. Geleneksel olan birçok şirket televizyon, gazete, radyo gibi kitle iletişim araçlarını kullanarak potansiyel müşterilerine ulaşmaya çalışırken, bugün bunlara İnternet üzerinden reklamcılık da ek olarak yerini almıştır. Günümüzde ise e ticaret kullanımı gitgide katlanarak artıyor. Özellikle pandeminin de yarattığı durumda çoğu kullanıcı internetten alışveriş yapmaya başladı. Pandemi ile beraber günümüzde internet ve internetten alışveriş altın çağını yaşıyor. Başlangıçta gerek kargo şirketleri gerek e ticaret şirketleri ürünlerin teslimi konusunda sorunlar yaşasalar da günümüzde düzelmiş durumda. Artık e ticaret ve internetten alışveriş gündelik hayatın bir parçası. Bu noktada da Trendyolodi.com alışveriş için iyi bir alternatif. İçinde iç giyimden tutun da oto aksesuarlarına kadar pek çok ürün barındırıyor. Evimize kapandığımız bugünlerde çevrimiçi alışveriş için öne çıkan sitelerden bir tanesi. Trendylodi.com Trendylodi.com iki bin sekiz yılından beri e ticaret alanında hizmet vermektedir. İçerisinde iç giyimden oto aksesuara kadar envaı çeşit ürün bulundurmaktadır. Giyim, ev tekstili, mutfak ürünleri gibi pek çok ürün de mevcut. İçeriğinden biraz bahsetmek gerekirse; -Moda/Aksesuar. -Ev/Bahçe Ofis. -Hediyelik ürünler. -Anne bebek oyuncak. -Oto aksesuar. -Sağlık/Kişisel bakım. -Pet Shop. -Yapı market/Hırdavat. -Tütün/Nargile ürünleri. -Elektronik/Mobil aksesuar. -Spor/Outdoor. Gibi kategorilerde binlerce faklı üründe Binlerce Ürün, Uygun Fiyatlar, Hızlı Gönderi, Güvenli Alışveriş mottosu ile hizmet vermektedir. Trendylodi.com İletişim • Binlerce Ürün, Uygun Fiyatlar, Hızlı Gönderi, Güvenli Alışveriş mottosu ile hizmet veren Trendylodi.com’un merkezi Balıkesir’de bulunuyor. İletişim konusunda birçok kanaldan ulaşmak mümkün. Telefon, mail ve faks yolu ile iletişim kurmak mümkün. Telefon ile iletişim kurmak için: 0850 346 9285; Mail yolu ile iletişim için: info@tremdylodi.com ; Faks ve posta yoluyla iletişim kurmak için: Reklon Bilişim ve Bilgi Teknolojileri, Koca Cami Mah. Hürriyet Cad. Ender İş Mrk. No:18/27 Burhaniye. İletişim konusunda Trendylodi.com oldukça müşteri odaklı bir firma.
 24. Site Adı: Whynot? Site Adresi : shop.whynotpaint.com Site İçeriği & Amacı : Yaşam alanınızın enerjisini değiştirmek mi istiyorsunuz işte en doğru yerdesiniz. Yüksek enerjili yeşil duvar boyası tam da aradığınız renk! Gelin kaliteli içerikleri ve ürünleriyle dolu sitemizi ziyaret edin. Uzun ömürlü kullanım imkânı sunan boyalar; su bazlı olmasının yanı sıra çocuk güvenliği için uygundur. Aynı zamanda ise leke tutmama sayesinde kolay temizlenme imkânı da sağlamaktadır. Üstelik duvara uygulanması da oldukça pratik ve kolaydır. Tüm bunların doğrultusunda aynı zamanda yerli üretim olması da cazip hale gelmesine sebep olmaktadır. Duvar boyası renkleri bakımından oldukça geniş seçeneğe sahip olan site; hayalinizdeki ev doğrultusunda sizler için en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır. Şık ve zarif tonların yanı sıra enerjik ve cesur renkler de mevcut site üzerinden sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Aynı zamanda duvara uygulamak oldukça basittir. Dekorasyonu değiştirmeye duvarlardan başlamak hatta ve hatta duvarlara göre evi dekorize etmeyi düşünenler için geniş seçeneklerle dolu site her geçen gün ürünlerini genişletmek adına çalışmalarına devam etmektedir. Mesela gri duvar boyası tercih ettikten sonra evinizi grinin şık ve asil tonları doğrultusunda yaşam alanınızın enerjisini ve havasını değiştirebilirsiniz. Su bazlı sıvı cam seçeneği ile leke tutmaz ve kolay temizleme özellikleriyle çocuk/oyuncak güvenliğini sağlayan boyalar ile evinizi güzelleştirmenin tam zamanı! Ev dekorasyonlarınız için en uygun renkleri sizlere sağlamaya devam etmekteyiz. Üstelik sadece duvarlarınız için değil mutfak dolaplarınız için de özel üretilen mutfak dolabı boyası imkânı da sağlanmaktadır. Zevkinize ve evinize göre seçeceğiniz 54 ayrı renk seçenekleriyle dolu sağlam ve kaliteli yapısıyla tüm boyalar hizmetinize sunulmaktadır. Tüm merak ettiklerinize sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.
 25. Site Adı : Motivationica Site adresi : https://motivationica.blogspot.com/ Site içeriği / Hizmet verdiği alan : Kişisel Gelişim Alanında Yazılar Paylaşılmaktadır. Kullanılan yazılıma ait detaylar (Kullanılan dil vs..) : Blogspot Kişinin gelişimi için kişisel gelişim bilgilerine yönelerek bilgi alması gerekmektedir. Ancak bilgi kirliliği çoğu zaman kötü olarak etkileyebiliyor. Bu durum için https://motivationica.blogspot.com/ en iyi hizmeti sağlayarak bu alanda ilerlemenizi sağlayacaktır. Deneyimli bilgilerle hareket ederek kişisel gelişim hakkında istediğinizi verecektir. Haftalık olarak eklenecek içeriklerimizi takip etmeyi ve yorum atmayı unutmayın. Kişisel Gelişim kitaplarından örneklerde sağlanarak önerilerde yapılacaktır. Bir çok kişisel gelişimi satılmaktadır. Ancak pahalı olduğundan dolayı bir çok kişiyi zorlamaktadır. Kampanyalarda paylaşılarak kişisel gelişiminize katkıda sağlanacaktır.
 26. Mobil onay, web sitelerinin sizden istediği telefon numarası doğrulamasına verilen addır. Bu tarz web sitelerine telefon numaralarını vermek istemeyen müşterilerimiz sahte telefon numarası ile sms onayı yapmak için bizden hizmet almaktadır. Eğer sizde fake telefon numarası alıp sms doğrulaması yapmak istiyorsanız bizden hizmet alabilirsiniz. Sms onay sayesinde instagram, telegram,gmail vb. Gibi telefon doğrulaması gereken hizmetleri 0.30 TL den başlayan fiyatlar numara satın alabilirsiniz. Sitemiz: https://smsonayi.org/ mail : info@smsonayi.org
 27. Herkese hayırlı cumalar dileriiim
 1. Load more activity


×
×
 • Create New...