Jump to content
  • Do you want to be a member of Sufle?

    Like commenting, sharing content, liking; In order to benefit from all the opportunities of our site, become a free member now and enjoy the privileges.

     

En Güzel Servis Sunum Tabakları Ürünleri


Recommended Posts

Site Adı: Dekorasyon, Sofra ve Mutfak Ürünleri Mağazası

Site Adresi : www.dekorarya.com

Site İçeriği & Amacı :

Yemek yerken, sunumun güzel olması, iştah açıcı bir unsurdur. Dolayısıyla yemek türüne uygun olarak servis sunum tabaklarının şık bir şekilde seçilmesi önemlidir. Öncelikle, lezzetli yemekleri şık bir şekilde sunmak istiyorsanız yemek takımları uyumlu bir şekilde tercih edilmesi gerekmektedir. Site üzerinde yer alan yemek takımları, 6’lı ve 12’li olarak tasarlanmaktadır. Kalabalık aileler için 12’li yemek takımları uygun bir seçim olacaktır. Yemek takımlarıyla da güzel sunumlar yapabilmeniz mümkündür. Aynı zamanda, yemek takımlarına ek olarak servis sunum tabakları da kullanılarak, yemek masalarında ahenkli görünümler oluşturabilirsiniz. Yemek masalarını süsleyen detaylar sadece yemek takımları değildir. Bunun yanı sıra, mumluk şamdan takımları da şık yemek masalarına hoşluk katmaktadır. Mumlukların farklı yemek masası stillerine uygun tasarımları bulunmaktadır Bu nedenle, bireyler diledikleri mumluk türünü kendi zevkleri doğrultusunda satın alabilirler. Sunum yapmak, yemeğin iştahlı bir şekilde tüketilmesine olanak sağlar. Dolayısıyla farklı özelliklerde ve formlarda tasarlanan sunum tabakları bireylerin zevklerine sunulmaktadır.

Yemek masalarını süsleyen sunum tabaklarının yanı sıra, salon aksesuar setleri de platformun ürün grupları içinde yerini alır. Salon aksesuarları, sehpalara, yemek masalarına ve salonun diğer bölümlerine yerleştirilebilmektedir. Örneğin, salon konsol takımlarının üzerine yerleştirebileceğiniz konsol setleri seçenekler arasında yerini almaktadır. Genellikle, lux salon konsol setleri, kullanıcılar tarafından dikkat çeken ürünlerdir. Bu ürünlerin lux olmasının yanı sıra, şıklığı ve işlevselliği de son derece yüksektir. Evinizin farklı bölümlerinde kullanabileceğiniz ve aksesuar olarak yerleştirebileceğiniz ürün gruplarını site üzerinde bulabilmeniz mümkündür. Mutfak ortamında, ev hanımlarının yemek yaparken sık kullandığı baharat takımları farklı tasarımlar ile satışa sunulmaktadır. Baharat takımlarının şıklığı kadar işlevselliği de olukça fazladır. Bu nedenle, kullanışlılığı yüksek olan baharat takımları, ev hanımlarının dikkatini çekmektedir. Sitenin ürün kategorileri arasında; sofrada, mutfakta, çay ve kahve servislerinde, dekorasyon ve aksesuar olarak ürün grupları yer almaktadır. Aynı zamanda, ev hanımlarının olmazsa olmaz kullandıkları küçük ev aletleri de seçenekler arasında yerini alan ürünlerdir.

 

 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...