Jump to content
  • Do you want to be a member of Sufle?

    Like commenting, sharing content, liking; In order to benefit from all the opportunities of our site, become a free member now and enjoy the privileges.

     

Forum Kuralları


Sufle
 Share

Recommended Posts

Forum kurallarına uymayan üyeler, siteye girişlerinin süresiz engelleneceğini ve üyeliklerinin silineceğini bilmelidirler. Ayrıca yasa dışı içerik paylaşan veya yasa dışı hal ve tutum sergileyen üyelerin, kayıt bilgilerinin istenilmesi durumunda bu bilgilerin resmi merciler ile paylaşılması söz konusudur. Bu noktada herkes, yapmış olduğu paylaşımları düşünüp tartarak paylaşmalıdır.

1 - Öncelikle her üye/yazar kendi paylaştığı konu/yazı/içerikten sorumludur. Sitede paylaşılan içeriklerin sorumluluğu, tamamen içeriği paylaşan üyeye aittir. Forum kullanıcısı, foruma kaydolurken bu hususu kabul etmiş sayılır.

2 - Yanlış ve yanıltıcı, tahrik ve tahkir edici bilgi ve tutumlar, kişisel gizliliği ihlal edici bilgi ve paylaşımlar, yasalara aykırı olan bilgi ve içerik paylaşımı kesinlikle yasaktır!

3 - Milli duygulara temas ederek bu konuda rencide edici tutum sergileyen ve milli duygulara aykırı hal ve davranış gösteren, içerik paylaşan kullanıcılar, foruma girişlerinin engellenerek üyeliklerinin silineceğini bilmelidirler.

4 - Dini konularda, rencide edici tutumlarda bulunmak ve yanlış bilgi paylaşarak insanları yanıltmaya yönelik hal ve tutum sergilemek kesinlikle yasaktır!

5 - Konularda, imza ve yorumlarda; link paylaşımı yapmak, mail adresi eklemek, telefon numarası paylaşmak, adres eklemek, özel bilgi paylaşmak kesinlikle yasaktır!

6 - Özel münasebete varabilecek tutum ve davranışlarda bulunmak yasaktır!

7 - Edep ve ahlak sınırlarını aşan tüm içerik ve tutumlar kesinlikle yasaktır!

8 - Forum dışında özel münasebete yol açabilecek her türlü bilgi ve içeriğin özel mesaj ve konu/imza/profil yolu ile paylaşılması kesinlikle yasaktır!

(Bu nedenle Sufle.org tüm özel mesajlara erişme ve inceleme hakkını saklı tutar!)

9 - Foruma kaydolurken argo isim kullanmak yasaktır! Argo kullanıcı isimleriyle kaydolan üyeler, konu ile ilgili uyarılarak üye adları değiştirilecektir.

10 - Profil resmine, yanıltıcı/reklam içerikli fotoğraflar eklemek kesinlikle yasaktır! Profil resimlerinden, her kullanıcının kendisi sorumludur.

11 - Marka, şirket, işletme, holding ve kurumlarla ilgili yazılı, görsel ve sesli, hak oluşturabilecek, sorumluluk meydana getirecek her türlü içerik paylaşımı yasaktır! Kullanıcılar her ne kadar kendi paylaşımlarından sorumlu olsalar da, bu ve benzeri paylaşımlar kesinlikle yasaktır!

12 - Warez içerik yayınlamak, albüm paylaşmak, korsan ve yasalara aykırı tüm içerik paylaşımları kesinlikle yasaktır!

13 - Reklam ve tanıtım kesinlikle yasaktır!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...