Jump to content
  • Do you want to be a member of Sufle?

    Like commenting, sharing content, liking; In order to benefit from all the opportunities of our site, become a free member now and enjoy the privileges.

     

Hamilelik


Nisa
 Share

Recommended Posts

Evet; hayatınızın en güzel zamanlarını yaşamaya hazır mısınız?

Biliyorum bu yanlış bir soru oldu. 🙂 Hamilelik dönemi için hiçbir zaman hazırlıklı olunamıyor. Siz bu konuda kendinizi ne kadar hazır hissetseniz de, bu dönem tahmin ettiğinizden çok daha farklı, çok daha sürprizlerle dolu olabiliyor.

Yanında hamilelik denildiği zaman, hemen hemen her yaştan kadın bu konuda muhakkak bir anısını sizinle paylaşacaktır. Ama şunu hiç unutmayın ki her kadının hamilelik dönemi, hamilelik döneminde yaşadığı sıkıntılar ve hamilelik döneminde yaşadığı güzellikler değişiklik gösteriyor. Bu sebeple eğer hamileliğinizin hala başındaysanız, hamilelik konusu ile ilgili duyduğunuz olumsuz yorum ve anıların sizi olumsuz etkilemesine asla ve asla izin vermeyin.

Ama tek değişmeyen bir gerçek var.. O gerçek de bebeğinizi hissetmeye başladığınız andan itibaren hayatınız bir anda tamamen değişiveriyor. “Hamilelik, hayatınızın 'abartmadan söylüyorum ki' en güzel dönemdir.”

Hamilelik, hamilelik belirtileri, hamilelikte beslenme, hamilelik hesaplama, hamilelikte cinsellik, hamilelik hastalıkları ve hamilelik hakkında merak edilen konular hakkında içerikler eklemeye çalışacağım. Faydalı konular ekleyerek, faydalı olabilmek dileğiyle.

Keyifli bir hamilelik dönemi ve keyifli günler dilerim. 🥰

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...