Jump to content
  • Do you want to be a member of Sufle?

    Like commenting, sharing content, liking; In order to benefit from all the opportunities of our site, become a free member now and enjoy the privileges.

     

İkinci El Bilgisayar Alan Firmalar


Recommended Posts

Site Adı: Ümraniye Bilgisayar Servisi 0216 255 10 12 - Koliva Bilgisayar

Site Adresi : koliva.gen.tr

Site İçeriği & Amacı :

Bilgisayarlar, her zaman farklı konular için ihtiyaç duyulan teknolojik ürünlerdir. Bilgisayarların yeni nesil ve eski sistemli tasarımları bulunmaktadır. İkinci el bilgisayar alan yerler arasında, bu firma da yerini almaktadır. Bilgisayarınızın yenilenmesini istiyorsanız, öncelikle bilgisayarınızın modelini, serisini ve markasını iyi bilmeniz gerekmektedir. Daha sonra, firmaya cihazınızın özelliklerini ve fotoğraflarını göndererek detaylı bir fiyat alabilirsiniz. Bilgisayarcı arayan bireyler, site yönetimi tarafından detaylı bilgi alabilirler. Sitenin sunduğu hizmetler arasında; toplama bilgisayar ve anakart tamiri de yer almaktadır. Toplama bilgisayar satın almak istiyorsanız, site yönetimiyle detaylı bir şekilde görüşme yapabilirsiniz. Dizüstü, laptop, notebook ve benzeri bilgisayar seçeneklerinin bakım ve onarım çalışmaları site yönetimi tarafından yapılmaktadır. İstanbul Ümraniye bilgisayar servisi hizmeti almak istiyorsanız, site yönetimiyle iletişim kurabilirsiniz. Firma çalışanları, alanında uzman olan profesyonel kişilerdir. Bilgisayarlarınızın farklı yedek parçaların bakım ve onarımı site yönetimi tarafından yapılmaktadır. Yedek parça ve laptop tamirini de yaptırabilmeniz mümkündür. Bu nedenle, site yönetiminden rahatlıkla hizmet alabilmeniz mümkündür.

Bilgisayarınızın hızlanması, daha iyi çalışması için de firmadan destek alabilirsiniz. Koliva Bilgisayar üzerinden alacağınız hizmetler sayesinde, bilgisayarınızın her türlü problemini çözüme kavuşturabilmeniz mümkündür. Güvenilir ve tecrübeli hizmetleri, bu firma üzerinden alabilirsiniz. Çünkü her türlü, bilgisayar tamiratı, bakımı ve benzeri işlemler uzman çalışanlar tarafından gerçekleştirilmektedir. Site üzerinden alacağınız hizmetler arasında; anakart tamirleri, yerinde bakım ve onarım hizmeti, toplama bilgisayar hizmeti, bilgisayar hızlandırma, yedek parça değişimi, ikinci el bilgisayar alım ve benzeri seçenekler bulunmaktadır. Her bilgisayarın parçaları için özel bir işlem uygulanmaktadır. Bilgisayarınızın yedek parçasına, modeline ve serisine uygun bakım onarım çalışmaları gerçekleştirilmektedir. Bütün bu işlemleri, bütçenize uygun bir şekilde alabilmeniz mümkündür. Bilgisayarınızdaki arızalanmaları çözecek olan bireyler, alanında profesyonelleşmiş olan kişilerdir. Bu nedenle, sitenin ana sayfası üzerinden bilgisayarlar ile ilgili farklı tip hizmetler alabilirsiniz. Ana sayfaya giriş yaptığınızda, sitenin bütün iletişim bilgilerine kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...