Jump to content
  • Do you want to be a member of Sufle?

    Like commenting, sharing content, liking; In order to benefit from all the opportunities of our site, become a free member now and enjoy the privileges.

     

Kaliteli Soğuk Oda Kapısı Ürünleri


Recommended Posts

Site Başlık: PFI

Site URL : pfi.it/tr

Site Açıklama:

Soğuk oda kapıları, dayanıklı, hızlı ve enerji tasarrufu sağlamaktadır. Her türden endüstriyel kullanıma uygun olarak kapı tasarımı yapılmıştır. Bu anlamda, tasarlanan soğuk oda kapısı modelleri, son derece işlevseldir. Tesislerin birbirinden izole hale getirilmesi adına, soğuk oda kapılarına ihtiyaç duyulmaktadır. Çok soğuk derecelere bile dayanıklı olan farklı soğuk oda kapıları üretilmiştir. Bunun yanı sıra, hidrolik rampa ve benzeri malzemeler de sitenin ana sayfası üzerinde yer almaktadır. Kapıların özel perde imalatları, son derece hızlı bir şekilde çalışmaktadır. Aynı zamanda, kapıların hızlı bir şekilde açılıp kapanmasını sağlamaktadır. Böylece toz, nem, sıcağa karşı da soğuk oda kapıları muhteşem bir koruma sağlar. İzolasyon yapan sarmal kapılar arasında; seksiyonel kapı modelleri de yer almaktadır. Bu kapılar, enerjiden tasarruf etmenize yardımcı olurken, işletmelerin maliyetlerini azaltır.

Trafik akışını yeniden yapılandırmaya yardımcı olan kapı tasarımları da yapılmıştır. Böylece hızı yüksek olan kapılar, güvenilir bir şekilde kullanılmaktadır. Tasarlanan kapılar, bütün uluslararası standartlara uygun şekilde imal edilmiştir. Özellikle tasarlanan hızlı PVC sarmal kapı modelleri, dikkat çeken özelliklere sahiptir. Bakım gerektirmeyen şekilde tasarlanan kapı tasarımları kullanıcıların dikkatini çekmektedir. Bütün izolasyon sistemli sarmal kapılar, titiz bir çalışmayla üretilmektedir. Kendi kendini tamir etme özelliğine sahip olan kapılar da seçenekler arasında yerini almaktadır. Soğutma alanında en büyük yardımcınız olacak ürünleri site üzerinde bulabilmeniz mümkündür. Çünkü bu platform, soğuk zincir çözümleri konusunda farklı ürünlere seçenekler arasında yer verilmiştir. Aynı zamanda, yükleme ve boşaltma sistemleri de sitenin ana sayfasında yerini almaktadır. Bu site, dünya çapında servis imkanını da müşterilerine sunmaktadır. Seçenekler arasında yer alan ürünlerden bazıları; hızlı sarmal branda kapılar, soğuk oda kapıları da sitenin ana sayfasında yer almaktadır.

 

 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...