Jump to content

zeynepsahin

Members
 • Posts

  61
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

zeynepsahin last won the day on October 11 2021

zeynepsahin had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

zeynepsahin's Achievements

Collaborator

Collaborator (7/14)

 • One Year In
 • Dedicated Rare
 • One Month Later
 • Conversation Starter
 • Week One Done

Recent Badges

1

Reputation

 1. Site Adı: KimGarage Site Adresi : www.kimgarage.com Site İçeriği & Amacı : Karavanlar, tatile yeni bir soluk katmaktadır. Karavanların tatil masraflarını kıstığını da söyleyebiliriz. Çünkü lüks otellere yüksek meblağlar yatırmak istemeyen bireyler, daha uygun fiyatlı tatiller yapmak istemektedir. Karavan tatilleri de uygun fiyatla dilediğiniz yeri gezip görebileceğiniz türden seyahatlerdir. Antalya karavan kiralama hizmetinden yararlanarak, ülkemizde turistik olan yerleri aileniz ya da sevdiklerinizle gezebilirsiniz. Karavanların farklı kişi sayılarına uygun olan modelleri bulunmaktadır. Aynı zamanda, karavan lükslüğünü de kiralayan kişiler belirleyebilmektedir. Yapacağınız tatilin süresine, kişi sayısına ve ihtiyaçlarınıza uygun olan karavanlara yönelebilirsiniz. Karavan kiralama şirketleri arasında yer alan bu firma, son derece uygun fiyatlıdır. Dolayısıyla bütçenize uygun bir şekilde karavanları kiralama şansına sahipsiniz. Genellikle, tatil yapmadan önce, bireyler ayıracakları bütçeyi ayarlamak istemektedir. Dolayısıyla kiralık karavan fiyatları, tatil tutkunları tarafından araştırılmaktadır. Uygun fiyatlar ile karavan tatili yapmak istiyorsanız, site üzerinde yer alan alternatif karavanları kiralayabilirsiniz. Farklı türde karavan modellerinin seçenekler arasında yer aldığını söyleyebiliriz. Aynı zamanda, Antalya kiralık karavan fiyatları son derece bütçe dostu oranlara sahiptir. Genellikle, karavanın içinde, yatak, buzdolabı, televizyon ve benzeri beyaz eşya ürünleri yer almaktadır. Dolayısıyla, tatil süreniz süresince, bütün temel ihtiyaçlarınızı karavanınızın içinde giderebilirsiniz. Bütün ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz donanımlı karavan modelleri, sitenin ana sayfası üzerinde yerini almıştır.
 2. Site Adı: Dekorasyon, Sofra ve Mutfak Ürünleri Mağazası Site Adresi : www.dekorarya.com Site İçeriği & Amacı : Yemek yerken, sunumun güzel olması, iştah açıcı bir unsurdur. Dolayısıyla yemek türüne uygun olarak servis sunum tabaklarının şık bir şekilde seçilmesi önemlidir. Öncelikle, lezzetli yemekleri şık bir şekilde sunmak istiyorsanız yemek takımları uyumlu bir şekilde tercih edilmesi gerekmektedir. Site üzerinde yer alan yemek takımları, 6’lı ve 12’li olarak tasarlanmaktadır. Kalabalık aileler için 12’li yemek takımları uygun bir seçim olacaktır. Yemek takımlarıyla da güzel sunumlar yapabilmeniz mümkündür. Aynı zamanda, yemek takımlarına ek olarak servis sunum tabakları da kullanılarak, yemek masalarında ahenkli görünümler oluşturabilirsiniz. Yemek masalarını süsleyen detaylar sadece yemek takımları değildir. Bunun yanı sıra, mumluk şamdan takımları da şık yemek masalarına hoşluk katmaktadır. Mumlukların farklı yemek masası stillerine uygun tasarımları bulunmaktadır Bu nedenle, bireyler diledikleri mumluk türünü kendi zevkleri doğrultusunda satın alabilirler. Sunum yapmak, yemeğin iştahlı bir şekilde tüketilmesine olanak sağlar. Dolayısıyla farklı özelliklerde ve formlarda tasarlanan sunum tabakları bireylerin zevklerine sunulmaktadır. Yemek masalarını süsleyen sunum tabaklarının yanı sıra, salon aksesuar setleri de platformun ürün grupları içinde yerini alır. Salon aksesuarları, sehpalara, yemek masalarına ve salonun diğer bölümlerine yerleştirilebilmektedir. Örneğin, salon konsol takımlarının üzerine yerleştirebileceğiniz konsol setleri seçenekler arasında yerini almaktadır. Genellikle, lux salon konsol setleri, kullanıcılar tarafından dikkat çeken ürünlerdir. Bu ürünlerin lux olmasının yanı sıra, şıklığı ve işlevselliği de son derece yüksektir. Evinizin farklı bölümlerinde kullanabileceğiniz ve aksesuar olarak yerleştirebileceğiniz ürün gruplarını site üzerinde bulabilmeniz mümkündür. Mutfak ortamında, ev hanımlarının yemek yaparken sık kullandığı baharat takımları farklı tasarımlar ile satışa sunulmaktadır. Baharat takımlarının şıklığı kadar işlevselliği de olukça fazladır. Bu nedenle, kullanışlılığı yüksek olan baharat takımları, ev hanımlarının dikkatini çekmektedir. Sitenin ürün kategorileri arasında; sofrada, mutfakta, çay ve kahve servislerinde, dekorasyon ve aksesuar olarak ürün grupları yer almaktadır. Aynı zamanda, ev hanımlarının olmazsa olmaz kullandıkları küçük ev aletleri de seçenekler arasında yerini alan ürünlerdir.
 3. Site Adresi : uygarev.com Site Adı : Uygar Ev Site İçeriği & Amacı : Hemen hemen her salonda, salon konsol takımları bulunmaktadır. Çünkü konsol takımları, salona hava katan ve birçok ihtiyacı da gideren mobilyalardır. Çoğu ev hanımı ise konsol takımlarının üzerine şık görünümlü aksesuarlar koymak isterler. Salon konsol takımı üzerine yerleştirebileceğiniz çeşitli aksesuar seçeneklerini site üzerinden temin edebilirsiniz. Görünüm itibariyle son derece şık ve gösterişli aksesuar modelleri kategoriler arasında yerini almaktadır. Salon aksesuar setleri, farklı salon tarzlarına hitap edecek çeşitliliktedir. Klasik ve spor tarzdaki salonlar için uygun olan aksesuar modelleri seçenekler arasında yerini almaktadır. Aynı zamanda, aksesuarların renk aralığı da farklı mobilya tonlarına hitap etmektedir. Bu anlamda, son derece dekoratif aksesuarlar bulabilmeniz mümkündür. Çünkü salonlar için özel olarak tasarlanan aksesuar modelleri, dekoratif yanı yüksek olan ürünlerdir. Bunun yanı sıra, şamdanlık, şekerlik ve benzeri amaçlarla kullanıma uygun olan aksesuarlar da vardır. İsteğinize bağlı olarak, tasarlanan aksesuarları vazo olarak da kullanabilirsiniz. Ürünleri kullanım şekli tamamen bireylerin kişisel tercihine bağlıdır. Site üzerinde, kahvaltı setleri ürünlerini de bulabilmeniz mümkündür. Kahvaltı setleri farklı kişi sayılarına özel olarak üretilmektedir. Aynı zamanda, setlerin üstünde yer alan işleme ve renkler, farklı mutfak zevklerine sahip olan bireylere hitap eder. Kahvaltı setleriyle uyumlu bir şekilde kullanabileceğiniz servis tepsileri de son derece dekoratiftir. Görünümü, şıklığı ve kullanışlılığı sayesinde misafirlerinizi çay saatlerinde gönlünüze göre ağırlayabilirsiniz. Ev dekorasyonunun yanı sıra, yemek pişirmek için de tasarlanan ürün grupları site üzerinde yerini almaktadır. Örneğin fırın kabı modelleri bu ürünler arasında yerini alır. Fırın kapları, farklı büyüklükler, boyutlar ve formlarda tasarlanan ürünlerdir. Bu nedenle, farklı yemek gruplarını fırın kaplarında pişirebilmeniz mümkündür. Sıraladığımız ürünlerin yanı sıra, sofra, sunum, kahve ve çay ürünleri, ev dekorasyon ürünleri, banyo ürünleri, küçük ev aletleri, mutfak eşyaları gibi ürünler de kategoriler arasında yerini almaktadır. Her ürünün kullanıcıların ihtiyaçlarına hitap eden özelliklerde olduğunu söyleyebiliriz. Dolayısıyla site üzerinde, kendi ihtiyaçlarınızı gidermek amacıyla uygun ürün gruplarını bulabilirsiniz.
 4. Site Adı: Eleksa Site Adresi : www.eleksa.com.tr Site İçeriği & Amacı : Busbar ürünleri, elektrik dağılımını standart ya da standart olmayan aralıklarla, akım almaya uygun olan pencereler yardımıyla gücü sisteme aktarırlar. EAE busbar sistemleri, prefabrik bir yapıya sahip olan uygulamalardır. Elektrik akımı ise baralar aracılığıyla iletilmektedir. Modüler yapıda olan bu sistemler, fonksiyonel ve esnek şekilde ön plana çıkmaktadır. Busbar sistemler, fabrika, bina ve benzeri mekanlarda meydana gelebilen değişimlere rahatlıkla çözüm sağlar. Aynı zamanda, site üzerinde EAE kablo kanalı ürünlerini de bulabilmeniz mümkündür. Kablo kanalları, haberleşme ve enerji dağılımı için kullanılan tesisatlarda, elektrik kablolarını güvenle taşır. Aynı zamanda, bu kablolar, güvenli bir şekilde desteklenerek sabitlenebilmektedir. Birbirleriyle de uyumlu olan bu kabloların basit bir şekilde kullanımı mümkündür. Sitenin müşteri yükünü azaltmak için uygun ürün gruplarını sunduğunu söyleyebiliriz. EAE bayileri üzerinden enerji dağılım ürünlerine ihtiyaçlarınız doğrultusunda sahip olabilirsiniz. Bireylerin ihtiyaçlarına uygun ürün ve ürün grupları özenli bir şekilde araştırılmaktadır. Böylece Elektrik Ticaret ürünleri, çeşitli projelere değer katmaktadır. Site üzerinden satın alacağınız ürünlerin aynı zamanda, ekonomik çözümler sunduğunu da söyleyebiliriz. Zamandan da tasarruf etmek istiyorsanız, siteden dilediğiniz ürünü sipariş edebilirsiniz. Çünkü hızlı bir şekilde ihtiyaçlarınıza yanıt verilecektir. Alternatif marka seçenekleri üzerinden projeleriniz için çeşitli ürün gruplarını satın alabilirsiniz. Bütün bu ürünler, en ekonomik şekilde müşterilere sunulmaktadır.
 5. Site Adı: Romantik Hediye | Sevgiliye Hediye, Sevgiliye Kitap, Aşk Romanı, Patlayan Kutu Site Adresi : www.romantikhediye.com Site İçeriği & Amacı : Kişiye özel hazırlanan hediyeler, her zaman dikkat çekici olmuştur. Özellikle, özel günlerde bu tarzda tasarlanan hediyelerin büyük anlamlar içerdiğini söyleyebiliriz. Dolayısıyla romantik hediye kategorisinde kişiye özel hazırlanan romanlar da yerini almaktadır. Bu ürünler, kişisel olduğu için hediyenin verildiği kişiye büyük oranda mutlu etmektedir. Aynı zamanda, kitap severler için en romantik hediyeler listesinde kişiye özel romanlar yerini almaktadır. Kişiselleştirilmiş başucu kitaplar, okumaya doyulamayacak özelliklere sahiptir. Sevginizin gücünü ve büyüklüğünü sevgiliye kitap hediyesi ile taçlandırabilirsiniz. Farklı hediyeler ile sevdiğinizle aranızda özel bağlar kurmak için kitap armağanını gözden geçirebilirsiniz. Aşkınızın anlam kazanması ve ölümsüzleşmesi için kitap hediyesi uygun bir seçim olacaktır. En romantik sevgiliye hediye seçenekleri arasında, kişiye özel hazırlanan kitaplar yer almaktadır. Gerçek bir roman okur gibi, sevdiğinizin yazar kaleminden çıkmış gibi okuyacağı hediyeler site çalışanları tarafından hazırlanmaktadır. Hitabınız ile aşkınızı anlatma şansını da bu kitaplar sayesinde elde edebilirsiniz. Adeta aşkınızı bu kişiye özel romanla anlatmak için mutlaka kişiye özel aşk romanları ürünlerinden yararlanmalısınız. İlişkinizi daha da sağlamlaştırmak için bu hediyelerin son derece anlamlı olacağını söyleyebiliriz. Sayfaların dolu dolu olduğu ve her sayfada bir sürprizle karşılaştırmak isteyeceğiniz sevdiğinizin yüzündeki tebessümü bu kitaplar sayesinde görebilirsiniz.
 6. Site Adı: Steroid Satın al Kapıda Ödeme Steroid Sipariş Ver Site Adresi : steroidfitim.com Site İçeriği & Amacı : Steroid olarak bilinen ürünler, spor yapan ve zinde kalmak isteyen bireyler tarafından kullanılmaktadır. Bu ürünün kullanım talimatları, beslenme detayları, antrenman programı ve benzeri unsurlara da site üzerinde yer verilmektedir. Bu platform, üyeleri için büyük avantajlar sağlamaktadır. Dolayısıyla steroid satın al butonuna tıklayarak, dilediğiniz ürünü sipariş edebilirsiniz. Bu platformda yer alan ürünler, üyelere farklı alternatifler şeklinde sunulmaktadır. Aynı zamanda, spor tutkunları, kendileri için en kaliteli ve iyi kürleri site üzerinde bulabilirler. Steroid sipariş ederek, spor yaparken, verimliliğinizi artırabilirsiniz. Çünkü sporun yanı sıra, çeşitli kürlerin de tüketilmesi, sporcular için verimli olmaktadır. Steroidler, hazır bir şekilde satışa sunulan ürünlerdir. Bu ürünler, 4 haftalık süreçten 16 haftaya kadar süregelen programlar şeklinde kullanılabilmektedir. Aynı zamanda, paketin içinde sporcular için beslenme programları ve yapacakları antrenman şekillerine de yer verilmiştir. Sporcular için yapılan beslenme programı ve spor aktivitesi kişiye özeldir. Başlangıç kürlerinin bitiminde, site ekibinden bilgi alabilmeniz mümkündür. Çünkü sporcular için Whatsapp hattı 7 gün 24 saat çalışıp bilgi vermektedir. İsteğe bağlı olarak, kapıda ödeme steroid satın al işlemiyle ödemenizi ürününüz geldikten sonra da yapabilirsiniz. Sitede çeşitli hacim kütle kürleri, yağ yakım kürleri, tablet hacim kürleri gibi ürünlere yer verilmiştir. Dolayısıyla farklı ihtiyaçlara yön veren ürünlerin bu platform üzerinde kategorize edildiğini söyleyebiliriz. Örneğin, büyümeye yardımcı olan genotropin de sitenin ana sayfasında yerini alır. Sporcular, genotropin satın al sekmesi üzerinden, kendileri için sipariş oluşturabilirler. Buna benzer ürün gruplarının site üzerinde alıcılarını beklediğini söyleyebiliriz. Peptide Sciences gibi içerikler de satışa sunulan ürünlerdir. Bu yöndeki ihtiyaçlarınız için sitenin ana sayfasındaki kategorileri kontrol edebilirsiniz.
 7. Selamlar, Tezim için yardımınızı rica ediyorum, eğer aramızda terapi alan var ise aşağıdaki anketi doldurabilirler mi? Link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeKd2blWdQ2m_4wjx9B58JkkgbJPCy2kYiRjjugIiopTkTzWA/viewform Anketi doldurduktan sonra sizinle iletişime geçeceğiz ve müsaitliğinize göre 40 dakikalık bir görüşme yapmak istiyoruz. Zor bir yardım isteği ancak yardımcı olacak arkadaş olur ise süper olur Şimdiden değerli vaktinizi ayırdığınız ve yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.
 8. Site Adı: Ücretli Ücretsiz Kedi Köpek İlanları Site Adresi : www.patiilan.com Site İçeriği & Amacı : Kedi ve köpekler, insanlar için en sevdiği sevimli dostlarıdır. Cins kedi ve köpeklerin sahiplendirilebildiği bu platform üzerinden gönül rahatlığıyla sevimli dost edinebilirsiniz. Sitenin ana sayfasına giriş yaptığınızda, kedi ilanları ya da köpek ilanları olarak farklı cinslerin resimlerini görebilirsiniz. Kedilerin farklı cinslerdeki türleri, sitede sıralı bir şekilde yer almaktadır. Sevilen türleri sitedeki kategorileri kontrol ederek sahiplenebilmeniz mümkündür. Aynı şekilde, köpek ilanları listesini kontrol ederek de büyük ya da küçük köpek ırklarına sahip olabilirsiniz. Platformun ana sayfasında, kedi ve köpeklerin yaşları, mevcut durumları ve diğer özellikleri konusunda detaylı bilgiler verilmektedir. Bu nedenle, zorlanmadan kendinize yakın gördüğünüz bir hayvana sahip olabilirsiniz. Özellikle, değerli ırkların site üzerinde daha fazla sahiplendirildiğini söyleyebiliriz. Örneğin, toy poodle cinsi köpekler, köpek severler tarafından sık sahiplenilen türlerdir. Kedi ve köpeklerin yanı sıra, farklı türdeki evcil hayvanları da bu platformdan sahiplenebilirsiniz Örnek verilecek olursa; kuş, balık, sürüngen, kemirgen, kümes hayvanları gibi türler sitede sahiplerini beklemektedir. Bu platform üzerinden kedi köpek otelleri, pet taksi, köpek eğitmenleri, köpek kuaförleri ve kayıp ilanları gibi konular üzerinden de hizmet alabilirsiniz. Dolayısıyla bu sitenin son derece kapsamlı bir platform olduğunu söyleyebiliriz. Aynı zamanda, güvenerek kedi ya da köpek türlerini bu platform üzerinden sahiplenebilirsiniz.
 9. Site Adı: Art Psikoloji – Art Psikoloji Site URL: artpsikoloji.net Site Açıklama: Çocuklar, geleceğin en değerli hazineleridir. Bu nedenle, onların psikolojisi ve ruh sağlığının düzgün olması, ileriki nesillerin daha başarılı ve sağlıklı olmasına yardımcı olur. Çocukları olumsuz yönde etkileyebilecek birçok faktör bulunmaktadır. Çocukların psikolojik durumunun anne karnında yaşanan olumsuzluklardan da kaynaklı olabileceğini söyleyebiliriz. Mersin pedagog hizmeti ile çocuklarınızın yaşadığı psikolojik problemlerin çözümü mümkündür. Çocuk atölye odası kısmında uzman pedagoglar eşliğinde her türlü problem, çocukların ruh sağlığına uygun olarak çözüme kavuşturulur. Bunun yanı sıra, yetişkinler için de Mersin psikolog hizmetinin sunulduğunu da söyleyebiliriz. Çocuklarınız ve sizin için daha sağlıklı ve rahat bir ruh sağlığına sahip olmak adına, sunulan psikolog hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Çocuklar için ebeveynlerin nasıl hareket etmesi konusunda da uzman psikologlar sizlere yardımcı olmaktadır. Genellikle, çocuklar, taşınma, ayrılık, aile içi şiddet, otizm ve benzeri problemlerden etkilenebilmektedir. Her sorunun kaynağına inilerek, çözüm yolu uzman pedagoglarca aranmaktadır. Yetişkinler için Mersin en iyi psikolog hizmetinin bu platformda sunulduğunu da söyleyebiliriz. Çeşitli konularda sunulan psikolog hizmetleri, bireylerin problemlerinin derinine inmektedir. Bireyler isteğe bağlı olarak, Mersin psikolojik danışmanlık hizmetinden de yararlanabilirler. Bu anlamda, psikolog ya da pedagoglar ile ön görüşme yapma imkanına da sahipsiniz. Sunulan hizmetler arasında; dil ve konuşma terapileri, çocuk temelli terapiler, aile ve ilişki terapileri, cinsel terapiler, ergen ve yetişkin terapileri yer almaktadır. Bu terapiler, yetişkinler ve çocuklar için son derece verimli geçmektedir. Yetişkin kaynaklı olarak çocukların yaşadıkları sorunlar ve ruhsal problemler profesyonel bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. Bu platformdan alacağınız hizmetler sayesinde, kendiniz ve çocuğunuzun çok iyi hissedeceğini söyleyebiliriz. Çünkü psikolog ve pedagogların yaklaşımları, son derece profesyoneldir.
 10. Site Başlık: PFI Site URL : pfi.it/tr Site Açıklama: Soğuk oda kapıları, dayanıklı, hızlı ve enerji tasarrufu sağlamaktadır. Her türden endüstriyel kullanıma uygun olarak kapı tasarımı yapılmıştır. Bu anlamda, tasarlanan soğuk oda kapısı modelleri, son derece işlevseldir. Tesislerin birbirinden izole hale getirilmesi adına, soğuk oda kapılarına ihtiyaç duyulmaktadır. Çok soğuk derecelere bile dayanıklı olan farklı soğuk oda kapıları üretilmiştir. Bunun yanı sıra, hidrolik rampa ve benzeri malzemeler de sitenin ana sayfası üzerinde yer almaktadır. Kapıların özel perde imalatları, son derece hızlı bir şekilde çalışmaktadır. Aynı zamanda, kapıların hızlı bir şekilde açılıp kapanmasını sağlamaktadır. Böylece toz, nem, sıcağa karşı da soğuk oda kapıları muhteşem bir koruma sağlar. İzolasyon yapan sarmal kapılar arasında; seksiyonel kapı modelleri de yer almaktadır. Bu kapılar, enerjiden tasarruf etmenize yardımcı olurken, işletmelerin maliyetlerini azaltır. Trafik akışını yeniden yapılandırmaya yardımcı olan kapı tasarımları da yapılmıştır. Böylece hızı yüksek olan kapılar, güvenilir bir şekilde kullanılmaktadır. Tasarlanan kapılar, bütün uluslararası standartlara uygun şekilde imal edilmiştir. Özellikle tasarlanan hızlı PVC sarmal kapı modelleri, dikkat çeken özelliklere sahiptir. Bakım gerektirmeyen şekilde tasarlanan kapı tasarımları kullanıcıların dikkatini çekmektedir. Bütün izolasyon sistemli sarmal kapılar, titiz bir çalışmayla üretilmektedir. Kendi kendini tamir etme özelliğine sahip olan kapılar da seçenekler arasında yerini almaktadır. Soğutma alanında en büyük yardımcınız olacak ürünleri site üzerinde bulabilmeniz mümkündür. Çünkü bu platform, soğuk zincir çözümleri konusunda farklı ürünlere seçenekler arasında yer verilmiştir. Aynı zamanda, yükleme ve boşaltma sistemleri de sitenin ana sayfasında yerini almaktadır. Bu site, dünya çapında servis imkanını da müşterilerine sunmaktadır. Seçenekler arasında yer alan ürünlerden bazıları; hızlı sarmal branda kapılar, soğuk oda kapıları da sitenin ana sayfasında yer almaktadır.
 11. Site Başlığı: Motokaravan - Çekme Karavan - Karavan Ustası Site URL: karavanustasi.net Site Açıklama: Karavanlar, tatil tutkunlarının gezilerine eşlik eden araçlardır. Farklı konsept ve dizaynlara sahip olan karavan tasarımları site üzerinde yerini almıştır. Karavanlar, tatil yapmak isteyen kişi sayısına uygun olarak tasarlanmıştır. Dolayısıyla bireyler, kendi ihtiyaçlarına uygun olan karavan modeline sahip olabilirler. Kamplarda, doğa gezilerinde, şehir gezilerinde ve benzeri tatil seçenekleri için karavanların önemi büyüktür. Bu anlamda, karavan yapan firmalar arasında siteyi ilk sırada önerebiliriz. Çünkü çeşitli ihtiyaçlara ve konseptlere uygun olan karavan seçenekleri, site üzerinde yer almaktadır. Doğada ve gideceğiniz her mekânda üstün konfor elde etmek adına karavanları kullanmanız gerekmektedir. İç ve dış tasarım olarak, karavanların farklı tip görünümleri vardır. Aynı zamanda, işlevsellik olarak da her karavanın farklı kullanım yapısına sahip olduğunu söyleyebiliriz. Sitenin ana sayfası üzerinde, farklı özelliklere ve tasarımlara sahip karavan modellerine yer verilmiştir. Her karavanın büyüklüğü, tasarımı, işlevselliği, markası ve benzeri nitelikleri birbirinden farklıdır. Bu durum, karavan fiyatları üzerinde de etkili olmaktadır. Çünkü karavanın lükslüğü, içindeki malzemelerin kalitesi ve kullanım kolaylığı gibi etmenler, fiyatların değişmesine neden olur. Site üzerinde, genel olarak uygun fiyatlı ve bütçe dostu karavan tasarımlarına imza atılmıştır. Bu durum ise tatil tutkunlarının bütçesine ve tatil ihtiyaçlarına hitap eden niteliklerin başında gelmektedir. Özellikle, en seçkin karavan üreticileri sitede hizmet vermektedir. Karavan modelleri ve yapılandırıcıları da sizlere bu anlamda büyük kolaylık sağlayacaktır. Seçimleriniz konusunda siteye güvenerek, ihtiyaçlarınıza uygun bir modele yönelebilirsiniz. Karavanların yanı sıra, karavan aksesuarları, tenteleri, mobilyaları ve benzeri eşyaları da site üzerinde bulabilmeniz mümkündür. Bu eşyalar ve ekipmanlar sayesinde, tatilinizi verimli bir şekilde yapabileceğinizden emin olabilirsiniz.
 12. Site Adı: AIRpipe - Alüminyum ve Paslanmaz Gaz Tesisatı, Hava Tesisatı Site Adresi : airpipeltd.com Site İçeriği & Amacı : Basınçlı hava tesisatı sistemleri, genel itibarıyla üretim ve servis süreçlerinde kullanılmakta olan endüstriyel enerji çeşididir. Bakım endüstrileri, imalat, inşaat, gemi ve madencilik gibi sektörlerde yaygın bir şekilde tercih edilir. Ortam basıncında kompresöre alınmakta olan hava, hacim bakımından molekül bazlı ivmelendirilerek veya küçültülerek amaçlanana basınca getirilir. Bu nedenle basınçlı hava tesisatı projelendirilirken ve organize edilirken kesinlikle kompresörlerin çalışma prensibi göz önüne alınmalıdır. Kompresör tesisatı, en basit anlamıyla bir gazın basıncını; hızını arttırma ya da hacmini düşürme yöntemiyle yükselten mekanik ünitedir. Kompresörler, basınçlı hava oluşum organizasyonları açısından pozitif deplasmanlı ve dinamik kompresörler olmak üzere 2 türe ayrılır: Pozitif deplasmanlı kompresörlerde, belli miktarda hava sıkıştırma haznesine emiş regülatörü aracılığıyla alındıktan sonra hazne hacmi mekanik bir şekilde azaltılır ve arzu edilen basınca ulaşıncaya kadar bu azalma nispetinde havanın basıncı arttırılır. Bu kompresörler de hacmi azaltma prensibi doğrultusunda kullanılmakta olan mekanizma türlerine göre dönel ve doğrusal mekanizmalı olarak 2 gruba ayrılır. Dönel mekanizma sahibi kompresörlerin bilinen örnekleri; sarmal, çengel motorlu, sıvı çemberli, paletli ve vidalı kompresörlerdir. Doğrusal mekanizmaya sahip kompresörler ise çoğunlukla diyafram ve piston tipi kompresörler olarak kullanılır. Dinamik kompresörlerin işleyişinde, hava akışı sırasında havanın basıncı arttırılır. Pozitif deplasmanlı kompresörlerin tersine dinamik kompresörlerde, azalan hacimle değil de dönen kanatlar aracılığıyla hızlanan havanın bir difüzör vasıtasıyla genişlemesiyle birlikte sahip olan hızın statik basınca dönüşmesi sonucu söz konusu işlem gerçekleşir. Dinamik kompresörler, havanın akış yönü doğrultusunda santrifüj ya da eksenel olarak 2 grupta incelenir. Dinamik kompresörlerdeki küçük miktarlı basınç değişimleri, pozitif deplasmanlı kompresörlerin aksine büyük oranlı debi değişimlerini beraberinde getirir. Bu durum da motor gücünü değiştirmeksizin geniş bir skalada debi değişimini olanaklı kılar. Buradan da anlaşılacağı üzere kompresörlerde debi ölçümü, hava kaçak tespiti ve enerji analizi son derece önemli kavramlardandır. Paslanmaz tesisat dahil tüm sistemlere ve işleyişe ilişkin kapsamlı bilgi edinmek için sitesi ziyaret edilebilir.
 13. Site Adı: Radyo Kum Tanesi Site Adresi : www.kumtanesi.gen.tr Site İçeriği & Amacı : İnternet üzerinden istediğiniz bilgiye hızlı ve güvenilir bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz bilgiye hemen ulaşabilir ve sağlıklı bir sonuç alabilirsiniz. Ayrıca kendinizde adınıza ait bir blog sitesi oluşturabilirsiniz. İnternet üzerinde yer almak isteyenlerin, ücretsiz blog açmak için blog açabilecekleri birçok platform bulunuyor. Ücretsiz olmasının yanı sıra güvenilir alt yapılarının bulunması da ayrı bir avantaj sağlayacaktır. Bu konuda size yardımcı olacak yerlerin kaliteli hizmet vermiş olmasına özen gösterin. Yazmış olduğunuz makale ve benzeri yazılarınızı sitenizde paylaşabilir ve geniş kitlelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Ücretsiz Blog Sitesi Nasıl Açılır Ücretsiz blog sitesi açmak istediğinizde bu ücretsiz hizmet veren yerleri tercih edebilirsiniz. Bu konuda yaptığı çalışmalar ile ön planda yer alan ve bu hizmet içeriğini de yasal olarak sürdüren Kum Tanesi adresi ideal bir seçim olacaktır. Site üzerinden üyelik oluşturabilir ve hemen blog açmaya başlayabilirsiniz. Ücretsiz verilen bu hizmet sayesinde sizde kendinizi geliştirebilir ve internet dünyasında yer alabilirsiniz. Domain ve hosting ücretinin olmaması da büyük bir fırsat olarak karşınıza çıkıyor. Site bu konuda teknolojik alt yapısı ile size destek sağlıyor. Sizde tercih ederek en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Site üzerinden öncelikle üyeliğinizi oluşturmanız gerekir. Daha sonra istediğiniz alan adını alabilirsiniz. Uzantınız örnek. mobi.tc şeklinde olacaktır. Bu sayede bloğunuzu tasarlayabilir ve yazılarınızı eklemeye başlayabilirsiniz. Profesyonel Tema Özelliği Blog sitesi kurmak istediğinizde size sunulan tema içeriği de ücretsiz olarak yer alıyor. Tema gelişmiş görsel şıklığı ile de ön planda yer alıyor. Bu sayede profesyonel bir tasarım şekline imza atabilirsiniz. Hazırlamış olduğunuz görseller veya yazılarınız ile bloğunuzu hazır hale getirebilirsiniz. Bunun için siteye giriş yapabilir ve hemen ilk adımı atmaya başlayabilirsiniz. Profesyonel bir şekilde sunulan bu hizmet sayesinde sizde internet dünyasındaki yerinizi almaya başlayabilirsiniz. Kendi alan adınıza ücretsiz bir şekilde sahip olmanız da ayrı bir fırsat niteliği taşıyacaktır. İster kendi adınıza isterseniz de marka değeri oluşacak bir alan adına bu sayede sahip olabilirsiniz.
 14. Site Adı: Ümraniye Bilgisayar Servisi 0216 255 10 12 - Koliva Bilgisayar Site Adresi : koliva.gen.tr Site İçeriği & Amacı : Bilgisayarlar, her zaman farklı konular için ihtiyaç duyulan teknolojik ürünlerdir. Bilgisayarların yeni nesil ve eski sistemli tasarımları bulunmaktadır. İkinci el bilgisayar alan yerler arasında, bu firma da yerini almaktadır. Bilgisayarınızın yenilenmesini istiyorsanız, öncelikle bilgisayarınızın modelini, serisini ve markasını iyi bilmeniz gerekmektedir. Daha sonra, firmaya cihazınızın özelliklerini ve fotoğraflarını göndererek detaylı bir fiyat alabilirsiniz. Bilgisayarcı arayan bireyler, site yönetimi tarafından detaylı bilgi alabilirler. Sitenin sunduğu hizmetler arasında; toplama bilgisayar ve anakart tamiri de yer almaktadır. Toplama bilgisayar satın almak istiyorsanız, site yönetimiyle detaylı bir şekilde görüşme yapabilirsiniz. Dizüstü, laptop, notebook ve benzeri bilgisayar seçeneklerinin bakım ve onarım çalışmaları site yönetimi tarafından yapılmaktadır. İstanbul Ümraniye bilgisayar servisi hizmeti almak istiyorsanız, site yönetimiyle iletişim kurabilirsiniz. Firma çalışanları, alanında uzman olan profesyonel kişilerdir. Bilgisayarlarınızın farklı yedek parçaların bakım ve onarımı site yönetimi tarafından yapılmaktadır. Yedek parça ve laptop tamirini de yaptırabilmeniz mümkündür. Bu nedenle, site yönetiminden rahatlıkla hizmet alabilmeniz mümkündür. Bilgisayarınızın hızlanması, daha iyi çalışması için de firmadan destek alabilirsiniz. Koliva Bilgisayar üzerinden alacağınız hizmetler sayesinde, bilgisayarınızın her türlü problemini çözüme kavuşturabilmeniz mümkündür. Güvenilir ve tecrübeli hizmetleri, bu firma üzerinden alabilirsiniz. Çünkü her türlü, bilgisayar tamiratı, bakımı ve benzeri işlemler uzman çalışanlar tarafından gerçekleştirilmektedir. Site üzerinden alacağınız hizmetler arasında; anakart tamirleri, yerinde bakım ve onarım hizmeti, toplama bilgisayar hizmeti, bilgisayar hızlandırma, yedek parça değişimi, ikinci el bilgisayar alım ve benzeri seçenekler bulunmaktadır. Her bilgisayarın parçaları için özel bir işlem uygulanmaktadır. Bilgisayarınızın yedek parçasına, modeline ve serisine uygun bakım onarım çalışmaları gerçekleştirilmektedir. Bütün bu işlemleri, bütçenize uygun bir şekilde alabilmeniz mümkündür. Bilgisayarınızdaki arızalanmaları çözecek olan bireyler, alanında profesyonelleşmiş olan kişilerdir. Bu nedenle, sitenin ana sayfası üzerinden bilgisayarlar ile ilgili farklı tip hizmetler alabilirsiniz. Ana sayfaya giriş yaptığınızda, sitenin bütün iletişim bilgilerine kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz.
 15. Site Adı: Dünya Markalarının Buluşma Ada'sı - MarkaAdasi.com Site Adresi : www.markaadasi.com Site İçeriği & Amacı : Birçoğumuz gözlük kullanıyoruz. Peki gözlük alırken cam ve çerçeve seçimi sonrası iyi bir görüş elde etmek için odak ölçümü ve cam montajının önemini biliyor muyuz? İşte tüm bu soruların yanıtını Marka Adası Optik’in sahibi Optisyen Dilek Sarvanlıoğlu’na sorduk. Yeni bir optik gözlük alırken reçetemizle müessesenize başvurduğumuzda çerçeve ve cam seçimi sonucu siparişimizi tamamlarken neden odak ölçümü alıyorsunuz, odak ölçümü tam olarak nedir? Mağazalarımıza başvurduğunuzda öncelikle dikkat ettiğimiz husus hastaya en uygun camı ve çerçeveyi seçtirmektir. İyi bir görüşün en büyük etkeni size en uygun camı seçmek olduğu kadar seçilen ürünlerin doğru montajlanmasıdır. Mağazalarımızda montajlama aşamasına geçmeden mutlaka hastaya kişiye özel odaklama işlemini gerçekleştirmekteyiz. Odak ölçümü, hastanın göz bebeğinin ortası yani odak noktasının burnun orta noktasına göre mm cinsinden ölçülmesidir. Alınan kişiye özel ölçü ile seçilen camın odağının birbiri ile örtüşerek montaj yapılması hastaya en net görüşü vermektedir. Peki, odak noktası derken? Hem kişinin hem de optik camların odak noktası bulunmaktadır. Optik camlarda bulunan odak noktası, prizmatik etkinin olmadığı noktasal alandır. Prizmatik etki kısaca bir objenin görüntüsünü olduğu yerden farklı doğrultuda almaktır. Yani camın odak noktasına en net görüntüyü veren yeri diyebiliriz. Her optik camın olduğu gibi kişinin seçmiş olduğu çerçeveye göre bir göz odak noktası bulunmaktadır. Odak noktası tamamen kişiye özgüdür. En iyi görüntü göz bebeği dediğimiz bu alandan görme alanına düşmektedir. Odak ölçümü dikkate alınmadan yapılan gözlüklerde hastalar ne gibi problemlerle karşılaşmaktadır? Montaj esnasında optik camınızın odağı ile göz odağınız birbiri ile örtüşmediğinde yaşayacağınız ilk problem yerleri ve etrafı çukur veya tümsek olarak görmek olacaktır. Bu demektir ki doğru görüntüyü alamadığınız durumlarda nesnelerin size olan mesafesini olgusal olarak algılayamayacağınız için uzun süreli kullanımda odaklanma problemi baş ağrısı mide bulantısı ve kazalara sebep olmaktadır. Peki ya çocuklarda? Görme problemi yaşayan çocuklarda odaklama işlemi yapılmadan kullanılan gözlük ise henüz göz kasları gelişmemiş olduğundan istenmeyen kaymaya sebep olmaktadır, ki bu yanlış montajın yarattığı en büyük biyolojik etkendir. Göz doğru görüntüyü yakalamak için yanlış odaktan bakmaya çalıştıkça gevşeyen göz kasları bu sonucu yaratmaktadır. Odak ölçümü için herhangi bir alet veya cihaz mevcut mudur? Göz doktorları nasıl ki göz ölçümü alırken artık teknoloji ile birlikte daha dijital cihazlarla dereceleri belirliyorsa optisyenlik müesseselerinde durum aynı aslında. Eskiden elle kalem yardımıyla noktasal alan belirleme işlemi yapılırken, günümüzde odak ölçümü milimetrik ölçüm yapan dijital cihazlar yardımıyla hatasız olarak yapılmaktadır. Siz mağazalarınızda nasıl bir cihaz ile ölçüm yapmaktasınız, Marka Adası Optik olarak mağazalarımızda son teknoloji Fransız Essilor marka biri Eye Partner diğeri ise Smart Table olmak üzere şu an ülkemizde sayılı bulunan tamamen muayene mantığı ile çalışan iki ayrı odak cihazımızla seçilen camın niteliğine göre odak ölçümü yaparak montajlama yapmaktayız.
×
×
 • Create New...