Jump to content

zeynepsahin

Members
 • Posts

  61
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by zeynepsahin

 1. Site Adı: Alhas Ambalaj Ve Temizlik Malzemelerin Tek Adresi Site Adresi : www.alhasambalaj.com Site İçeriği & Amacı : Temizlik, günlük olarak hayatın her alanında yer almaktadır. Temizlik yaparken, özellikle ev hanımlarının zorlu lekelerle baş ederken ya da daha etkili bir temizlik yapabilmek adına aradığı birçok malzeme vardır. Sitede yer alan temizlik malzemeleri farklı kategorilere ayrılır. Örneğin, genel temizlik ürünleri arasında, tuvalet kağıtları, kâğıt havlular, temizlik bezleri, çöp torbaları, peçete gibi ürünler yer alır. Bunun yanı sıra, oda kokuları, temizlik mopları, kolonyalar, dezenfektanlar, tuvalet temizlik ürünleri, temizlik arabaları da ürünler arasında yerini almaktadır. Daha steril bir şekilde temizlik yapabilmeniz adına bone, maske, galoş, kolluk, mutfak temizlik ürünleri, bulaşık süngerleri ve eldivenlerden de yararlanabilirsiniz. Temizlik malzemelerinin yanı sıra, sitede farklı ihtiyaçlara yön veren kategorilere de yer verilmektedir. Örneğin, ambalaj malzemeleri kullanıcıların bu yöndeki ihtiyaçlarını karşılamasına yardımcı olur. Ambalaj malzemeleri arasında; folyo, vakumlu poşetler, pet şişeler, koliler ve benzeri ürünler bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, tek kullanımlık ürünler de sitenin ana sayfasında yer alır. Farklı ihtiyaçlara karşılık verecek olan ürün grupları site üzerinde kategoriler halinde bulunur. Sitenin ana sayfasında yer alan aparatlar ve otomatlar, kırtasiye ürünleri, gıda ürünleri, parti malzemeleri, plastik ve metal ürünler de ihtiyaçlarınıza yön verecektir. Bu ürün grupları sayesinde, temizlik ve bireylerin kişisel ihtiyaçları tam anlamıyla karşılanır.
 2. Site Adı: En İyi Yemek Şirketleri Tavsiyeleri Site Adresi : https://www.avrasyakurumsal.com.tr/blog-detay/yemek-firmalari Site İçeriği & Amacı : Yemek şirketi olarak hizmet veren bu site, müşterilerin talepleri doğrultusunda hareket eder. En lezzetli, kaliteli, temiz ve steril yemekler hazırlanarak, sağlık koşulları riske atılmamaktadır. Yemek firmaları bu anlamda, profesyonel ekipler ile çalışarak, müşteri taleplerini tam anlamıyla karşılar. Aynı zamanda, çeşitli gelişmeler, yenilikler ve benzeri durumlar da takip edilerek, catering hizmetleri planlanmaktadır. Bu sayede, standart yemek hizmetlerinin yanı sıra, yemek taşımacılığı adına da siteden destek alabilirsiniz. Yemek şirketleri üzerinden alacağınız hizmetler, sizlere büyük avantajlar sağlayacaktır. Yemek şirketleri üzerinden catering hizmeti alarak, yemek hazırlığından ve servis süreçlerinden kurtulmuş olursunuz. Yemekler zamanlı bir şekilde istenilen adrese ulaşır. Aynı zamanda, catering hizmeti alarak, ev yemeği tüketir gibi bir hisse kapılabilirsiniz. Düzenli beslenmek adına catering hizmeti almanız yeterli olacaktır. Menüler ise profesyonel şefler tarafından hazırlanarak, mevsimin gerektiği gibi beslenilmesine olanak sağlanır. Yemek firması tarafından mevsimlere uygun olarak menüler hazırlanırken, vücudunuz için gerekli vitamini almanız da kolaylaşacaktır. Müşteri isteklerine uygun olarak hazırlanan günlük öğünler, farklı büyüklükteki şirketlere bağlı olarak yapılır. Her gün tüketilecek olan öğünlerin özenli bir şekilde hazırlanması ve besleyici olması büyük avantajlar arasında yerini alır. Genel olarak, bu anlamda taşıma yemek hizmetleri ve yerinde üretim gibi çalışmaları da site üzerinde bulabilirsiniz.
 3. Site Adı: Ameliyatsız Tedaviler- Girişimsel Radyoloji-Prof.Dr.Fahrettin Küçükay Site Adresi : www.fahrettinkucukay.com Site İçeriği & Amacı : Son zamanlarda, ameliyat gerektirmeyen yöntemler bireyler tarafından sık sık kullanılır. Damar yumağı oluşumu birtakım nedenlerden kaynaklı olarak meydana gelir. AVM olarak da bilinen bu yumak, doğuştan gelen bir oluşumdur. Beyin damarlarının bir kısmı anne karnında hatalı gelişimden kaynaklı olarak meydana gelir. Ameliyatsız damar yumağı işlemi ile bu hastalıktan kurtulabilmeniz mümkündür. Herhangi bir kesi olmadan yapılan tedavi işleminin kesin sonuç doğurduğunu söyleyebiliriz. Damar yumağı tedavisi yapılırken, atardamar, toplardamar, lenf damarları ve benzeri damarlardaki malformasyonların tedavisi bu yöntem ile mümkündür. Birtakım durumlar meydana geldiğinde bu damar yumağı tedavi işlemi uygulanır. Aynı zamanda, ameliyatsız kanser tedavisi de site üzerinde yer alan hizmetler arasında yer alır. Ameliyata gerek kalmadan kanserin ortadan kaldırılabileceği teknikler site üzerinde yer alır. Birçok girişimsel radyoloji tekniğinden yararlanılarak çeşitli kanser türleri tedavi edilmektedir. Kanserlerin birçoğu tümör oluşumu ile tetiklenir. Tümörü yok eden çeşitli girişimsel radyolojik yöntemleri kullanılmaktadır. Tümöre bağlı olarak meydana gelen organ fonksiyon bozuklukları bu teknikler ile düzeltilmektedir. Site üzerinden alacağınız hizmetler arasında embolizasyon hastalığının tedavisi de yer alır. Damar tıkanıklığı olarak bilinen bu rahatsızlık, özel mekanik araçlar ve kişinin kendi kanıyla tedavi edilir. Kişinin kanı verilerek meydana gelen damar tıkanıklığı ortadan kaldırılmaya çalışılır. Buradaki asıl amaç, doğumsal ya da sonradan meydana gelen kanamaları durdurmak ve bazı damarsal bozuklukları tedavi etmektir. İstenmeyen hastalıklı doku parçaları ise bu tedavi ile ortadan kaldırılır. Site üzerinde yer alan pelvik konjesyon sendromu da tedavi edilebilmektedir. Konjesyon sendromu, kadınların toplardamar yetersizliği durumunda meydana gelir. Aynı zamanda, kadınların yumurtalıklarında yaşadıkları birtakım problemleri de ifade eder. Doğum yapan kadınlarda bu hastalık sık sık görülmektedir. Ameliyat gerektirmeden tedavi edilebilen kist hidatik hastalığı için de belli başlı teknikler kullanılır. Kist tedavileri, kistin şekline ve türüne bağlı olarak yapılan işlemlerdir. Cerrahi işlem yapılmasına gerek olmadan abse içine dışarıdan müdahale ile tedaviler geliştirilmiştir.
 4. Site Adı: Ameliyatsız Tedaviler- Girişimsel Radyoloji-Prof.Dr.Fahrettin Küçükay Site Adresi : www.fahrettinkucukay.com Site İçeriği & Amacı : Köpek kisti, oldukça önemli sağlık problemlerinden bir tanesidir. Parazit hastalığı olarak da bilinen bu rahatsızlık, büyük ekonomik kayıplara yol açmaktadır. Aynı zamanda, halk dilinde kist rahatsızlığı olarak da bilinir. Ancak bu hastalığa neden olan parazitin adı ise echinococcus granulosus’dir. Köpek kisti tedavisi ise ameliyatsız bir şekilde yapılabilmektedir. Her hastalıkta olduğu gibi köpek kistinde de kendi has olarak uygulanan tedaviler vardır. Geçmişten günümüze bu hastalığın tedavisi cerrahi yöntemler ile yapılmaktadır. Genellikle, bu hastalık için farklı tip tedavi şekilleri kullanılır. Cerrahi yöntemler ise operasyondan önce ve operasyon ardından ilaç tedavisiyle desteklenir. Ancak son dekatta bu hastalığın tedavisi cerrahi yönden önemli bir tekniktir. Bu anlamda, PAIR tedavisi yaygın olarak kullanılan bir tekniktir. Site üzerinde farklı rahatsızlıklara özel olarak da uygulanan tedavi yöntemleri vardır. Hemanjiyom rahatsızlığı, kan damarlarında yaşanan artıştan kaynaklı, oluşan tümörlerdir. Damar tümörü olarak bilinen bu rahatsızlık, çeşitli tedavi şekilleriyle kontrol altına alınabilir. Bu hastalığın tedavisi yapılırken, yüksek akım tipli damar malformasyonları, yüksek kan atımına bağlı olan kalp yetmezliği durumları da tedavi edilir. Bu anlamda, ameliyat gerektirmeyen hizmetler olarak sunulan nefrostomi de tedavi yöntemlerinden bir tanesidir. Bu işlem, idrar yollarına yönelik olarak gerçekleştirilir. Böbreklerdeki idrar toplayan boşlukların içine katater yerleştirilerek yapılır. Mesanenin üst bölümünde meydana gelen tıkanıklıklardan kaynaklı olarak idrarın vücuda çıkarılması adına ve tedavinin yapıldığını söyleyebiliriz. Aynı zamanda, sitede PTK, yani safra yolunun anatomisinin görselleştirileceği radyolojik teknikler de yer alır. Karaciğerlerde safra kanalına kontrast madde enjektesiyle yapılan bir işlemle bu rahatsızlık kontrol altına alınabilir. Bunun yanı sıra, yine çok fazla probleme yol açan EVAR rahatsızlığı da girişimsel radyoloji yöntemiyle tedavi edilebilmektedir. EVAR, karın içinde aort genişlemesi olarak bilinir. Tedavi edilirken ise girişimsel radyoloji bölümlerinden yararlanılmaktadır. Gerekli hazırlıkların ardından kasık kısmındaki atardamarlar cerrahi müdahale ile açığa çıkarılır. Ardından yapay doku bulunan stentler, damardan iç kısma sokularak gerekli yere ulaştırılır. 3 ila 5 saat arasında süren bu operasyon başarılı bir şekilde tamamlanır.
 5. Site Adı: Toptan Sal Sipariş Sitesi Site Adresi : toptanesarpvesal.com Site İçeriği & Amacı : Toptan sal ve eşarp satışı yapan sitede birçok ürün seçeneği bulunmaktadır. Sitede yer alan şalların farklı renk desen ve tasarımlarda olduğunu söyleyebiliriz. Şalların kumaşları birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Bu nedenle, yaz, kış ya da mevsimsel olarak rahatlıkla kendinize uygun şalları satın alabilirsiniz. Toptan olarak satın alacağınız şallar normalden daha uygun fiyatlardadır. Tesettür giyimin vazgeçilmezi olan şalların üretimi de farklı işçilikler kullanılarak yapılır. Satışa sunulan şalların kumaşları; Medine ipeği, şifon, cinkle, jersey, jazz ve benzeri seçenekleri seçeneklere ayrılır. Bu kumaşlar, kendi içinde kalite bazında değişkenlik gösterir. Şalların yanı sıra, toptan esarp alımını da site üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Eşarpların farklı görsellikleri ve kumaş yapıları olduğunu söyleyebiliriz. Genel olarak, ipek ve benzeri kaliteli kumaşlar ile eşarp üretimleri yapılmıştır. Kalite düzeyi yüksek şal ve eşarp modelleriyle toptan satış işlemi yaparak, uygun fiyatlara ürün alımı gerçekleştirebilirsiniz. Tesettür giyim alanında vazgeçilmez olan farklı ürün gruplarını da site üzerinde bulabilirsiniz. Örneğin, toptan bone satışını yapan siteden farklı renk ve kumaşlardaki bonelere sahip olabilirsiniz. Bonelerin de şal ve eşarp altına takılan modellerinin yanı sıra, tekli olarak takılabilen modelleri bulunmaktadır. Şık tasarımlı bone modellerini satın alarak, yaz aylarında ferah kullanımlar yakalayabilirsiniz. Site üzerinden satın alacağınız wholesale hijab ürünleriyle boneleri kombine şekilde kullanabilirsiniz. Wholesale şallar, şifon kumaştan imale edilen ürünlerdir. Şifonun farklı tonlarıyla üretilen şal modelleri vardır. Çünkü farklı şal kumaş yapılarına uygun olarak üretilen bone modelleri vardır. Bununla birlikte, farklı görselliklere sahip olan şal modelleri de kaliteli yapılarıyla dikkat çekmektedir. Yeni sezonda dikkat çeken wholesale scarf şallar da desenli görsellikleriyle sık sık tercih edilmektedir. Desen ve renk aralığı olarak farklılık gösteren scarf şal ve eşarplar, farklı motifler ile anlam kazanmıştır. Tesettür giyime yön veren en kaliteli kumaşlar ile scarf şal ve eşarp modellerini satın alabilirsiniz. Aynı zamanda, site üzerinde toptan aksesuar ve etiket satışları da yapılmaktadır. Bu nedenle tesettür ürün konusunda zengin seçenekleri site üzerinde bulabilirsiniz.
 6. Site Adı: Boyser Servis Aksesuar ve Yedek Parça Online Mağaza Hızlı Gönderi Yetkili Servis Site Adresi : www.boyserservis.com Site İçeriği & Amacı : Arzum blender yedek parça ve aksesuarları, sitede her çırpıcıya uygun seçenekler şeklinde yer almaktadır. Yedek parçalar, her zaman farklı blender bölümlerini oluşturur. Bazı zamanlar, hazne içi bıçak bazı durumlar da ise mil dişlisine ihtiyaç duyulur. Blenderlar, zaman zaman arıza verebilmektedir. Bu gibi durumlarda ise yedek parça arayışları içine girilir. Ancak Arzum markasıyla birebir uyum sağlayacak yedek parçalar satın alınmak istenmektedir. Site üzerinde yer alan Arzum blender parçaları, her ihtiyaca uygun olan seçeneklere ayrılır. Çünkü blendarlar için geniş bir yedek parça ürün seçeneği bulunmaktadır. Bu ürünler, blenderinizde arıza verebilecek parçalar şeklinde kategorilere ayrılmaktadır. Dolayısıyla her ihtiyaca uygun yedek parça desteğini site üzerinden alabilirsiniz. Markanın tasarladığı blendarlar da zaman zaman motor arızalanmaları gerçekleşmektedir. Motor veya pcb kartın arıza vermesi durumunda, bu ürünlerin temini şarttır. Kalite düzeyi yüksek Arzum blender pcb kart ve motoru sitede kategoriler arasında yerini almaktadır. Aynı zamanda, farklı tip yedek parçaları da sitede üzerinde bulabilmeniz mümkündür. Arzum markasına uyumlu olan hazne içi bıçaklar, mil dişlileri, motor hareket artırıcıları gibi ekipmanlar seçenekler arasında yerini alır. Bu ürünler, son derece kaliteli ve uygun fiyatlıdır. Sık sık tercih edilen Arzum blender dişli kavrama ise farklı blender serilerine uyumlu olarak kategorize edilmiştir.
 7. Site Adı: Toptan Telefon Aksesuarları - Linktech More Smart Life Site Adresi : www.linktech.com.tr Site İçeriği & Amacı : Toptan telefon aksesuarları satış sitesi olarak hizmet veren bu platform üzerinde farklı tip aksesuar seçeneklerine sahip olabilirsiniz. Bayilere özel olarak sunulan kampanyalar sayesinde, uygun fiyatlara toptan aksesuarları satın alabilirsiniz. Teknoloji dünyasında hemen hemen her ihtiyaca yanıt veren toptan telefon aksesuarları ve diğer tüm aksesuarları site üzerinde bulabilirsiniz. Akıllı telefonlar için üretilen aksesuarlar ile araç içi tutacakları, kulaklıklar, flash bellekler ve aux kablo dönüştürücüleri seçenekler arasında yerini alır. Linktech bayilik üzerinden şarj aletleri, bataryalar ve benzeri güç kaynaklarına da sahip olabilirsiniz. Bu ürünler de her cep telefonu markası modeline uygun olarak seçeneklere ayrılır. Dayanıklı ve kalite düzeyi yüksek olan telefon aksesuarları için teknik destek hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Telefon aksesuarları toptan olarak güvenli alışverişler yapabileceğiniz Linktech sitesi, taşınabilir smart telefon aksesuarlarına da ürün gamı içinde yer verir. Senelerce kullanıma uygun olan cep telefonu aksesuarları, beklentilerinizi tam anlamıyla karşılayacaktır. Yüksek performanslı ve estetik görünümlere sahip olan farklı özelliklerde birçok telefon aksesuarı seçeneği bulunmaktadır. Yeni nesil teknolojiler kullanılarak üretilen telefon aksesuarlarına uygun fiyatlar ile telefon aksesuarları toptan aracılığıyla sahip olabilirsiniz. Site üzerinden, kulaklık, powerbank, şarj aleti, hafıza kartı ve benzeri ürünleri de satın alabilmeniz mümkündür. Her cihazın teknolojik donanımına özel olarak üretilen telefon aksesuar seçenekleri bulunmaktadır. Ürünlerdeki kalite ve fiyatsal değişkenlikler toptan bayiler için farklı alternatifler ile sunulur. Toptan fiyatları görebilmek için ücretsiz bayilik başvurunuzu tamamlamanız gerekmektedir. Online bayilikte sözleşme yoktur. Dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
 8. Site Adı: Ücretsiz İlan Verme Sitesi Site Adresi : www.ilanhavuzu.com Site İçeriği & Amacı : Vasıta ilanını ücretsiz bir şekilde vermek için sitenin ana sayfasında yer alan vasıta talep formunu doldurabilirsiniz. Talep formunda sizden istenecek olan birtakım bilgiler vardır. Öncelikle talep formunda sizden adres ve kişisel bilgileriniz istenir. Alt tarafta ise satılık mı aradığınız yoksa aracınızı satmak mı istediğiniz site sorulur. Bu seçeneklerden birini seçerek, aracınızın üretim yılını, markasını, modelini, vitesini, yakıt türünü, motor gücü ve hacmini, rengini ve bütçesini girmeniz istenir. Ardından araçla ilgili diğer detayları yazılı olarak siteye girebilirsiniz. Son olarak gönderme bölümünden talebinizi iletebilirsiniz. Bu hizmetin yanı sıra, emlak alanında da gayrimenkul talep formu oluşturabilmeniz mümkündür. Site üzerinde satılık ya da kiralık vasıta araçları ya da gayrimenkuller bulabilirsiniz. Bu anlamda yüzlerce ilan üzerinden kendinize en yakın olan adresi harita opsiyonundan belirleyebilirsiniz. Satılık ya da kiralık olarak sitede konut, iş yeri, arsa, bina, devre mülk, projeler, turistik tesisler gibi seçenekleri görüntüleyebilirsiniz. Bununla birlikte, arazi, otomobil, motosiklet, ticari araçlar, deniz araçları, hasarlı araçlar gibi seçenekleri de vasıta kategorisinde bulabilirsiniz. Bütçenize ve zevkinize uygun gayrimenkul ve vasıta araçlarını sitedeki kategoriler arasından kontrol edebilirsiniz. Geniş ve kapsamlı hizmetler alabileceğiniz bu site, son derece uygun fiyatlarla hizmetlerini sürdürmektedir. Siteden hizmet almak isteyen bireylere ise en uygun seçenekleri sunar.
 9. Site Adı: Evden Alın - Stoktan Kargo ile Güvenli ve Hızlı Alışveriş Site Adresi : www.evdenalin.com Site İçeriği & Amacı : Us Polo Assn kadın pijama takımı modelleri, farklı alternatifler şeklinde hizmetinize sunulur. Pijama takımlarında yer alan tasarım özellikleri, markanın imzasını taşır. Kadın pijama takımları, tekli ya da ikili olarak satışa sunulmaktadır. Örneğin, anne kız pijama takımı bu ürünlerden bir tanesidir. Kadın giyimlerinin yanı sıra, erkekler için de farklı tip tekstil ürünlerine site üzerinde yer verilmektedir. Erkeklerin tarzına ve ihtiyacına yön veren pijama takımları da site üzerinde bulabileceğiniz ürünlerdir. Ayrıca Us Polo erkek pijama takımı yazlık, kışlık ve mevsimlik özellikler ile üretilerek hizmetinize sunulur. Son derece kaliteli ve markanın seçkin işçiliğiyle üretilen polo markalı pijama takımları, uygun fiyat aralıklarına sahiptir. Sitede yer alan kategoriler bunlarla sınırlı değildir. Aynı zamanda; ağız ve diş sağlığınızı koruyacağınız ürünlere de seçenekler içinde yer verilmiştir. Bununla birlikte, anne ve bebekler için bakım ürünleri, bebek bezleri, bebek mamaları, bebek sabun ve şampuanları, bebek yağları, emzik ve biberonlar da vardır. Sitede satışa sunulan pet aksesuar ve mama seçenekleri de sevimli dostlarınız için satın alacağınız ürünlerdir. Hayvan dostlarınız için pet aksesuarların yanı sıra, kumlar ve farklı ürünlere de ürün gamı içinde yer verilmiştir. Bu ürünlerin yanı sıra sitede yer alan diğer kategoriler de kara Cuma indirimlerine girmiştir. Bu nedenle, normal fiyatının altındaki oranlar ile dilediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz. Örneğin, Black Friday hediye pijama takımı bu indirimlere dahil olan ürünlerdir. Farklı kategorileri bir arada bulabileceğiniz site arayışındaysanız, bu platformdan hizmet alabilirsiniz. Çünkü günlük hayatta neye ihtiyacınız varsa bu site üzerinden o ürünlere ulaşabilirsiniz. Kişisel bakım, hemen hemen her bireyin dikkat etmiş olduğu bir durumdur. Buna bağlı olarak da sitede epilasyon ürünleri, erkek deodorant ve parfüm ürünleri, hijyen ürünleri, duş jelleri, bitkisel yağlar, ayak bakım ürünlerini bulabilirsiniz. Bu ürünler arasından ihtiyacınız olan seçeneği tercih edebilirsiniz. Sağlıklı saçlar için ise saç bakım ürünleri, saç boyaları ve kaliteli şampuanları satın alabilirsiniz.
 10. Site Adı: Türküler – Türkü Sözleri – Türkü Hikayeleri – Türkü Notaları Site Adresi : www.turkusozleri.com Site İçeriği & Amacı : Türkü hikayeleri sitesi olarak hizmet veren bu platform, ozanların yaşamış olduğu aşk hikayeleri ve serüvenlerini baz alır. Türkülerin hikayelerini okuyarak, kendi eserleriniz için de ilham alabilirsiniz. Geçmişten günümüze kadar efsane olan ozanların ve türkücülerin hikayelerinin türkülerdeki ezgilerini bu sayede anlayabilirsiniz. Bu anlamda, türkücüleri, ozanları ile ünlenen yörelerdeki hikayeleri gözden geçirebilirsiniz. Türkü, geçmişten günümüze kadar uzanan en önemli halk ezgilerinden bir tanesidir. Bu hikayelerin doğrultusunda türkü sözleri yazılarak, dinleyicilere farklı duygular yüklenmektedir. Türkü sözlerindeki anlamlar, farklı konuları taşıyabilmektedir. Aşk, özlem, sadakat ve benzeri duyguların türkü hikayelerindeki konular arasında yer aldığını söyleyebiliriz. Türkü sözlerinin yazılmasına olanak sağlayan hikayelerin yanı sıra, farklı ilham kaynakları da site üzerinde yer alır. Türkü sözü olarak sitede farklı ozanların eserlerine yer verilmiştir. Bu halk ezgilerinin savaş, zafer, aşk, özlem, öfke ve benzeri duygular üzerinde durduğunu söyleyebiliriz. Türkü sözlerini yazan ozanlar, farklı yörelerden olan bireylerdir. Genellikle, yörelerde yaşanan tarihi olaylar, savaşlar ve efsanevi aşk hikayelerini popüler ozanlar ele almaktadır. Bu olaylar, geçmişten günümüze kadar gelirken, yeni türkü sözü yazarlarına da ilham kaynağı olmaktadır. Bu içeriklerin yanı sıra, türkü notaları, türkü videoları, ozan ve sanatçılar, sararmış nostaljik fotoğraflar da site üzerinde yer almaktadır.
 11. Site Adı: Ciğerci Erdal Usta Erzurum - Lezzetin adresi Site Adresi : cigercierdalusta.com Site İçeriği & Amacı : Ülkemiz yemek lezzetleri bakımından oldukça zengin yörelerden oluşmaktadır. Özellikle doğu kültürlerindeki yemek lezzetleri hem fazla hem de zengin içeriklere sahiptir. Gastronomi şehri olan Erzurum’da da farklı lezzetleri bir arada bulabilirsiniz. Çünkü Erzurum yemek lezzetleri ile adını duyuran şehirlerden biridir. Erzurum'un hayvancılık bölgesi olması ve coğrafi özellikleri sayesinde, damakları şenlendiren lezzetler yaratılır. Ciğerin lezzeti, işinin ehli ustaların teknikleriyle birleşmektedir. Aynı zamanda, doğal ürünler kullanmaları ve lezzetli baharatlar ile tatlandırmaları da ciğer sunumunda önem verilen unsurlardan biridir. Erzurum ciğer sipariş gerek site üzerinden gerekse restoran ile iletişime geçerek sipariş oluşturabilirsiniz. Talep fazla olunca buna yetişmek ve hızlı şekilde hareket etmek adına kurulmuş bir sitedir. Hem restoran tanınmış oluyor hem de işi geliştirerek daha geniş bir yelpazeye yer alıyor. Restoran böylelikle daha çok müşteri çekmesi ve hizmetlerini daha kaliteli şekilde sunmasına olanak sağlıyor. Erzurum'da ilk lezzetlerin yaşandığı restoran az ve bunlardan sıyrılıp zirveye çıkmak için her şeyin kusursuz olması gerekiyor. Uzun yıllardır üstünde durduğu bir lezzet olan Erzurum ciğer şiş müşterilerin damak tadına hitap etmeye devam ediyor. Lezzeti yaptıkları marina sosu ve pişirme yöntemi ile müşterilerini kendilerine çekmeyi başarmışlar. Deneyenlerin tekrardan istediği bu damaklarda kalan lezzetleri bu sitede bulabilmeleri mümkündür. Çünkü ustasının elinden yapılan et ürünlerinin lezzetini her yakalamanız zor olabilir. Erzurum ciğer dürüm ise kullandığı eti, malzemesi, pişirmesi gibi unsurlara dikkat edilerek çıkarılır. Erzurum kuzu ciğer siparişi vererek, tadı damağınızda kalacak bir lezzeti deneyimleyebilirsiniz. Kuzu ciğer marinasından pişmesine kadar usta ellerden geçmesi gereken bir lezzettir. Her ustanın pişirme becerisinin bir olmadığı gibi, lezzeti de bir olmayacaktır. Bildiğiniz, güvendiğiniz restoranlarda yemek daha keyif verecektir. Menü çeşitliliğinin fazla olması müşteri memnuniyetine olanak sağlayacaktır. Bununla beraber restoran daha fazla müşteri ağırlamaya ve lezzetli etlerin tadını duyurmaya, kalitesini uzun yıllar koruyacağı gibi şubesi de git gide artıyor.
 12. Site Adı: Kupondi - Alışverişlerinizde Harcarken Kazanın! Site Adresi : kupondi.com Site İçeriği & Amacı : Gittigidiyor indirim kodu farklı oranlarda sunulan kampanyalardan bir tanesidir. Site üzerinde Gittigidiyor’da kullanabileceğiniz farklı kupon içerikleri yer alır. Seçenekler arasında; %70’e varan ev tekstil kuponları, 25 TL sonbahara özel kuponlar ve benzeri içerikler yer alır. Bunun yanı sıra 100 TL ve üzeri alışverişlerde de kullanabileceğiniz Gittigidiyor kuponlarına da yer verilmiştir. Bu kuponları kullanarak, farklı tip ürünleri normal fiyatından daha uygun bir orana satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra, Çiçek Sepeti indirim kodu da sitenin sunduğu hizmetlerden bir tanesidir. Çiçek sepeti, büyük bir hediye sitesi olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Bu yönde 500 TL ve üzeri alışverişlerinizde kullanabileceğiniz kuponların yanı sıra, alışverişlerinizde harcadıkça kazanacağınız kupon seçenekleri yer alır. Ülkemizde hizmet veren büyük alışveriş sitelerinden bir tanesi de Trendyol’dur. Trendyol indirim kodu ile bu site üzerinden her ürüne uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Bu sitede, %50 net indirim kampanyaları, 100 TL ve üzeri alışverişler için sunulan kuponlardan faydalanabilirsiniz. Kodu açarak, aktifleştirdikten sonra, hangi üründe kullanacağınız konusunda detayları kontrol edebilirsiniz. Örneğin, 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde, Trendyol’da 50 TL’ye varan indirimlerden yararlanabiliyorsunuz. Bu kodu ise her üründe kullanabilme şansına sahipsiniz. Mango markası için de site üzerinde bulabileceğiniz indirim kuponları bulunmaktadır. Genel olarak, siteyi ziyaret ederek çeşitli indirim kodlarından yararlanabilirsiniz.
 13. Site Adı: Up! : Sosyal Medya Asistanı Site Adresi : upsocialmediaassistant.page.link/nRxW Site İçeriği & Amacı : Up Sosyal Medya Asistanı sayesinde sosyal medya fenomeni olabilirsiniz. Saatlerce, günlerce, aylarca uğraşmanıza gerek kalmadan bu uygulama sayesinde hızlı bir şekilde gerçek takipçiler kazanarak bu takipçilerle etkileşime geçebilir ve sosyal medya hesaplarınızı büyütebilirsiniz. Bilindiği gibi sosyal medya hesaplarını manuel bir şekilde büyütmek ve kontrol etmek oldukça yorucu bir iştir. Ayrıca oldukça fazla zamanınızı alacaktır. Fakat uygulamamız sayesinde Instagram hesap analizi sizin için otomatik bir şekilde yapılarak hesabınızı en kısa yoldan ve en doğru şekilde nasıl büyütebileceğiniz hesaplanmaktadır. Ayrıca Instagram otomatik beğeni takip bot gibi birçok avantajlı hizmet yine bu uygulama üzerinden sunulmaktadır. Up Sosyal Medya Asistanı Sosyal medya hesaplarında kullanabileceğiniz otomasyon ve analitik aracı olması sebebiyle hedeflerinize daha kolay ulaşmayı sağlamaktadır. Ulaşmak istediğiniz seviyeyi belirledikten sonra manuel olarak uğraşmanıza gerek kalmadan geri kalan her şey uygulama tarafından halledilecektir. Hedeflediğiniz noktaya ulaşmanız için gereken Instagram gerçek takipçi ve etkileşim kazan kriteri kaliteli herhangi bir sorun olmadan size sunulacaktır. Sosyal medyanın günümüzde hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olması nedeniyle sosyal medyaya olan ilgi ve sosyal medya üzerinden para kazanmayı isteyen kişiler bu gibi hizmetlere sıklıkla başvuruyorlar. Bu konuda sizde sosyal medya hesaplarınızı büyütmek ve daha fazlasını kazanmayı istiyorsanız hemen bu uygulamayı indirebilirsiniz. Bu uygulamayı indirmek istiyorsanız upsocialmediaassistant.page.link/nRxW adresini ziyaret edebilir ve uygulamayı indirebilirsiniz.
 14. Site Adı: Dekorasyon, Sofra ve Mutfak Ürünleri Mağazası Site Adresi : www.dekorarya.com Site İçeriği & Amacı : Dekoratif aksesuarlar, ev modasına yön veren seçeneklere ayrılır. Dekorasyondan hoşlanan ev sahipleri, evlerinin farklı bölümlerine diledikleri görsellikleri katabilirler. Sitenin sektörde olan tecrübesi ve tasarladığı dekoratif ürünler, son derece kalitelidir. Aynı zamanda, kullanılan ev eşyalarının da dekorasyona uygun olarak hazırlandığını söyleyebiliriz. Spor, klasik ve Retro tarzı benimseyen ev sahipleri, bu tarzlarını evlerinde de ön plana çıkarmak isterler. Dolayısıyla mobilya ve diğer eşyalarla uyumlu ya da tezat olan birtakım aksesuarlara ihtiyaç duymaktadırlar. Salon aksesuar setleri, bu anlamda dilediğiniz tarzı evinizde yansıtmanıza olanak sağlayacak çeşitliliktedir. Muhteşem görünümlü olan salon aksesuarları, her zaman evinizdeki havayı dilediğiniz gibi yansıtmanıza olanak sağlar. Örneğin, salon konsol aksesuarları arasında; gondol takımları, çerçeveler, dekoratif çiçekler, saksı modelleri, vazo ve küpler yer alır. Bununla birlikte, klasik tarza uyumlu olan mumluk, şamdanlıklar ya da mumlar da son derece uygun aksesuarlardır. İstediğinize bağlı olarak aydınlatma ve abajur ürünlerini de site üzerinden uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Salon konsol takımı seçeneklerini, spor ya da klasik tarza özel olarak tercih edebilirsiniz. En fazla tercih edilen salon konsol setleri arasında; saat, ayna ve tablolar yer alır. Son derece dikkat çeken, sehpa, servis arabaları ve benzeri ürünler de salonunuza farklı bir hava katacaktır. Aksesuarların görünümlerinin yanı sıra, işlevsellikleri de önemli özellikler arasındadır. Bunun yanı sıra, sofra düzeniniz, mutfak kullanımlarınız ya da çay kahve tüketirken ihtiyaç duyacağınız malzemelere de site üzerinde yer verilmiştir. Ancak bu ürünler, oldukça dekoratif ve işlev yüksek özelliklere sahiptir. Sitede yer alan kampanyalı ve yeni gelen ürünlerle de salon, mutfak, banyo ve benzeri mekanlarda şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Sitenin yarım asra yakın tecrübesi sayesinde, evlerin en önemli bölümlerinde kullanabileceğiniz malzemeler bulunmaktadır. Farklı kişi sayılarına özel olarak tasarlanan mutfak ve sofra gereçleri son derece şık bir görünüme sahiptir. Aynı zamanda, farklı ev dekorasyonlarını destekleyen aksesuarlar da tasarımı ve renk aralıklarıyla sık sık tercih edilmektedir.
 15. Site Adı: Dekorasyon, Sofra ve Mutfak Ürünleri Mağazası Site Adresi : www.dekorarya.com Site İçeriği & Amacı : Modern salon aksesuarları, özel işçilikler kullanılarak imal edilen dekoratif ürünlerdir. Salonda kullanabileceğiniz bu aksesuarları, evin farklı bölümlerinde de ev eşyalarınızla kombin yapabilirsiniz. Modern çizgiler katılarak imal edilen salon aksesuarları, salonunuzdaki klasik, spor ve benzeri şıklıkları yakalayabilmenize yardımcı olur. Salon aksesuarlarındaki, modernliğin yakalanabilmesi için inovatif teknolojilerden de yararlanılır. Salon aksesuarları konusunda tecrübeli olan bu site, son derece başarılı çalışmalara imza atmaktadır. Ürün seçenekleri arasında yer alan salon aksesuarları, eski tarz tasarımlarla da imal edilir. Nostaljik dokunuşlar katılarak tasarlanan bu aksesuarlar, eskinin havasını salonunuzda hissetmenize yardımcı olur. Aynı zamanda, eski ve yeninin harmanlandığı aksesuarlara da ürün yelpazesi içinde yer verilmiştir. Çeşitli aksesuar seçenekleri sayesinde, salonunuz başta olmak üzere evinizin farklı bölümlerinde de dilediğiniz görünümü elde edebilirsiniz. Ev aksesuarları konusunda tecrübe kazanan bu site, ürettiği eşyaların kalitesiyle de ilk tercihler arasında yer almaktadır. Evinizdeki görünümü kendi tarzınızla bütünleştirmek ve farklı havalar katabilmek için sitede yer alan seçenekleri kontrol edebilirsiniz. Ürün gamı içinde dekoratif ev aksesuarları da yer alır. Bu anlamda, dekoratif yönü yüksek objeler, vazolar, küpler, servis arabaları, saatler, aynalar ve tablolar örnek verilebilir. Aynı zamanda, gondol takımları, mumluklar, şamdanlar, aydınlatmalar, abajur ve çerçeveler de dekoratif ürün seçeneklerinden bir kaçıdır. Bu ürünlerin her biri marka imzası taşır. Bunun yanı sıra, farklı ev tarzlarına hitap eden üretimlere site üzerinde yer verilmektedir. Örneğin, özellikle ev hanımları tarafından sık sık tercih edilen konsol takımı modelleri, farklı materyaller, işçilikler ve görsellikleriyle her evin görünümüne hitap eder. Ev aksesuarlarını salonunuzun yanı sıra, evinizin diğer bölümlerinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sitede bir tek dekorasyonla ilgili değil, aynı zamanda mutfak, banyo, sunum ürünleri ve benzeri seçenekler de bulunur. Bu ürünler hem şık hem de günlük işlerinizde kullanacağınız özelliklere sahiptir. Örneğin, çay ve kahve fincanları, sunum tabakları, servis tabakları, kahvaltı takımları, fırın kapları ve benzeri ürünler, son derece şık ve işlevseldir.
 16. Site Adı: American VIP | Language Schools Site Adresi : americanvip.com.tr Site İçeriği & Amacı: Bursa İngilizce kursu hizmetleri, kusursuz ve tescilli eğitim sistemiyle başarılı işler çıkarmaktadır. Kursun sunduğu hizmetlerden biri de kurstaki öğrencilerin kullanabileceği uygulamalar ile en iyi yabancı dil eğitimi çalışmaları yapılır. Ülkemizde ise bu sistem ilk kez uygulanmıştır. Öğrenciler kursta yapılan derslerden sınırsız bir şekilde yararlanabilmektedir. Bir kez Bursa dil kursu kaydı yaptıran öğrenciler, kendi seviyesine uygun olan tüm derslere istediği zaman katılabilmektedir. Eğitimler arasında son derece kapsamlı hizmetler yer alır. Bu ders hizmetleri arasında; American VIP uygulaması, American VIP online, American VIP Mykelime ve benzeri yer alır. Bu çalışmalar, son derece sağlam altyapılı uygulamalar ile verilen hizmetlerdir. Bursa dil merkezi hizmeti alarak, esnek ders programlarından yararlanabilirsiniz. Çünkü öğrenciler her konuyu aynı haftada 10 tekrardan fazla dinleyebilir. Aynı zamanda, bu işlem için kayıt ücreti yanı sıra, ekstra bir ödeme de yapmıyorsunuz. Yalnızca American VIP uygulamasından randevu oluşturabiliyorsunuz. Dolayısıyla genel olarak Bursa İngilizce kursu fiyatları arasında, en uygun oranlarda hizmet veren site olduğunu söyleyebiliriz. Yapılan çalışmalar, öğrencilerin ihtiyaçlarına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Bunun yanı sıra, sonuç odaklı olarak planlanan eğitim modelleri vardır. Kurslarda kendinize özel eğitimler tercih edebiliyorsunuz. Bu dersleri ise her bir öğrenci, kendilerine verilen hesaplardan takip edebilirler.
 17. Site Adı: En İyi Fön Makinesi Site Adresi : https://ty.gl/y8n8lxwfqr Site İçeriği & Amacı : Her duş sonrası saçlarınızı kurutmak ve şekillendirmek önemlidir. Ancak saça zararı minimuma indirmek için saç kurutma makinesi seçimi ve kalitesi çok önemlidir. Kullanacağınız saç kurutma makinesinin, sıcaklığının ayarlamasından tutunda özelliklerine kadar titiz bir seçim yapmalısınız. Piyasadaki en iyi saç kurutma makineleri artık herkesin satın alabileceği fiyatlara ayrılmıştır. Böylelikle kuaförlerde ve güzellik salonlarında vakit kaybetmemiş ve zamandan tasarruf etmiş olacaksınız. Vaktinizi saç yapımıyla geçirmeyerek fön makinesi ile saçlarınızı baştan yaratabilirsiniz. Işıltılı ve parlak görünümü ile dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Sanki kuaförden çıkmışçasına, bir görünüm elde etmek için fön makinelerinden yararlanabilirsiniz. Fön makinesi ile dakikalar içinde harika saçlara kavuşarak, güzelliğinizi olarak ön plana çıkarabilirsiniz. Saç kurutma makinelerinde sıklıkla kullanılan difüzör özelliği ile saçlar hem dalgalı hem de hacimli olacak şekilde doğal bir görünüme sahip olacaktır. Saç kurutma makinesi Philips kuru ya da nemli saç fark etmeyerek bukleli ve dalgalı saçları dağılmayacak ve açılmayacak şekilde şekil almasını sağlar. Böylelikle sizlere zamandan tasarrufa yapmış olacaksınız. Özellikle nemli saçları düşük ayarda bile şekillendirebilmeniz mümkündür. Böylelikle hem saçlarınız yıpranmaz hem de özelliğini kaybetmemiş olur. Aynı zamanda, kafa derisinde kan dolaşımınız bu makinelerle hızlanacaktır. Saclarınız böylelikle kuru mat ve parlaklığını kaybetmeyen önemli bir aksesuardır.
 18. Site Adı: Güncel Catering Fiyatları Site Adresi : https://www.avrasyakurumsal.com.tr/blog-detay/catering-fiyatlari Site İçeriği & Amacı : Catering fiyatları, belli başlı unsurlara bağlı olarak değişkenlik gösterir. Yapılan yemeklerin içindeki malzemeler ve siparişlerin sayısı fiyat aralıklarını etkileyen bir durumdur. Catering yemek hizmetleri, son derece ekonomik oranlarda sunulmaktadır. Bu siteden hizmet aldığınızda hem uygun fiyatlı hem de son derece lezzetli yemekler elde edebilirsiniz. Temel olarak bu site, yemek üretimlerini toplu işletmelere ve farklı kurumlara yapmaktadır. Her gün için hazırlanan menüler, uzman çalışanların eşliğinde yapılır. Catering hizmeti almak isteyen kurumlar, hijyenik şartlarla hazırlanan yemeklere ulaşılabilir fiyatlarla sahip olabilirler. Kaliteli yemek hazırlığının yanı sıra, dağıtımının da aynı kalitede yapıldığını söyleyebiliriz. Hizmet kapasitesi ve olanakları son derece gelişmiş olan bu siteden catering hizmeti alabilirsiniz. Tabldot hizmeti adına yapılan çalışmalarda, yemeklerin hazırlık aşamasında uzman şefler görev almaktadır. Şeflerin en iyi ve kaliteli hizmetler sunabilmek adına kaliteli malzemeler kullandığını söyleyebiliriz. Standart çalışmaların yanı sıra, üstün catering hizmetlerini de bu site üzerinden alabilirsiniz. Pek çok konuda bu hizmetler, toplu işletmelere ve bu hizmeti alacak kurumlara avantaj sağlar. Doğru bir firmadan alacağınız hizmetler sayesinde, farklı fırsatlardan yararlanabilmeniz mümkündür. Yemek hizmetlerinin yanı sıra, her gün ne yenileceği uzmanların belirlemiş olduğu bir konudur. Menülerdeki malzemeler ise mevsimsel koşullara uygun olarak belirlenir. Böylece yemek yerken, gıdalardan aldığınız verim iki katına çıkmış olur.
 19. Site Adı: Avrasya Catering Kurumsal Yemek Hizmetleri Site Adresi : https://www.avrasyakurumsal.com.tr/blog-detay/tabldot-firmasi Site İçeriği & Amacı : Tabldot firması olarak hizmet veren bu site, toplu yemek hizmetleri ve toplu yemek üretimleri yapar. Fabrika, iş yerleri, işletmeler başta olmak üzere hemen hemen her kurum catering hizmeti almak istemektedir. Kurumlara kolaylık sağlanması açısından da ekonomik avantajlar sağlayan hizmetlerdir. Catering firmaları arasında yer alan bu site, sunduğu imkanları müşterileriyle buluşturmaktadır. Tabldot firmaları arasında en verimli ve temiz hizmeti bu site üzerinden alabilirsiniz. Şefler tarafından hazırlanan özel spesiyal yemekler, her damak zevkine hitap eder. Özel lezzetlere her öğününüzde yer verebilirsiniz. Bütün bu imkanlara sahip olabilmek adına catering hizmetini alabilirsiniz. Temel olarak bu firma, yemek üretimi yapmaktadır. Fakat yemek üretimi ve dağıtımı süreçleri son derece meşakkatlidir. Bu firma, yemek üretimi yaparak, büyük, orta ve küçük ölçekli işletmelerin yemek ihtiyacını karşılar. En iyi catering firması olarak çalışmalarını sürdüren bu site, lezzetli, hijyenik olarak yemek üretimi yapar. Aynı zamanda, müşteri talepleri tam zamanında ve eksiksiz bir şekilde karşılanır. Kaliteli yemek hizmetleri sunularak, damaklarda tat bırakan yemekler hazırlanır. Bunun yanı sıra, hazırlanan yemekler, taze sebzeler ve ürünlerden elde edilir. Yılların tecrübesine sahip olan şefler, profesyonel dokunuşlar ile hazırlıklarını yaparlar. Bu süreci yöneten ve her damak zevkine uygun yemekler müşterilerin taleplerine göre hazırlanır.
 20. Site Adı: Sade Derma Estetik Güzellik Merkezi Site Adresi : www.dermaestetik.com.tr Site İçeriği & Amacı : Zayıflama hizmetleri konusunda oldukça profesyonel çalışmalar yapan Sade Derma Estetik Güzellik Merkezi, kadınların isteklerine yanıt vermektedir. Sağlıklı bir şekilde zayıflayarak, tekrardan kilo almayacağınız farklı tip yöntemler kullanılmaktadır. Bireylerin isteklerine bağlı olarak, diyetisyen kontrolünde sağlıklı beslenme, radyo frekans yöntemi, presso terapi, manuel selülit masajı, striort, vakum terapi, hydroshope, worpsculpt gibi işlemler sağlıklı bir şekilde zayıflamanıza yardımcı olur. Bu tip yöntemler, kadınların selülit probleminden kısa sürede kurtulmasına da olanak sağlayacaktır. Bunun yanı sıra, reformer plates, hamile platesi ve power plate gibi tekniklerle de sıkılaşabilirsiniz. Site üzerinden sadece kilo kontrolüyle ilgili değil, aynı zamanda cilt ve güzellikle ilgili olarak da çalışmalar yapılır. Songül Torbaoğlu tarafından kurulan Sade Derma Estetik Güzellik Merkezi, profesyonel hizmetler sunularak yapılır. Örneğin, cilt gençleştirme ve bakım işlemleri verilen hizmetlerden bir kaçıdır. Ameliyat gerektirmeden cilt gençleştirme ve bişektomi işlemleri yapılır. Bunun yanı sıra, akne ve leke problemleri de çeşitli teknikler ile ortadan kaldırılan problemlerdir. Profesyonel cilt bakımı, aqua cilt bakımı, gençlik kalemi, cilt analizi, solaryum, vizon kirpik, protez tırnak, profesyonel makyaj ve benzeri işlemler de güzellik ve bakım için yapılır. Her zaman kadınların daha hoş ve zarif bir görünüme sahip olmaları ve kendilerini iyi hissedebilmeleri için seçenekler arasında yer alan hizmetlerden yararlanılmalıdır.
 21. Site Adı: Lotus Pecas - Cafe, Restaurant, Market Programı Site Adresi : www.lotuspecas.com.tr Site İçeriği & Amacı : Market programı hizmetlerini veren bu site, Türkiye’de geniş bir bayi ağına sahiptir. Son teknolojik gelişimler takip edilerek eksiksiz işlemler yapılır. Zaman zaman market programları konusunda teknolojilerini kendisi geliştiren bir sitedir. Bütün bunların yalnızca ulusal değil, uluslararası olarak gerçekleştirildiğini söyleyebiliriz. Market programları, perakende sektörü için tanımlanmıştır. Aynı zamanda, manav, şarküteri ve hazır satış sistemli olarak çalışan kurumlar için kullanılan bir programdır. Ancak sektörel olarak bu programlar, değişkenlik gösteren sistemlerle çalışır. Bunun yanı sıra, çok kasalı ve şubeli çalışabilmeye de olanak sağlayan özellikte programlardır. Bu programların yanı sıra, restoran programı da siteden talep edilen hizmetlerden bir tanesidir. Kolay kullanıcı ara yüzleri ve farklı tip işlemler ile son derece işlevsel programlardır. Restoran programları, masa rezervasyonları, kasa takipleri, adisyon, garsonların takibi, tedarik zinciri, müşteri takibi ve benzeri işlemleri yapmanıza olanak sağlar. Bütün bu öğeleri bütünsel olarak ele alan restoran programı, kullanımı son derece kolay olan bir sisteme sahiptir. Benzer özelliklere sahip olan cafe programı da oldukça işlevseldir. Klasik işlemlerin yapılabildiği bir program, cafe çalışanlarına büyük kolaylıklar sağlar. Örneğin, sayım, yazar kasa, BackOffice, paket servis, garson terminali gibi opsiyonlar bu program içinde yer almaktadır. Bunun yanı sıra, sıcak satış ve masaların takibi de bu programlar ile yapılabilir.
 22. Site Adı: Platanus Kitap Site Adresi: www.platanuskitap.com/icerik/ekonomik-paket Açıklama: Şiir kitabı çıkarmak isteyen şair ve yazarlar, tecrübeli yayınevleri aramaktadır. Genel olarak, bu site üzerinde yer alan hizmetler, şairlerin dikkatini çekecektir. Çünkü ekonomik çözümler ile yapılan baskılar her zaman ulaşılabilir fiyatlarda olmaktadır. Bunun yanı sıra, göz alıcı kitap kapakları ve profesyonel kitap tasarımları da verilen hizmetler arasındadır. Şair ya da yazarların yayın sürecinin her anında tecrübeli personeller yer almaktadır. Yayınevi kitap bastırma işlemi yapmak isteyen şair ve yazarlar, her zaman güvenebilecekleri hizmetler almayı isterler. Bu anlamda, siteden alacağınız profesyonel editörlük hizmetleriyle kitaplarınız son halini alacaktır. Bunun yanı sıra, satış ve dağıtım alanında da yayınevinin hizmetleri, son derece kapsamlıdır. Kitap çıkarma işlemiyle adını duyurmuş olan bu site, ünlü yazar ve şairlerin kitaplarının çıkması için onlara yardımcı olmaktadır. Sitede yer alan ekonomik paket seçenekleri sayesinde, kitap basma ücreti minimal oranlara çekilir. Şiir kitaplarının yanı sıra, akademik yayınlar, yayın paketleri, İngilizce ve Türkçe kitap bölümleri, profesyonel paket hizmetleri ve akademik paketler de sitede yer alan diğer hizmetler arasındadır. Bu hizmetleri talep eden şair ve yazarlar için diledikleri şekilde baskı işlemi yapılır. Basım işleminin başından sonuna kadar yayın ekibi profesyonel hizmetleriyle yazarların yanında olur. Bu nedenle, basım işlemi, son halini alırken, kalite kokan işlere imza atılmış olur.
 23. Site Adı: Ameliyatsız Tedaviler- Girişimsel Radyoloji-Prof.Dr.Fahrettin Küçükay Site Adresi : www.fahrettinkucukay.com Site İçeriği & Amacı : Anevrizma ameliyatsız tedavi yapılırken, stent greft tekniği son derece etkilidir. Stent greft adı verilen yöntem, bir protezin damardan girilerek hastalıklı bölgeye yerleştirilmesidir. Anevrizmanın tedavi edilmesi, stent greft üstünün özel bir kumaş ile kaplanan tel kafesle yapılır. Yerleştirilen damar içindeki duvarlar ise stent greftin meydana getirdiği yeni damar açıklığı oluşturur. Aort, kalpten çıkmakta olan en büyük atar damardır. Bu atar damarlar, göğüsten karına doğru uzanmaktadır. Karındaki bölüme ise aort ismi verilir. Anevrizma tedavisinin yanı sıra, farklı rahatsızlıkların da girişimsel radyoloji ile ortadan kaldırılması mümkündür. Erkek yumurtalıklarından çıkan damarların aşırı genişlemesi durumunda varikosel hastalığı ortaya çıkar. Bu rahatsızlığın ortadan kaldırılması için ameliyatsız varikosel tedavisi uygulanır. Varikosel tedavisi sayesinde, kısırlık, yumurtalıkların korunması ve ağrılar ortadan kalkmış olur. Çünkü genellikle, varikosel hastalığı olan erkeklerde sancı, kısırlık, yumurta küçülmesi ve benzeri tanılar gözlemlenir. Bireylerin en fazla zorlandıkları rahatsızlıklar arasında hemoroid de yer alır. Erkek ya da kadınlarda basur hastalığı sık sık görülebilmektedir. Ameliyatsız hemoroid tedavisi, arter embolizasyon tekniğiyle ortadan kaldırılır. Aynı zamanda, basur tedavisinde band ligasyon, koagülasyon, doppler ve benzeri cerrahi yöntemler de yer alır. Ancak genellikle, girişimsel radyoloji yöntemi ameliyatsız basur tedavisi için son derece etkilidir. Ameliyatsız varis tedavisi de variköz genişlemesi durumunda radyolojik teknikler kullanılır. Radyolojik görüntüleme sayesinde, termoablatif tedavi yöntemleri yapılır. Varislerin damar içi yöntemler ile tedavisi de mümkündür. Cerrahi işlemlere oranla girişimsel radyoloji teknikleri son derece etkilidir. Çünkü bu teknikler sayesinde, hastalar kısa sürede günlük yaşantısına geri döner. Kısa sürede hızlı semptomların düzelmesi, toparlanma süreci girişimsel radyolojiyle mümkün olmaktadır. Varis tedavisinin yanı sıra diğer rahatsızlıkların da ortadan kaldırılmasıyla herhangi bir yara izi, skar ve benzeri doku oluşumu meydana gelmez. Dolayısıyla yüksek başarı oranı ve düşük tekrarlama işlemleriyle günümüz cerrahi yöntemlerine göre son derece etkili sonuçlar alınır. Aynı zamanda, ameliyatsız stent tedavisi de cerrahi müdahaleye gerek kalmadan tıkalı ve daralan damarların balon kateter ile açılması sağlanır. Bunun yanı sıra, özel protezin damar içine yerleştirilmesiyle de damarların açılması mümkündür. Damarda daralmış ve tıkanıklık olan bölümlerin açılması için ameliyatsız stent tedavisi uygulanır. En fazla tıkanıklık yapan hastalıklar arasında, ateroskleroz yer alır. Bu rahatsızlık, damarların iç yüzeyinde plak ismi verilen yağ birikimleri meydana gelir. Dolayısıyla damarlardaki tıkanıklıklardan dolayı organlara yeteri kadar oksijen gitmez.
 24. Site Adı: Ameliyatsız Tedaviler- Girişimsel Radyoloji-Prof.Dr.Fahrettin Küçükay Site Adresi : www.fahrettinkucukay.com Site İçeriği & Amacı : Ameliyatsız prostat tedavisi, belirli bir yaştan sonra bu rahatsızlığı yaşayan erkekler için uygulanan yöntemlerdir. Radyologların uyguladığı özel tedavi yöntemleri sayesinde, ameliyat gerektirmeden prostat hastalığının tedavi edilmesi mümkündür. Girişimsel radyoloji tekniği, tıbbın hızlı bir şekilde ilerleyen dallarından bir tanesidir. Radyolojinin de tedavi niteliği taşıyan bir branşıdır. Bu işi yapan radyologlar, görüntüleme kılavuzlarında minimal invaziv yöntemler kullanır. Yani, ciltten içeri girilerek, çeşitli tedaviler yapılır. Erkeklerin prostat sorununun yanı sıra, kadınların yaşamış oldukları miyom rahatsızlığı için de geliştirilen yöntemler vardır. Bu rahatsızlıklar da ameliyatsız miyom tedavisi adı altında kontrol altına alınır. Girişimsel radyolojik tedavilerde, işlemlerin derinliği, karmaşıklığı ve çeşitliliği teknolojinin gelişimiyle birlikte artış göstermiştir. Dolayısıyla her bir rahatsızlığa özel olarak geliştirilen yöntem ve teknikler geliştirilmiştir. Aynı zamanda, kritik ve dokunulmaz hastalara da girişimsel radyoloji tedavileri uygulanabilmektedir. Bu yöntemdeki bütün işlemler, görüntüleme kılavuzunda yer alan cerrahiye oranla daha az invaziv teknik kullanılarak yapılır. Genel olarak hastalar için kolay olan işlemlerdir. Çünkü hastalık türü ne olursa olsun, genel olarak geniş kesiler atılmadan tedavi teknikleri oluşturulur. Yöntemlerin ameliyatsız olması, hastaların sık sık girişimsel radyologlarından hizmet almasına yardımcı olur. Genellikle, girişimsel radyologlar, önceden elde ettikleri görüntülerle bu işlemleri gerçekleştirirler. Planlama yapıldıktan sonra, birkaç milimetrik kalınlıkta plastik tüpler, peruktan olarak ya da damardan farklı tip cihazlara yönlendirilir. Ameliyatsız tiroid tedavisi de bu yöntemler kullanılarak yapılır. Yapılan işlemler, lokal ya da genel anestezi altında yerine getirilir. Radyolojik işlemler, damarla ya da damar dışı olarak iki gruba ayrılır. Girişimsel radyologlar, ameliyatsız guatr tedavisi de bu yöntemleri kullanarak yaparlar. Damarla ilgili yapılan girişimsel radyolojiler arasında en sık kullanılanı tanısal klasik anjiografilerdir. Fakat bu anlamda asıl önemli olan anjiyografik teknikler kullanılarak tedavinin başlatılmasıdır. Bunlar genellikle tıkanmış damarların açılması, pıhtı eritme, hastalıklı damarların kapatılması ve benzeri işlemleri içerir. Bunların yan ısıra, damar içinden de yapılan tedavi şekilleri vardır. Örneğin, balon anjioplasti ve stentleme teknikleriyle daralmış ve tıkalı atardamar veya toplardamar rahatsızlıkları tedavi edilir. Bu teknik ile hastalıklı damar içinde balon kateterler ya da stent açılır. Kalp damarlarının yanı sıra, tüm damarların bu tip teknikler ile yapılabilmesi mümkündür. Aynı zamanda, radyologlar, böbrek ve diğer iç organlarında tedavisini yapmaktadır. Günümüzde diz altı damarlarına benzer çok ince damarların damar içi tedavileri de yapılır.
 25. Site Adı: ListeLand - Keyfinizin Sosyal Kahyası Site Adresi : listeland.com Site İçeriği & Amacı : En karizmatik ünlüler, yerli ve yabancı olarak ayrılmaktadır. Örneğin, dünyaca ünlü olarak değerlendirilebilecek karizmatik olarak kabul edilen birçok ünlü vardır. Zayn Malik, Kanye West, Jared Leto, Enrique Iglesias gibi ünlüler, yabancı karizmatikler arasında yer almaktadır. Ancak yerli kategoride yer alan Kıvanç Tatlıtuğ, Engin Akyürek, Burak Özçivit gibi ünlüler de fan kitleleri tarafından sıkça merek edilir. Sitede de yapılan oylamalar doğrultusunda, en karizmatik ve dikkat çeken ünlülere ulaşabilirsiniz. En karizmatikler listesinin yanı sıra, yerli ya da yabancı ünlüler arasında en seksi olanlar da sık sık araştırılır. Bu yönde de yapılan değerlendirmeler sonucunda, en seksi erkek ya da kadın ünlülere ulaşabilirsiniz. Site üzerinde bu tip bilgileri alabilmenizin yanı sıra, farklı kategorilerde de hizmetleri görebilirsiniz. Örneğin, sinema, ünlüler, spor, dini konular, moda tasarımı, psikoloji, fotoğrafçılık, bilim, edebiyat, bitki hayvan, sağlık, gezi, kamp ve benzeri konular hakkında da çeşitli bilgiler bulunmaktadır. En fazla merak edilen kategoriler arasında ise ünlülerin stilleri, hayatları ve yaptıkları başarılar vardır. Bu tip konuların yanı sıra, site üzerinden farklı hizmet taleplerinde de bulunabilirsiniz. Alacağınız hizmetler arasında, Türk ya da yabancı fenomen ve ünlülerin trend olmuş paylaşımları da yer alır. Yani sosyal medyayla entegre çalışan bir sitedir.
×
×
 • Create New...