Jump to content

isforyou

Members
 • Posts

  201
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

isforyou's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In Rare

Recent Badges

0

Reputation

 1. Ürün ve hizmetlerin üretim, dağıtım, satış, kasko, reklam ve ödeme yapma işlemlerinin tamamının bilgisayar ortamı üzerinden yapılmasına denir. E ticaret, ticari işlemlerin birinden yahut fazlasının çevrimiçi ortamda uygulanması yolu ile tanıtım ve piyasa araştırması, satış ve ödeme, teslimat olmak üzere üç adımdan oluşur. E ticaret, bütün dünyada ticaretin serbestleştirilebilmesi yönelimi ile beraber, iki binli yıllardan itibaren başlayan ve bilgi iletişimini kolaylaştırılan teknolojik devamlılığın bir parçası olarak ortaya atılmıştır. Geleneksel satış çeşitlerine, web kullanımını da ekleyen şirketler, sadece belli bir kitleye satış yapabilmenin ilerisine geçip, üretimi ve yaratıcılığı artıran küresel e-ticaret networkleri kurma şansını elde etmesi ile başlamıştır. Geleneksel olan birçok şirket televizyon, gazete, radyo gibi kitle iletişim araçlarını kullanarak potansiyel müşterilerine ulaşmaya çalışırken, bugün bunlara İnternet üzerinden reklamcılık da ek olarak yerini almıştır. Günümüzde ise e ticaret kullanımı gitgide katlanarak artıyor. Özellikle pandeminin de yarattığı durumda çoğu kullanıcı internetten alışveriş yapmaya başladı. Pandemi ile beraber günümüzde internet ve internetten alışveriş altın çağını yaşıyor. Başlangıçta gerek kargo şirketleri gerek e ticaret şirketleri ürünlerin teslimi konusunda sorunlar yaşasalar da günümüzde düzelmiş durumda. Artık e ticaret ve internetten alışveriş gündelik hayatın bir parçası. Bu noktada da Trendyolodi.com alışveriş için iyi bir alternatif. İçinde iç giyimden tutun da oto aksesuarlarına kadar pek çok ürün barındırıyor. Evimize kapandığımız bugünlerde çevrimiçi alışveriş için öne çıkan sitelerden bir tanesi. Trendylodi.com Trendylodi.com iki bin sekiz yılından beri e ticaret alanında hizmet vermektedir. İçerisinde iç giyimden oto aksesuara kadar envaı çeşit ürün bulundurmaktadır. Giyim, ev tekstili, mutfak ürünleri gibi pek çok ürün de mevcut. İçeriğinden biraz bahsetmek gerekirse; -Moda/Aksesuar. -Ev/Bahçe Ofis. -Hediyelik ürünler. -Anne bebek oyuncak. -Oto aksesuar. -Sağlık/Kişisel bakım. -Pet Shop. -Yapı market/Hırdavat. -Tütün/Nargile ürünleri. -Elektronik/Mobil aksesuar. -Spor/Outdoor. Gibi kategorilerde binlerce faklı üründe Binlerce Ürün, Uygun Fiyatlar, Hızlı Gönderi, Güvenli Alışveriş mottosu ile hizmet vermektedir. Trendylodi.com İletişim • Binlerce Ürün, Uygun Fiyatlar, Hızlı Gönderi, Güvenli Alışveriş mottosu ile hizmet veren Trendylodi.com’un merkezi Balıkesir’de bulunuyor. İletişim konusunda birçok kanaldan ulaşmak mümkün. Telefon, mail ve faks yolu ile iletişim kurmak mümkün. Telefon ile iletişim kurmak için: 0850 346 9285; Mail yolu ile iletişim için: info@tremdylodi.com ; Faks ve posta yoluyla iletişim kurmak için: Reklon Bilişim ve Bilgi Teknolojileri, Koca Cami Mah. Hürriyet Cad. Ender İş Mrk. No:18/27 Burhaniye. İletişim konusunda Trendylodi.com oldukça müşteri odaklı bir firma.
 2. 04.01.2018 tarihinde 30291 sayılı Resmî Gazetede “Florlu Sera Gazlarına İlişkin Yönetmelik” Yayınlanmış ve bu yönetmeliğe bağlı olarak 24 Eylül 2020 tarihinde 31254 sayılı Resmî Gazetede “Florlu Sera Gazı İçeren Veya Çalışması Bu Gazlara Dayanan Ekipmana Müdahale Eden Gerçek Ve Tüzel Kişilerin Belgelendirilmesine İlişkin Tebliğ” ile konunun detayları netleşmiştir. Bu çerçevede ilgili mevzuatlarda; * “Florlu sera gazları içeren veya çalışması bu gazlara dayanan ekipmanlara müdahale eden ve ilgili faaliyetleri yürüten kişilerin Mesleki Yeterlilik Belgesi alması zorunlu kılınmış”, * “Florlu sera gazları içeren veya çalışması bu gazlara dayanan ekipmanlara müdahale eden ve ilgili faaliyetleri yürüten gerçek kişilerin belgelendirilmesi MYK tarafından hazırlanan “19UY0401-5 Sayılı Florlu Sera Gazlı Cihazlar Teknik Personeli” başlıklı ulusal yeterlilik kapsamında yetkilendirilmiş belgelendirme kuruluşlarınca yapılır” denilmiştir. Ayrıca Florlu Sera Gazlarına İlişkin Yönetmelik’in Madde 17 “Bu Yönetmelik hükümlerine aykırı hareket edenlere ve bu Yönetmelik hükümleri çerçevesinde yükümlülüklerini yerine getirmeyenlere 2872 sayılı Kanunun 20’nci maddesinde öngörülen idari yaptırımlar uygulanır.” hükmü ile Çevre Mevzuatı kapsamındaki yüksek cezalar ile karşılaşılabileceği belirtilmiştir. ARTUN BELGELENDİRME Laboratuvar Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. olarak, 2017’den bugüne AB-0244-P numarası ile Türkiye Akreditasyon Kurumundan (TÜRKAK) Personel Belgelendirme konusunda Akredite edilmiş ve YB-0171 kodu ile Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) tarafından yetkilendirilmiş 41 meslekte sınav ve belgelendirme yapan belgelendirme kuruluşuyuz. 19UY0401-5 Florlu Sera Gazlı Cihazlar Teknik Personeli Ulusal Yeterliliğinden de TÜRKAK ve MYK süreçlerini tamamlayarak sınav ve belgelendirme faaliyetlerine başlamış bulunmaktayız. 4 yıllık Belgelendirme alanındaki tecrübemiz ve alanında uzman kadromuz ile Artun Belgelendirme olarak Florlu Sera Gazlı Cihazlar Teknik Personeli ulusal yeterliliğinden yetki alırken diğer yetkili kuruluşlardan farklı olarak B1, B2, B3, B4 seçmeli birimlerinin de yetkisini almış bulunmaktayız. Bu sayede personellerin tecrübe seviyelerine uygun olan sınav seçeneklerini sunabilmekteyiz. Sınavlarımızı kendi sınav merkezimizde veya toplu olarak Türkiye’nin her yerinde gerçekleştirebiliyoruz. Ayrıca geniş uzman kadromuzla bu sınavları çok hızlı programa da alabiliyoruz. Florlu Sera Gazlı Cihazlar Teknik Personeli ulusal yeterliliğinin Alt birimleri; B1 biriminde: Florlu sera Gazlı cihazlara müdahale konusunda usta kişilerin sınavları yapılmakta, B3 biriminde: Florlu sera Gazlı cihazlara müdahale konusunda usta düzeyinde olmayan kişilerin sınavları yapılmaktadır. Kaynak: https://www.artunbelgelendirme.com.t...oneli-seviye-5
 3. İnsanoğlu sürekli olarak ciddi bir gelişim gösteriyor ve teknolojide yaşanan gelişmeler hiçbir biçimde hız kesmiyor. Nitekim internetin insanların yaşamına girmesi ile beraber ortaya çıkan olgulardan bir tanesi de internet üzerinden alışveriş yapılmasıdır. İnsanlar artık kapı kapı dolaşarak alisveris yapmak yerine elektronik ticaret siteleri üzerinden tek bir tuşa basarak diledikleri gibi çok değişik ürünleri satın alabiliyor. Nitekim son dönem bu elektronik ticaret sitelerinin yanına bir yenisi daha eklendi. Trendylodi isimli bu internet üzerinden alışveriş platformunda tam anlamı ile yok yok. Son moda trend ürün arayanlar için en doğru adres. Alışveriş Doğru Adresi Siteye daha önce girenlerin, alışveriş yapanların çok iyi bildiği üzere sitede yer alan tüm ürünler son derece kaliteli ve fiyatları da ürün kalitesine göre oldukça uygun. Kullanımı da son derece kolay olan sitede takı kullanmayı sevenler için de çok sayıda gümüş takı bulunuyor. Bunlardan bazılarından bahsetmek gerekir ise kuru yaprak görünümünde olan setler, incili küpeler, yonca küpeler, sallantılı küpeler, taşlı gerdanlıklar, özel tasarım başka yerlerde bulamayacağınız kolyeler, özel tasarım hem erkekler, hem de kadınlar için olan yüzükler başlıca söylenebilecek olan modellerdir. Gümüşten yapılan bu takılar içinde klasik olan modeller olduğu gibi, modanın trendlerini de içeren takılar vardır. Sizler de bu tür takıları tercih ediyorsanız tek yapmanız gereken şey eğer hala siteye üye değilseniz, üye olmanız ve sonrasında sipariş vermeniz olacaktır.
 4. İnsanoğlu sürekli olarak ciddi bir gelişim gösteriyor ve teknolojide yaşanan gelişmeler hiçbir biçimde hız kesmiyor. Nitekim internetin insanların yaşamına girmesi ile beraber ortaya çıkan olgulardan bir tanesi de internet üzerinden alışveriş yapılmasıdır. İnsanlar artık kapı kapı dolaşarak [url=https://www.trendylodi.com/][b]alisveris[/b][/url] yapmak yerine elektronik ticaret siteleri üzerinden tek bir tuşa basarak diledikleri gibi çok değişik ürünleri satın alabiliyor. Nitekim son dönem bu elektronik ticaret sitelerinin yanına bir yenisi daha eklendi. Trendylodi isimli bu internet üzerinden alışveriş platformunda tam anlamı ile yok yok. Son [url=https://www.trendylodi.com/6-moda-aksesuar][b]moda[/b][/url] trend ürün arayanlar için en doğru adres. Alışveriş Doğru Adresi Siteye daha önce girenlerin, alışveriş yapanların çok iyi bildiği üzere sitede yer alan tüm ürünler son derece kaliteli ve fiyatları da ürün kalitesine göre oldukça uygun. Kullanımı da son derece kolay olan sitede takı kullanmayı sevenler için de çok sayıda [url=https://www.trendylodi.com/220-gumus-taki][b]gümüş[/b][/url] takı bulunuyor. Bunlardan bazılarından bahsetmek gerekir ise kuru yaprak görünümünde olan setler, incili küpeler, yonca küpeler, sallantılı küpeler, taşlı gerdanlıklar, özel tasarım başka yerlerde bulamayacağınız kolyeler, özel tasarım hem erkekler, hem de kadınlar için olan yüzükler başlıca söylenebilecek olan modellerdir. Gümüşten yapılan bu takılar içinde klasik olan modeller olduğu gibi, modanın trendlerini de içeren takılar vardır. Sizler de bu tür takıları tercih ediyorsanız tek yapmanız gereken şey eğer hala siteye üye değilseniz, üye olmanız ve sonrasında sipariş vermeniz olacaktır.
 5. Yaşam alanlarında sıklıkla kullandığımız perdeler, periyodik bir düzende temizlenmelidir. Peki, perdeler hangi programda yıkanır? Perdelerin yıkandığı programı belirleyen en önemli faktör, perdelerin türüdür. Aynı zamanda elde ya da çamaşır makinasında yıkamak da belirleyici bir rol oynamaktadır. My stil Home ekibinin sunduğu birbirinden şık perdeleri bu yöntemleri kullanarak kolayca yıkayabilirsiniz. Perde Yıkamanın Püf Noktaları Nelerdir? Perdeler hangi programda yıkanır sorusu pek çok kişinin aklını kurcalar. Günümüzün gelişmiş çamaşır makinalarında oldukça fazla program bulunmasından dolayı bu durum oldukça kolaydır. Perde yıkamak için seçilmesi gereken program her zaman hassas programlardır. Eğer makinanızda bu program yoksa sentetik programını da tercih edebilirsiniz. Farklı Perdeler İçin Yıkama Önerileri Evimizde ya da işyerlerimizde bulunan çeşitli perdeler hangi programda yıkanırsorusuna verilecek en doğru karar, perde kumaşının türü doğrultusunda seçimler yapılmasıdır. Örneğin ince tül perdelerin 30 derecenin üstünde yıkanması tavsiye edilmez. Aynı şekilde renkli fon perdeleri de yüksek derecelerde uzun süre yıkamak renklerinin solmasına neden olmaktadır. My Stil Home olarak her zaman perde sektörüne katkı sağlamak için çalışmaktayız. Bizden hizmet almak için hemen arayın. TEL: 0216 311 89 64
 6. Avasail Akdeniz turlarını sizlere sunan bir şirkettir. sailing holidays in turkey ile birlikte Türkiye’ nin cennet koylarını gezebilme imkanı sunar. Sail Turkey sizlere yatlar ve tekneler ile birlikte Akdeniz turu deneyimi yaşatmaktadır. Turkey sailing trips en uygun tur fiyatları ile birlikte sizlere detaylı hizmet sunar. turkey sailing tours avantajı için sizler de Avasail markasının en ideal tekliflerini kaçırmayın. Türkiye’ nin en güzel denizlerini, gizli saklı kalmış cennet koylarını ve muhteşem doğa manzaralarını Avasail ile tanımaya ne dersiniz? private yacht charter ile birlikte ekonomik fiyat teklifleri sizleri ve sevdiklerinizi bekliyor. Seyahatin en özel ve en güzel yanlarını bu alanda yaşamak için sizler de mutlaka bu alandan yaralanmalısınız. Avasail is a company that offers you Mediterranean tours. It offers the opportunity to visit the heavenly bays of Turkey together with sailing holidays in turkey. Sail Turkey offers you a Mediterranean tour experience with yachts and boats. Turkey sailing trips offers you detailed service with the most affordable tour prices. For the advantage of turkey sailing tours, do not miss the most ideal offers of the Avasail brand. How would you like to get to know Turkey's most beautiful seas, hidden paradise bays and magnificent natural landscapes with Avasail? Economic price offers with private yacht charter are waiting for you and your loved ones. In order to experience the most special and beautiful aspects of the travel in this area, you should definitely benefit from this area.
 7. Sailing holidays in turkey, hayatınızda alabileceğiniz en özel ve en ideal yelken turları olarak anılarınızda kalacak. Bu nedenle sizler de Turkey sailing trips yapmak için mutlaka Avasail güvencesine erişmelisiniz. Sail turkey aramalarında en önde çıkan bir firma olarak sizlere kaliteli ve güvenceli hizmet sağlamaktan mutluluk duymaktayız. Turkey sailing tours ile akalı bilmek istediğiniz her detayı bizlere sorabilirsiniz. Bizimle bunun için ve fiyat bilgisi için en kısa sürede iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Private yatch charter hizmeti ile de size ve sevdiklerinize profesyonel bir tatil planlaması yapmaktayız. Sailing holidays in turkey will remain in your memories as the most special and ideal sailing tours you can take in your life. For this reason, you must reach the Avasail assurance to make Turkey sailing trips. As a leading company in sail turkey calls, we are happy to provide you with quality and assured service. With Turkey sailing tours, you can ask us every detail you want to know. You can contact us as soon as possible for this and for price information. In addition, we are planning a professional holiday for you and your loved ones with Private Yacht Charter service.
 8. Okeanos Yatçılık Tursab bünyesinde bulunan profesyonel ve sistemli şekilde çalışan bir seyahat acentasıdır. Firmanın bünyesinde sağlamış olduğu ekstra özel hizmetler bulunmaktadır. Lüks gulet kiralama ve mavi tur hizmetleri sunulan bu özel hizmetler girmektedir. Mavi yolculuk turları için en ideal özellikte, size seçenekleri ile sunulmuş olan farklı rotalar mevcuttur. Sizler bu turlar arasında istediğiniz seçebilme ve istediğiniz yere gidebilme özgürlüğü içinde olursunuz. Haftalık mavi yolculuk turları ile birlikte sizin için sunulmuş olan özel fırsatları kaçırmayın. Tatilinizi Akdeniz kıyılarında geçirmek için ekonomik tekne kiralama hizmeti ve Fethiye yat kiralama hizmeti de sizler için profesyonel şekilde sunulmaktadır. Güvenli sularda güvenilir bir hizmet almak için siz de her zaman Okeanos Yatçılık ile çalışabilirsiniz.
 9. Fethiye yat kiralama hizmeti almak için ya da Akdeniz sahillerinde profesyonel bir tatil deneyimi yaşamak için sizleri firmamıza davet etmekteyiz. Ekonomik tekne kiralama özellikleri ile birlikte tatil planlamanızı şimdiden hazırlamaktayız. Haftalık, aylık ya da dönemlik olarak kiralama işlemlerinde bir profesyonel ile çalışmak için sizleri bu alanda beklemekteyiz. Lüks gulet kiralama ihtiyaçlarınızda ya da mavi tur tatillerinizde de yanınızda olmaktan mutluluk duyarız. Mavi yolculuk turları planlamasına dair aradığınız her detayı burada bulabilmek son derece önemli bir özellik olarak karşımıza çıkacaktır. Bu sayede sizler de ilgili konuya ilişkin her zaman için aradığınız özelliği firmamız bünyesinde bulabilirsiniz.
 10. [url=https://www.gbtravel.com.tr/][b]Bodrum Daily excursions[/b][/url], [b]Marmaris Daily excursions[/b] ve [b]Fethiye Daily excursions[/b] hizmeti veren kapsamlı bir şirkettir. Bu günübirlik turlar içeriğinde bir günü dolu dolu geçirmek isteyenlere özeldir. Yabancı turistlere ya da yerli turistlere özel olarak sağlanan bu çalışmada her alan ayrı ayrı tanıtılmaktadır. Günübirlik turun eğlencesine sonuna kadar varabileceğiniz bu detayları kaçırmayın. Üstelik en uygun fiyatlara Türkiye’ nin cennet sahilinde gezmek mümkün. Siz yeter ki bu cennet koyları ve eşsiz doğa manzarasını görmek isteyin yeterli. Bodrum Daily excursions is a comprehensive company that provides [url=https://www.gbtravel.com.tr/]Marmaris Daily excursions[/url] and [url=https://www.gbtravel.com.tr/]Fethiye Daily excursions[/url] services. These day tours are special for those who want to spend a full day in their content. In this study, which is specially provided for foreign or domestic tourists, each area is introduced separately. Do not miss these details that you can reach to the end of the day tour. Moreover, it is possible to visit the paradise coast of Turkey at the most affordable prices. As long as you want to see these heavenly bays and unique natural scenery, it is enough.
 11. Bodrum, Marmaris, Fethiye, Antalya, Kemer, Kuşadası Göcek ve Kapadokya tatil beldeleri içerisinde doğal güzellikleri ile eşsiz bir alan yaratmaktadır. Tatil Express bu yerlere sezonunda günübirlik turlar ya da detaylı tur özellikleri ile seyahatler düzenlemektedir. Bodrum günübirlik turlar, Marmaris günübirlik turlar ve Fethiye günübirlik turlar ile sizlere bir günlük muhteşem bir tatil deneyimi yaşatmaktadır. Sizler de bunun için kişi başı en ekonomik koşullar ile günlük maksimum seyahat verimini alabilirsiniz. Bunun için Tatil Express iletişim adresinden yararlanabilirsiniz.
 12. Kadınlar için çanta modelleri sadece diğer eşyalarının konulduğu bir ürün değil aynı zamanda son derece önemli ve bütünleyici bir aksesuardır. Kıyafet, saç, makyaj hatta ayakkabılar da tamam olsa çantanın olmadığı bir kombin asla tam bir kombin olmayacaktır. Nitekim çantalar kadınlar için önemli, kombin bütünleyici aksesuardır. Şıklığına ve kombin uyumuna önem veren kadınlar için çanta kombinleri önemli detaylar arasında yer alır. Tarzınıza göre klasik ya da spor gibi farklı çanta modellerini doğru kombinlediğinizde kusursuz bir görünüm ile görenleri de kendinize hayran bırakabilirsiniz. Çanta tercihi yaparken ayakkabı, kıyafet hatta takı gibi tüm detayları düşünerek tercih etmenizde fayda olacaktır. En Şık Hayat Kurtarıcılar: El Çantaları Çanta modelleri arasında en çok tercih edilen modellerden birisi de el çantalarıdır. Her kombini kolaylıkla tamamlayarak kusursuz görünüm sunan el çantaları, aynı zamanda işlevselliği ile de gözlere çarpıyor. Seçtiğiniz modele göre bu modelleri klasik ayakkabı ya da spor ayakkabı modelleri ile de kombinlenebilen şık modellerdir. Özellikle iş hayatında etkin olarak rol alan kadınlar için kombin denildiğinde akla gelen ilk modeller olan el çantaları; şık ve bir o kadar da resmi bir pantolon-ceket ya da etek-ceket kombinlerini sıcak ya da soğuk renkleri ile kolaylıkla bütünler. Elde duruşu ile tüm modellerinin zarif ve şık olduğu bu modeller arasından kombinlerinize en uygun onlarca model bulabilirsiniz. Zarif ve Fonksiyonel Modeller: Çapraz ve Kol Çantaları Gardırobunuzda klasik kombinlerin yanı sıra spor kombinlere ve babet modellerine de yer veriyorsanız mutlaka çapraz ya da düz takılabilen kol çantaları zarif bir görünüm sergilerken aynı zamanda fonksiyonel özelliğe sahiptir. Gençliği ön plana çıkaran ve kendisine özgü stilini yaratan bu modeller ile tüm ufak eşyalarınızı koyup şık bir kombin elde edebilirsiniz. Çapraz ve kol askılı çantaları geniş ürün yelpazesinde arıyorsanız ve tüm kombinlerinize uyum sağlayacak model arayışı içinde iseniz https://www.inna.com.tr/ internet adresinden yüzlerce çeşit arasından istediğiniz modelleri kolaylıkla bulabilir ve güvenle satın alabilirsiniz.
 13. Müzik prodüksiyonu sizler için klip çekimi hizmeti sunmaktadır. Bu çekim koşulları kapsamınca aranje hizmeti ve kayıt hizmeti de sunulmaktadır. Klip çekimi fiyatları kampanyalı hali ile şu anda online olarak çalışmalara devam etmektedir. Klip çekimi maliyeti ise oldukça uygun olmaktadır. Bu sayede sizler de istediğiniz hizmette profesyonel ekip ile birlikte en mükemmel klipleri bu alanda çekebilirsiniz. İlk klibi olanlar ya da prodüksiyonunu değiştirmek isteyen sanatçılar için ayrıcalıklı ve özel hizmet sizleri her alanda burada beklemektedir.
 14. Firmaları hedef kitleye tanıtmak, firmanın kısa süre içerisinde daha fazla kişi tarafından bilinmesini sağlamak amacıyla tanıtım filmi çekimi yapılmaktadır. Tanıtım filmlerinin çekiminde firma, hizmet ve ürün hakkında bilgi verilmektedir. Filmin çekimi HD kalitede olmalıdır. HD kalitede film çekimi için bilgi ve birikim sahibi ekip görev almaktadır. HD Tanıtım Filmi, profesyonel kadro aracılığıyla firmalar için en iyi hizmeti sunmaktadır. Firmanızı Geniş Kitlelere Tanıtın Firmanızda verdiğiniz herhangi bir ürünü veya hizmeti tanıtmak, geniş kitleler tarafından bilinmek ve tercih edilmek için tanıtım videolarından yardım alabilirsiniz. Günümüzde firmalar arasındaki rekabet dijital ortama taşınmıştır. Firmalar verdiği hizmeti doğru ve açık bir dille tanıtarak müşteri kazanmaktadır. Videolar ise bu doğrultuda firmalar için ciddi önem taşımaktadır. Tanıtım videoları sayesinde firmanın sektördeki yeri değişecek, firmaya olan ilgi artacaktır. Doğru ekip tarafından hazırlanan videolar firmayı hedefe ulaştırmanın etkili yollarından biridir. HD Tanıtım Filmi ekibi ise video çekiminde ön plana çıkan başarılı bir ekiptir. HD Kalitede Tanıtım Filmi Nedir? HD kalitede çekilen tanıtım videosu kitle tarafından daha kolay fark edilir. Tanıtım videosunun ses ve görüntü kalitesinin iyi olması önemlidir. Bu sayede video, kitlenin daha kolay dikkatini çeker. Yüksek kalitede çekilen videolarda ses ve görüntü kalitesi iyidir. HD Tanıtım Filmi videolarda doğru görsel ve açıklamalardan yararlanmaktadır. Firma, etkili ve doğru tanıtım videoları için güvenle tercih edilebilir.
 15. Neojen firması 2010 yılından beri yeraltı sularında sondaj işlemleri ve çalışmaları sağlamaktadır. Ayrıca bu konuya ilişkin araştırma yapmakta ve projelendirme olarak müşterilerine çalışmalarını sunmaktadır. Bursa, Balıkesir ve İzmit’ te sunulan çalışmalar neticesinde Marmara’ nın yer altı sularına ilişkin arge çalışmaları yapılmaktadır. Fabrika, iş yeri ve kapsamlı projelerde işler yürütülmektedir. Bunun dışında su sayaçları satışları sağlanmaktadır. Mekanik su sayacı ya da ön ödemeli su sayacı ile birlikte güvenilir bir anlayış ile hizmet sağlanmaktadır. Dalgıç pompa modellerinde de her türlü boyut ve ebatta kapsamlı hizmet sağlanmaktadır. İhtiyacınız olan her ürünü uygun fiyatlar doğrultusunda Neojen mühendislik’ te bulmanız mümkündür.